Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

30 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Pise par stranica (koliko toliko pouzdanih) da je gotovo sve dogovoreno sa Pokusevskim, da je bek iz NBA isto blizu dogovora, i da on Monekea izgleda nema nista…

 

 

tiktok-dog-awkward-dog.gif

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se radujem da dodje Poku, ovo sto je odigrao u reprezentaciji nije nikakav reper za njegovu igru. Ukoliko bi se ugovor potpisao na 3 godine, u drugoj i trecoj godini bi mogao da ima ozbiljan doprinos u igri. Samo trenutno nije za prvu cetvorku, to je valjda jasno.

 

Video sam juce da je Jordan Mickey iz Virtusa slobodan igrac, on je meni bio uvek gorivan igrac, samo ne znam da li nam treba takav tip igraca on je vise 4/5. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ScepanScekicSto said:

Za nas koji ne mozmeo da gledamo napisite koju o karliku protiv porto rika


Dva i po cetvrtine 12 poena, 6 asistencija. 4 skoka, 1 izgubljena. Za sve se pita u napadu, voli loptu, voli da izdvilja 😄 U odbrani nogama djene djene, lenj da podigne ruku svaki put. 
Moze biti mitska zver, a moze biti i klasican divljak kog ce Zeljko klupirati brzo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svakako ova statistika ne otkriva puno, s obzirom na stil igre Sudana. Pripaljuju dosta, solidan broj asistencija je dodavanje za nerezonski šut.

 

Ima tu naravno i dosta kvaliteta, ali niko ne može da zna kako će to da izgleda u drugačijoj ulozi.

 

Ovu vrstu liderske role sigurno neće imati, a od svih statističkih parametara, najbolji je broj izgubljenih lopti u odnosu na to koliko mu je u rukama.

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

Znali ko ista vise o njemu

 

edit: mislimnda je ovo dobar pokusaj, da se ne ceka nba cut, da se proba dovesti igrac ispod radara za manje para, sa odredjenim potencijalom, i da dodje na vec prilicno popunjenu ekipu. 
 

necu uopste da sudim na osnovu youtube highligtsa, tamo su svi vrhunski..

 

Pohvala za skauting

 

jos Poku i prva 4, pa da pocinju pripreme

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2024 at 5:19 PM, Brat od Korneta said:

Ako bas insistiras, ne vidim prostora za dvojku skorera kako je receno da se dovodi i neko ko ce biti tu neki izrazitiji nosioc po poenima i neko ko ce igrati 20+minuta i slicno. Pa ni 15+ minuta da nece ukoliko dodje. U to moze opklada bez problema. Ako ce dovesti nekog igraca mikro uloge ala Andjusic, kao sto su na primer hteli Aranitovica tu za neku 3. opciju onda nema ni poente kladiti se posto je to rang Lakica i Nakica, odnosno malo bolje od toga.

U koju grupu računamo Vašingtona, u "Aranitoviće" ili u "15+ minuta"?

Ostajem pri stavu da mi je ona fiktivna raspodela minuta bzv stvar, ali živ nisam da vidim kako bi se to rasporedilo na pozicijama 1-3.

Link to comment
Share on other sites

Ako se obistine i potpisi Vasingtona, Pokusevskog i jos jedne cetvorke imacemo sastav od 12 igraca gde ce svaki od njih ocekivati minute i to ne simbolicne, a to je nesto sto nismo imali u prethodnim sezonama kod Zoca.

Bilo bi mi cudno da Pokusevski nakon par NBA sezona prihvati ulogu Tristana, Balse i sl.

 

Karlik, Nilikina

Lundberg, Vasington

Vanja, Braun, Bonga

X, Majk, Pokusevski

Dejvis, Dzouns 

 

+ Lakic, Nakic, Balsa, Dimitrijevic

Link to comment
Share on other sites

Ne ocekujem nikakav drasticno veci iskorak i bum i potvrdu kvaliteta i statusa , nego sto su  do sada pokazivali.. Osim Vanje i Lunberga, i Bonge Frenka u dokazivanju da su za Nba! Mozda jos Majk..

Edited by Nemanja90
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nemanja90 said:

Ne ocekujem nikakav drasticno veci iskorak i bum i potvrdu kvaliteta i statusa , nego sto su  do sada pokazivali.. Osim Vanje i Lunberga, i Bonge Frenka u dokazivanju da su za Nba! Mozda jos Majk..

Ntlitkina je sleeper i my bet

Link to comment
Share on other sites

Igrao je Washington za PHX kratko. Uglavnom qurca ne moze da organizuje, skorer je pod a), b) i c). Nothing to write home about, ali je generalno ne tako lose resenje, imajuci u vidu nas roster. I kod njega uzimamo gamble da ce poludeti u nekom trenutku i otkljucati ceo ofanzivni arsenal na najvisem nivou, ali mi se cini da to nije toliko nezamislivo. Iz mog ugla solid, 7/10 potpis.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To sto je neko igrao za neki NBA klub nam nije nikakva garancija, takvih je bilo i bice vazda - nego da ga vidimo na terenu da li glanca parket "porodicnim draguljima" ili ostaje prasina i paucina iza njega.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...