Jump to content

Euroleague transfer market 2024/25


Recommended Posts

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

Biće novi topik u toku ove nedelje, ne znam šta ste zapeli, takmičenje počinje 03.10. i nikad nismo otvarali pre poslednjih dana septembra.

Nisam uopste nigde zapeo, nego kazem da nisam znao gde da okacim ovu informaciju, pa sam okacio u Evroliga transfer, iako nema veze sa transferima. Tako da, normalnije pricaj 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 9/13/2024 at 1:52 PM, Leonard said:

Da li i za ovu sezonu kao i prosle u predsezoni ima kod vaucer za popust za evroligaske utakmice na Evroliga tv?

 

Ja sam prošle sezone uzeo za smešne pare (ispod 20 evra) tako što sam se registrovao u Turskoj (preko VPNa) i još dodao ELBRD kod koji je nosio 20% popusta. 

 

Sad mi ne izbacuje cenu za Tursku jer mi tek 27. 09. ističe prošlogodišnja pretplata. Ali mogu da potvrdim da kod 6.75 radi (dodao mi ga je za sledeću godinu automatski)

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Marvin said:

 

Ja sam prošle sezone uzeo za smešne pare (ispod 20 evra) tako što sam se registrovao u Turskoj (preko VPNa) i još dodao ELBRD kod koji je nosio 20% popusta. 

 

Sad mi ne izbacuje cenu za Tursku jer mi tek 27. 09. ističe prošlogodišnja pretplata. Ali mogu da potvrdim da kod 6.75 radi (dodao mi ga je za sledeću godinu automatski)

 

Nešto pre Božića u decembru bude onaj kod za popust od 50%. Ja sam ga već dvaput koristio. Bitno je napomenuti da važi godinu dana od tog trenutka tako da nije samo za pola sezone.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Marvin said:

 

Ja sam prošle sezone uzeo za smešne pare (ispod 20 evra) tako što sam se registrovao u Turskoj (preko VPNa) i još dodao ELBRD kod koji je nosio 20% popusta. 

 

Sad mi ne izbacuje cenu za Tursku jer mi tek 27. 09. ističe prošlogodišnja pretplata. Ali mogu da potvrdim da kod 6.75 radi (dodao mi ga je za sledeću godinu automatski)

 

Trenutna cena je 1049.99TRY, što je 27.5€. Uz kod 6.75 koji je 15% popusta, pretplata za celu godinu me je izašla oko 23.5€. Upravo sam obnovio pretplatu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bogoljub Gagic said:

Изгледа Боби у Фенеру.

Мишко објавио инстаграм рачуницу 1.3м + 1м што су бројеви пратиоца Фенера и Бобија.

 

Dobar potez Fenera, oni mogu sebi da priušte da probaju sa njime. Da udje tipa 3 min po četvrtini da pokuša da poremeti odbranu protivnika, a sa druge strane zona i to je to.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zadnji put kad sam gledao Bobija ostavio mi je utisak rekreativca a to je bilo prilično davno.

 

Ali ako ništa drugo sa marketinške strane dobar potez. Ja prvi ću prije da pogledam utakmicu Fener sad nego što bih inače.

Edited by Sector
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...