Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

39 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Od Reala moze lagano 12/3 da dobije. Ili koliko god treba, ako stvarno hoce da ga produze.

Pa, i ne baš (moje mišljenje).

Real ne daje takve pare za jednog igrača jer ih ima bar 2-3 u top rangu. 

Toliki novac (oko 3mil po sezoni) za Hezonju može da da samo tim u kom će on biti prva zvezda, Barselona i Partizan to jesu, Real i npr. PAO trenutno nisu.

Zato je Hezonja i izašao na tržiste, želi da bude glavni i najplaćeniji igrač tima.

Ako se ne nađe takav tim - ostaće u Realu za znatno skromniji ugovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MarioKempes said:

Pa, i ne baš (moje mišljenje).

Real ne daje takve pare za jednog igrača jer ih ima bar 2-3 u top rangu. 

Toliki novac (oko 3mil po sezoni) za Hezonju može da da samo tim u kom će on biti prva zvezda, Barselona i Partizan to jesu, Real i npr. PAO trenutno nisu.

Zato je Hezonja i izašao na tržiste, želi da bude glavni i najplaćeniji igrač tima.

Ako se ne nađe takav tim - ostaće u Realu za znatno skromniji ugovor.

 

Ni Barselona ni Real ove sezone nijednog igrac nisu placali preko 2m neto tako da mislim da bas tesko da ce Real nekom da da i 3m a kamoli 4m, pricamo o neto novcima onim koji igraci zarade. Realu ceo tim vredi tipa izmedju nekih 800k i 2 miliona i furaju takvu transfer politiku vec godinama. Barselona je ove sezone imala neto budzet za plate veoma slican kao Partizan ili Zvezda. Imali su nekoliko igraca sa po 2 miliona ali domacu osnovu koja je verovatno mozda i najjeftinija i trenera koji je zasigurno bio najjeftiniji. Tako da nije slucajno sto je Partizan proslog leta premasio ponudu Barselone za Pantera posto porezi prave razliku jer su tamo cak 50% razlika bruto i neto. Nije neka novost da Partizan i Zvezda mogu da plate bukvalno vecinu igraca koliko i Barselona (osim ako ne povecaju znacajno budzet naredne sezone) i od toga ne treba bezati i kriti i predstavljati ih ultra bogatasima u odnosu na nas. Samo se Panatinaikos i Real izdvajaju u vrhu. S tim da Real ima politiku da im ceo tim kosta priblizno a Panatinaikos su taj neki core od 9 igraca milionski igraci a ostatak domace osnove su jeftiniji nego od nasih klubova.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, MarioKempes said:

Toliki novac (oko 3mil po sezoni) za Hezonju može da da samo tim u kom će on biti prva zvezda, Barselona i Partizan to jesu, Real i npr. PAO trenutno nisu.

Zato je Hezonja i izašao na tržiste, želi da bude glavni i najplaćeniji igrač tima.

Ako se ne nađe takav tim - ostaće u Realu za znatno skromniji ugovor.

 

Jedno sa drugo sa trecim nema ama bas nikakve veze ili smisla.

 

Znaci Partizan to moze da plati (veliki novac), bio bi glavni igrac tima (realno), ali ipak ostaje u Realu za manje pare? Posto ostaje.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Upravo sam video Žoa na Tesli, putuje negde, tj odlazi iz Bg 😊

 

Sta li je radio ovde 😁...(sala na stranu, mozda je samo bio u tranzitu)

Tu je bio par dana u BGDH2O. Mozda je birao stan 🙂

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Jedno sa drugo sa trecim nema ama bas nikakve veze ili smisla.

 

Znaci Partizan to moze da plati (veliki novac), bio bi glavni igrac tima (realno), ali ipak ostaje u Realu za manje pare? Posto ostaje.

Vrv nisam jasno napisao, pa se nismo razumeli.

Odgovorio sam čoveku (koji je pisao da Real može da mu da 12/3) zašto mislim da nije tako.

Mislim (a i u medijima je više puta pisano) da bi Hezonja razmotrio odlazak iz Madrida ako mu se na drugom (odgovarajućem) mestu ponudi uloga glavnog igrača i adekvatan novac.

Koji je to novac i koji timovi bi bili njegov izbor - nemam pojma. Verujem da neki nisu u opticaju bez obzira na cifru koju ponude, iz raznih razloga.

Što se tiče poslednje rečenice iz tvog komentara - da, mislim da je to sasvim moguće.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

On je meni cista 4, ali neki bekap pre nego starter.

Meni je baš onako 5/4, dobra zamena za Smajlja 🙂

Čak i za Frenka ako starter bude neka jača petica

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...