Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

21 minutes ago, cevali said:

Lepo sam ja rekao a vi se smejete, ne objavljuju imena jel nema para. Pokrali lopovi.

Da nema para ili nekih garancija da ce ih biti, sigurno ne bi dobili mesto u EL. 

Link to comment
Share on other sites

Jao dušebrižnika. Vučić uvijek laže osim kad je Partizan u pitanju, onda je apostol istine. 😂

 

Pare koje smo uplaćivali su otišle na plate jer država nije isplatila obećani dio. Vučić ako hoće pare nek zavuče ruku u lijevi džep i nek prebaci u desni, vidjeli smo skoro da je majstor za to.

 

Ah, da, i nek mi popuši ovo malo kurca.

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Vučić se iskreno brine za Partizan, kao mnogo puta do sada, a ti tako. 


oh-no-anyway.gif

 

Nego, koliko nas ovdje priželjkuje da Carlik stvarno zabode neki ugovorčić u NBA pa da parama za njegov ugovor podebljane sa 600k platimo porez nekog provjerenog trpača?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Son_of_a_gun said:


oh-no-anyway.gif

 

Nego, koliko nas ovdje priželjkuje da Carlik stvarno zabode neki ugovorčić u NBA pa da parama za njegov ugovor podebljane sa 600k platimo porez nekog provjerenog trpača?

Obe 🙌 da ga tapnemo za 600k. Easy money bukvalno. Na ugovor od Karlika dodamo tih 600k obestecenja i uzmemo nesto jace 💪

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Jedan od Teo/Jago. Eventualno moze da se desi da CMM igra 25min i jedan od njih dvojice 10min i jedan 5min, da ne bude bas 0. Pricamo kada su svi zdravi. Skoro niko u El ne koristi 3 pleja kad su svi zdravi. Zeljko ce navodno primarno Dzounsa da koristi tu kao cistog pleja i Lundberga i Nilikinu, kapiram u zavisnosti ko bude bio bolji sa te pozicije imace vise minuta tu. Imaju spolja 6 igraca koje vidim da su doveli da bi igrali i nerealno mi da je neko tu dosao sa ulogom da mu je receno "igraces kad se neko povredi, duga je sezona" ili "mozda ces igrati 5min kad su svi zdravi jedino to mozemo da ti obecamo". 

Ako mogu Teo i Jago da pristanu (u tom dogovoru o ulogama i minutima) da dele ukupno 15min posle sezone u kojoj su obojica igrala po 20min, onda valjda mogu i npr. Vanja i Bonga.

Hoću da kažem, besmisleno je u julu praviti imaginarnu raspodelu minuta, kad trenutno ni Obradović nema pojma kako će to da izgleda. Nije održao nijedan trening, nije trenirao nijednog od tih igrača, a niko od njih nije igrao zajedno.

A ako mora imaginarna raspodela, onda skinemo svoj šestorici po 3min i damo ih tom potencijalnom pojačanju, pa će i on da ima oko 18min.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Beonegro said:

Uopšte nije, Paspalj je već tada bio u padu (a prije toga je bio jednu sezonu u NBA i nije pokazao ništa), igrao je loš turnir, bio je starter ali je zapravo na trojci već Bodiroga bio glavni igrač reprezentacije... i onda jedna utakmica i tras. 

Znam ko je tada bio Paspalj, bio sam punoletan u to vreme🙂

Situacije nisu za poređenje jer je prošlo skoro 30god, svet je drugačiji, kao i pristup sportu.

Atlanta je zvala Palja, a da ga između epizode u Spursima i te utakmice nije gledala nijednom, evropske lige skoro pa nisu postojale za njih.

Danas NBA timovi znaju šta je Karlik doručkovao pre 72 dana, a da ne pričamo da tačno znaju šta može da pruži u njihovoj ligi.

Ako im se višegodišnje mišljenje promeni posle jedne trening utakmice - onda samo napred, priznajem da sam ih precenio.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi trebali da spustimo loptu kada su ocenjivanje igraca kao pojacanja ili ne  a gledamo reprezentacije…

 

Dsjte da se prvo skupimo odigramo koju utakmicu… ovako Carlik Jordan, Bonga promasaj, Nililina kurac… bzvz je… neuporedive stvari

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih stvarno da uzmemo neke pare za Karlika ali Nema trika da  ode u NBA posle jedne prijateljske utakmice, o njemu ameri znaju sve apsolutno godinama unazad, kad ga nisu uzeli kao MVP G Lige, nece ni sada sve da je imao 50 poena 30 skokova i 25 asistencija i satvio Lebrona na poster. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Heurtel slobodan. Ima godina, ali i solidnu sezonu u Zenitu. Za drugog pleja bombonica. Mozda bi i bio na OI da ga se nisu odrekli zbog odlaska u Rusiju. Imao je tamo 2,6m za 2 godine, ali zna se kako Rusi preplacuju, pogotovo u poslednje vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

900k za Cimu, eto gde odose pare od poreza 😄 Neka su, bolje i tamo nego drzavi...

Jos prvi strelac i resili smo roster, a glupo bi bilo da menjamo tradiciju i da prvi strelac ne bude bivsi njihov. 

Nadam se da tusiranje u svlacinonici nece uticati na ego Vanje Marinkovica 😄

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...