Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Ono što klub, u ovakvoj državi, može da uradi je jedna stalna kampanja (i Dule je pričao o tome) u svrhu prizivanja pameti celokupnog navijačkog korpusa, sa jednom tačkom dnevnog reda: odjebite sa primitivizmom na tribinama. 

I tu Željko, bez obzira što mu to nije posao, može da odigra veliku ulogu. Zajedno sa svim ostalim legendama kluba, a imamo ih dosta. Baš me briga šta ste nam vikali kad smo vam bili gosti, čekamo vas sa hlebom, soli i omladinkom u narodnoj nošnji. U tu svrhu, vrlo je bitan i pristup ovnolikim bićima sa šipke, i njihovo vraćanje u režim rada gde zaliče na homosapiense. Da, gadljiv sam na to kako bi mogli da ih podkupe, ali nekakve žabe moraju da se progutaju.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

@Mat Cauthon fair enough, dobio si 👍 pa sad stvarno nastavi tako kako kazes.

Just for the record, ne negiram nista sa te tvoje liste 🙂

 

@Son_of_a_gun Teca je trebao, po mom misljenju, da ode odavno. Ako bas zelis, menjali bi ga sa vama po sistemu "daj sta das". A ruznu proslost i ne morate da oprastate, sam istice svoju partizansu proslost 😄 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, elmulinho said:

Niste vi bas tolika braca, da nam ga uzmete, iako bismo vam mi, forumasi, digli spomenik

Citava prica pocne nekim random tipom koji imao nesrecu da ga nazovu Mijat (nemam pojma ko je doticni) i njegovim subjektivnim tekstom, da bi isti prozivali ljudi koji svom predsjedniku su dali nadimak po clanu porodice i svaka kritika na njegov racun se zavrsi posle onog ALI kad se tobos krene da prica da je on ovakav ili onakav. Ne zeli ga niko da ostane tu sto je duze moguce od navijaca Zvezde, koliko god te floskule ponavljali 😄 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi nerealna opcija po kojoj vraćamo Madara, uopšte nije. Jednog trenutka mora doći do pomirenja sa Miškom, u obostranom je interesu.

Ovo bi moglo značiti i završetak saradnje sa Savićem što, isto tako, nije baš da je u domenu nemogućeg. Osim što bi ispeglalo saradnju sa menadžerom, čini se da je i u svom dijelu posla brljao. Ako je Kaminski najbolji centar ponuđen stručnom štabu, onda kakvi su bili ostali?

Edited by Mat Cauthon
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, MrTwister said:

Citava prica pocne nekim random tipom koji imao nesrecu da ga nazovu Mijat (nemam pojma ko je doticni) i njegovim subjektivnim tekstom, da bi isti prozivali ljudi koji svom predsjedniku su dali nadimak po clanu porodice i svaka kritika na njegov racun se zavrsi posle onog ALI kad se tobos krene da prica da je on ovakav ili onakav. Ne zeli ga niko da ostane tu sto je duze moguce od navijaca Zvezde, koliko god te floskule ponavljali 😄 

Ništa ja tebe razumeo nisam iako si pokušao lepo da sročiš, ALI zadnja rečenica je najnerazumljivija.

 

Ovde je glavni problem taj što ako neko ko navija za Partizan napiše kritički post vezan za Željka sve je ok, ALI ako to uradi neko ko navija za Zvezdu, bez obzira da li post ima smisla ili nema, automatski se gleda drugačije i okarakteriše kao napad na Željka-Partizanštinu-Grobarizam i ostale crno-bele pokrete.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Zek out Moneke in bi bio logičan sled.

Pitanje je ko umesto Pantera. 

Zasićenje i rastanak su neizbežni.

Motli, Moneke, Vanja, Luče. Za povratak partizanstine.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KockoOblo said:

Ono što klub, u ovakvoj državi, može da uradi je jedna stalna kampanja (i Dule je pričao o tome) u svrhu prizivanja pameti celokupnog navijačkog korpusa, sa jednom tačkom dnevnog reda: odjebite sa primitivizmom na tribinama. 

I tu Željko, bez obzira što mu to nije posao, može da odigra veliku ulogu. Zajedno sa svim ostalim legendama kluba, a imamo ih dosta. Baš me briga šta ste nam vikali kad smo vam bili gosti, čekamo vas sa hlebom, soli i omladinkom u narodnoj nošnji. U tu svrhu, vrlo je bitan i pristup ovnolikim bićima sa šipke, i njihovo vraćanje u režim rada gde zaliče na homosapiense. Da, gadljiv sam na to kako bi mogli da ih podkupe, ali nekakve žabe moraju da se progutaju.

 

 

spacer.png

 

Ovo je jedini korak ka normalizaciji, neko mora da pocne prvi.

 

Medjutim nece se desiti, jer ova vlast (a i uprava kluba je deo nje) ne zeli da dodje do normalizacije drustva vec da vlada u konstantnoj tenziji. Zato nikad necemo videti ni nedostajuci deo snimka iz hodnika itd itd.

 

Ali Zeljko tu moze da uradi svoj deo, a to je da sam ustane protiv vredjanja clanova porodice svaki put kad se desi.

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

https://m.basketnews.com/news-207643-kevin-punter-nears-agreement-with-barcelona.html?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAaZYmH8rP6uTBCcsHo0dNBuolQkkhXH_hl9SYMrbO0pUPSBqyOq5D8jayXE_aem_AWAuAq5Ppivfi7sgCgi_111VHXqkYk8eiMwLAKOx2L-Sg24DuwEu90yfzHabLmGB0Nsk2DeZGNiF0nWRygCPWFEP
 

kao sto sam ocekivao

 

edit

 

Potvrdjuje i telesport

 

za mene licno ocekivan potez i njega i kluba… verujem da ga niko nije zadrzavao

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

Vama je za sada siguran samo Smit. Aleksa hoce da ide po svaku cenu, Andjusica ranije niste hteli da produzite(jedino ako se nesto u medjuvremenu nije promenilo), Trifa, kako sam cuo takodje nije pogodan, a Balsa ne zeli da produzi. Mislio sam da ce Smajli da produzi, ali je sada i Baskonija u igri. Ledej i Naneli su vec vidjenji u Milanu, a ocigledno je da se i Panteru trazi uhlebljenje(ocigledno Barsa). Ostaju jos Ponitka i Kaboklo, a ni oni nisu sigurni. To je bas ozbiljan ribild i problem je posto ne saradjujete sa Miskom. Nema vise nekih bombasticnih igraca na trzistu. 

Ljumberg, Hol, Silds. Miki, Klajburn, Dzons....... su mozda najbolje preostale solucije na trzistu, plus NBA kat. Mozda to i nije lose, jer ovi igraci mogu da pruze vise od ovih sto ste imali, naravno i Marinkovic je verovatno tu.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Vama je za sada siguran samo Smit. Aleksa hoce da ide po svaku cenu, Andjusica ranije niste hteli da produzite(jedino ako se nesto u medjuvremenu nije promenilo), Trifa, kako sam cuo takodje nije pogodan, a Balsa ne zeli da produzi. Mislio sam da ce Smajli da produzi, ali je sada i Baskonija u igri. Ledej i Naneli su vec vidjenji u Milanu, a ocigledno je da se i Panteru trazi uhlebljenje(ocigledno Barsa). Ostaju jos Ponitka i Kaboklo, a ni oni nisu sigurni. To je bas ozbiljan ribild i problem je posto ne saradjujete sa Miskom. Nema vise nekih bombasticnih igraca na trzistu. 

Ljumberg, Hol, Silds. Miki, Klajburn, Dzons....... su mozda najbolje preostale solucije na trzistu, plus NBA kat. Mozda to i nije lose, jer ovi igraci mogu da pruze vise od ovih sto ste imali, naravno i Marinkovic je verovatno tu.


Ne znam odakle ove informacije, ali samo da kazem da (bar) pola od ovog nije tacno. Smit je produzio i jeste siguran, Alekse klub hoce da se resi, ali je problem lova, da on hoce po svaku cenu napolje to bi vec bilo gotovo, kod Andjusica je problem samo uloga, obe strane su zainteresovane za produzetak, Trifa je tu i dalje, Balsa ima ugovor, izmisljotina je da nece da produzi, Smajli moze da ide ako nece iste pare, Ledej ce verovatno u Milano, sa Nanelijem ce se ozbiljno dogovarati, a Panter, tu je televisa presenta momenat. Ponitka verovatno ostaje, sa Kaboklom je jako kompikovano. Misko ili bilo koji agent su najmanji problem. 

Zeljko je zeleo "clean slate" i "svoje" igrace, na kraju ce to i (verovatno) dobiti. Podsecanja radi vecina ovih igraca je dosla kada je Partizan igrao EC i bilo je pravo malo cudo privoleti nekog da dodje, selekcija nije vrsena smisleno nego iznudjeno, sada je situacija skroz drugacija. Ispostavilo se da se tada pogodilo ili jednostavno imalo srece, pogodilo se i godinu nakon toga, ali je onda doselekcija prosle godine ozbiljno promasena. Sada se traze svi nosioci i ukupno skoro 10 igraca, a Zeljko je MNOGO vise ukljucen u sam odabir. 

Marinkovic i Lakic ce zaduziti opremu. Od "insajderskih" informacija knezevina, cvike i ono sto nije smelo da se desi, ali sve je to dalek put. Ono sto znam sigurno da je uprava obecala mnogo para, za x vise od proslog budzeta, ali takodje da ocekuju imena koja ce opravdati povecanje cena sezonskih tj uticati da prodaja istih ne bude bust. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...