Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Ovo podseća na nekadašnja predstavljanja tima, što je meni bilo jako gotivno i žao kad se ukinulo 

Ovo u teoriji može biti jako kul ideja, samo što sumnjam u realizaciju.. 

 

Najbolje od svega bi bilo da ima jedno ime koje se ne pusti u javnost, ni pbg ni novine ništa, već navijači saznaju na licu mesta, e to bi bila priča (naravno nema šanse da se desi)

Edited by Shikamaru
  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto radi Ostoja i Parizan je za osudu, covece vi ste drzavni klub, drzava finansira, nama iz dzepa ide za porez drzavi, a Ostaja ne saopstava potpisane igrace, ima bre javno da kazes ko je potpisao to ti je duznost. Kad imas svoj privatni klub radi sta hoces. Jedino ako nije ukljucen BAT ili cekaju da prodaju sezonske na nevidjeno i dovedu razne bezveze igrace i zajebu navijace.

Edited by cevali
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, cevali said:

Ovo sto radi Ostoja i Parizan je za osudu, covece vi ste drzavni klub, drzava finansira, nama iz dzepa ide za porez drzavi, a Ostaja nesaopstava potpisane igrace, ima bre javno da kazes koje potpisao to ti je duznost. Kad imas svoj privatni klub radi sta hoces. Jedino ako nije ukljucen BAT ili cekaju da prodaju sezonske na nevidjeno i dovedu razne bezveze igrace i zajebu navijace.

Ne budi smesan.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shikamaru said:

Najbolje od svega bi bilo da ima jedno ime koje se ne pusti u javnost, ni pbg ni novine ništa, već navijači saznaju na licu mesta, e to bi bila priča (naravno nema šanse da se desi)

Ovo je vrlo tesko ostvarivo u danasnje vreme. Ako je neko bas poznat male su sanse da ne bude prepoznat na aerodromu. A da npr sleti u Budimu pa onda drumom je bas cimanje. Ali da, bila bi fora da izadje na predstavljanju sa kapuljacom i onda otkrije identitet.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, cevali said:

Ovo sto radi Ostoja i Parizan je za osudu, covece vi ste drzavni klub, drzava finansira, nama iz dzepa ide za porez drzavi, a Ostaja nesaopstava potpisane igrace, ima bre javno da kazes ko je potpisao to ti je duznost. Kad imas svoj privatni klub radi sta hoces. Jedino ako nije ukljucen BAT ili cekaju da prodaju sezonske na nevidjeno i dovedu razne bezveze igrace i zajebu navijace.

 

Piši češće :thumbup:

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, cevali said:

Ovo sto radi Ostoja i Parizan je za osudu, covece vi ste drzavni klub, drzava finansira, nama iz dzepa ide za porez drzavi, a Ostaja ne saopstava potpisane igrace, ima bre javno da kazes ko je potpisao to ti je duznost. Kad imas svoj privatni klub radi sta hoces. Jedino ako nije ukljucen BAT ili cekaju da prodaju sezonske na nevidjeno i dovedu razne bezveze igrace i zajebu navijace.

isN2MwZ.gif

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

... bila bi fora da izadje na predstavljanju sa kapuljacom i onda otkrije identitet.

 

Cenim da će svejedno biti ovako, iako ćemo već znati ko su ti ljudi. Ali opet će biti zanimljivo. Generalno nije loša ideja, ali je Ostoja morao da zasere sa ovim "mi smo avangarda". Čim ti moraš da kažeš da si avangarda, nisi avangarda.

 

Što je najgore, stvarno jeste vrhunski odrađeno ono prošle godine na Tašmajdanu, i i treba da se nastavi u tom ritmu, da se ove godine opet uradi to isto, doda još nešto. I svi ćemo to da pohvalimo, ali ako može bez tog jeftinog proseravanja (znam da ne može).

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fillam said:

Oglasio se Ostoja... 

Planira avangardno predstavljanje ekipe 😅 U prevodu, da se ne kvari promet na pbg.news..

Što se tiče prelaznog roka, u principu potvrđena sva pojačanja, 11 novih igrača, a navodno će biti još nekoliko.

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/ostoja-mijailovic-nema-objavljivanja-pojacanja-do-pocetka-priprema-uvek-smo-bili-avangarda/487379

 

 

To bi značilo da roster trenutno izgleda ovako:

 

1) Frank Ntilikina, Carlik Jones, Arijan Lakić

2) Iffe Lundberg, Sterling Brown

3) Isaac Bonga, Vanja Marinković, Mario Nakić

4) Isiaha Mike, 

5) Brandon Davies, Tyrique Jones, Balša Koprivica

 

Čeka se starter na poziciji 4 (Moneke ponovo aktuelan), potvrda Aleksinog statusa i verovatno još jedno pojačanje na bekovskoj poziciji.

 

Na ovo sto si ti napisao dovescemo sigurno jos 3 igraca, jednu startnu cetvorku i dvojicu igraca sa srpskim pasosem na pozicijama 2 i 3. Iz perspektive blagom pesimizma mi se cini da bi dobro bilo da jedan igrac sa srpskim pasosem bude Avram. Cini mi se da voli sado mazo sa Zocom, a mozda pade i neka kapitenska traka. Zasluzio je posle 3 godine mazohizma 🙂 Vanja zamenik. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TripleJ said:

 

Na ovo sto si ti napisao dovescemo sigurno jos 3 igraca, jednu startnu cetvorku i dvojicu igraca sa srpskim pasosem na pozicijama 2 i 3. Iz perspektive blagom pesimizma mi se cini da bi dobro bilo da jedan igrac sa srpskim pasosem bude Avram. Cini mi se da voli sado mazo sa Zocom, a mozda pade i neka kapitenska traka. Zasluzio je posle 3 godine mazohizma 🙂 Vanja zamenik. 

Aleksa kapiten? Nemoj, prijatelju. Nemoj ni da ostane, a kamoli kapiten.

Link to comment
Share on other sites

Iz izvora relativno bliskih igraču još u februaru-martu sam čuo da Aleksa baš želi da ide (tada rečeno da je najbliži Pešićevom Dubaiu), mnogo pre nego što smo svi razumeli da je sezona u EL i ABA otišla niz brdo.

Moguće da su se od tada stvari promenile, pa da će sada da ostane, ali bih se iznenadio takvom ishodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Zeleo bih da cujem misljenje ljudi na ovom forumu o Draganu Milosavljevicu? Znam da je produzio sa Igokeom ali mislim da bi nam dobro dosao kao stabilnost u svlacionici uz npr Lucica (znam da nece da dodje kod nas ali pricam figurativno).

 

Takodje mislim da bi se Avram sa ovom borbenom ekipom bolje uklopio nego sa proslosezonskom. Ja licno bih voleo da ostane.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Durlanski_Jordan said:

Zeleo bih da cujem misljenje ljudi na ovom forumu o Draganu Milosavljevicu

 

Ja ga najbolje obožavam, ali daaaleeeko je on sada od EL košarke.

 

EDIT Dobrodošao.

Edited by goofy
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goofy said:

 

Ja ga najbolje obožavam, ali daaaleeeko je on sada od EL košarke.

 

EDIT Dobrodošao.

 

Posto ove sezone pravimo dve ekipe, jednu za EL i jednu za ABA, mogao bi da pegla ABA uz Lakica, Nakica, Balsu... Shvatam da nije vise ni blizu onog igraca u prajmu ali je veoma pristojan i stalozen momak i dosta bi nam znacio u svlacionici, kao sto sam rekao, i ovako ljudski.

 

Bolje vas nasao 🍻

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Durlanski_Jordan said:

mogao bi da pegla ABA 2 uz Lakica, Nakica, Balsu...

 

Da ti ispravim ovo.

 

Dobrodošlica na forum koji nije samo forum navijača Partizana, pa ajde i da se ne pravimo da klub od kog smo izduvali u finalu prošle sezone ne postoji, kao što kažeš u poslednjem postu koji ti je izbrisan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, uvrnuto said:

 

Da ti ispravim ovo.

 

Dobrodošlica na forum koji nije samo forum navijača Partizana, pa ajde i da se ne pravimo da klub od kog smo izduvali u finalu prošle sezone ne postoji, kao što kažeš u poslednjem postu koji ti je izbrisan.

Ili rečnikom srpskih košarkaških radnika: drugi klub🙂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Aman 2 said:

Karlik, Tajrik, Lundberg, Nilikina, Vanja, Braun, Bonga, Dejvis, Majk, Lakic, Nakic

 

11

Spiker ima da izlomi jezik na predstavljanju, a tek komentatori na Areni i SK.....

Da ne pricam o Djurovicu i Jakovljevicu posle derbija.

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...