Jump to content

Euroleague transfer market 2024/25


Recommended Posts

1 hour ago, Milko Miller said:

Garuba potpisao trogodisnji ugovor sa Realom. Opet odlican posao za Real, zamenili Jabuselea sa mladjom, domacom verzijom i jos dobili 2,5 miliona dolara.

Yabusele i Grdoba nemaju apsolutno nikakvih igrackih dodirnih tacaka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se ne secam da je Jaramaz nakon onog dobrog derbija s pocetka sezone kad je nesto dvocifren bio ni igrao posle za Partizan? Plus mi deluje i da je maltene konstantno bio povredjen, posle ono uvredjen.

 

Svakako sam ocekivao da ce pre u Cedevitu nego u Baskoniju. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Igor_ said:

Kad ce otvaranje nove EL teme?

Imam u narednih 15 ak dana dosta slobodnog vremena pa sam raspolozen sa odradim analizu par ekipa, ako ce svako da odradi neku ekipu kao ranijih godina. 

Ako bas nemas nista pametnije da radis - udri!

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Olimpijakos je prejak ove sezone ali teško da će zadržati nivo odbrane iz prethodnih godina. Definitivno će im trebati vremena. Sve su prilike da Vildoza ni ove sezone se neće naigrati, pogotovo Evans kad se vrati ako bude na nivou od prije povrede. 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Otvoriću ja temu krajem septembra, kao i svake godine. Ali ako neko drugi ima želju da otvori, nemam ništa protiv naravno nit ja držim tapiju na otvaranje EL teme.

A sto bi prekidali tradiciju? :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno su pojačali spoljnu liniju, pre svega ofanzivnim talentom, i time podigli plafon ekipi. Otišao samo Kenan od spoljnih (Brazdeikisa i ne računam), a došli Dorsi, Vildosa, Furnije, + u drugom delu sezone valjda i Kinan Evans spreman. Videćemo kako će to kombinovati sa starosedeocima fizikalcima i krvavokolenašima (Volkap, Mekisik, Larencakis, Goss...), biće malo i izazov svima podeliti minute, ali ako gorepomenute pridošlice ne budu u nekim minus fazama, jako lep balans mogu da prave sa petorkama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...