Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

7 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pa dobro i 8 je centralni vezni i nema mnogo veze sa špartanjem uz aut liniju, što je njemu obično u opisu posla.

 

Ti si opisao kao da i on i Walker i Saka igraju po strani. Ali u tom slučaju onda zvrlji velika rupa u sredini

TAA nece spartati uz aut liniju, tu stranu ce pokrivati Walker a Saka pomagati ali zato u napadu Walker ostaje pozadi da krpi duge lopte jer je brz i jak u duelu a TAA u free role ulozi da moze da ulazi u sredinu ili da ukrsta sa Sakom. Opasan centarsut ali i sut. Vise bih volio da je Sautgejt izasao sa klasicnim veznjakom

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

TAA nece spartati uz aut liniju, tu stranu ce pokrivati Walker a Saka pomagati ali zato u napadu Walker ostaje pozadi da krpi duge lopte jer je brz i jak u duelu a TAT u free role ulozi da moze da ulazi u sredinu ili da ukrsta sa Sakom. Opasan centarsut ali i sut. Vise bih volio da je Sautgejt izasao sa klasicnim veznjakom

 

Prilika za nas, po mom mišljenju. To je odgovorno pozicija, i ako se tu previše freelancuje i ukršta sa krilnim igračem, ovaj drugi vezni tu ostaje na promaji

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Postoji li logicno objasnjenje zasto Gvardiol igra levo kad je jedini dobar stoper kog Hrvatska ima? Sutalo je uzasan igrac, a Pograncic je uspeo da bude jos gori. Doslovno je Hrvatska uspela da ima goru odbranu od Srbije, sto je bas tesko. 

 

Dzabe sto ti igras u sredini i napadu kad ti se u odbrani sudaraju igraci, bukvalno krenes svaku utakmicu sa 0:1. Lovren je za ove Vidic. 

 

Spanija dobra ekipa, odlicno poslozena i izbalansirana. Mislim da mogu i da osvoje, iako mi je Portugal na slepo bio prvi favorit.

Sosa nije najodgovorniji prema nazad, a imamo pouzdane stopere. Uz to daje opciju više kada se digne prema sredini, a mi držimo loptu. Ja druge razloge ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Vlahović igra povučenije u odbrani što znači da će morati da trči više. Verovatno umesto njega u 2. delu ulazi Tadić.

 

No ako ovako nastavimo tu je samo pitanje vremena kada ćemo ga dobiti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...