Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Posted (edited)
1 hour ago, No name said:

U četvrtak umesto na Banovom brdu, igramo u Pančevu protiv Čukarickog.

Jbt koja lakrdija, ne znam da li imamo 4-5 stadiona da su u funkciji.

 

 

I ovo se nije propustilo da nam se prebaci... a kad Partizan gostuje na stadionu Partizana, to je valjda Aci potpuno OK, tada nije imao nikakav problem sa takvom odlukom?

 

 

 

Edited by Kooineeperk
Izbacio sam deo oko bonusa, lose sam statse gledao.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk ne govorim o njemu, svakako licemerna ličnost, već pričam kako nemamo terene, osnovnu stvar da se igraju utakmice. Svakako komedija da mi na početku prvenstva nemamo podlogu da se igra. Gomila timova igra na tuđim terenima poput OfK, tekstilca, Imt-a, Jedinstvo ni po jednom parametru ne bi smelo dobiti licencu da igra prvu ligu, a dobilo je političkom odlukom...

Uspeli su da unište i stadion u Loznici jer je nekom palo na pamet da pusti ljude na teren na političkom skupu. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

 

I ovo se nije propustilo da nam se prebaci... a kad Partizan gostuje na stadionu Partizana, to je valjda Aci potpuno OK, tada nije imao nikakav problem sa takvom odlukom?

 

 

Uz to, isti Aca prodaje sada pricu kako nam bonus igra Djiga, istice se to kao ne znam sta, napada se FKCZ zbog (nakaradne) odluke o povecanju broja bonus igraca. Ja se slazem sa njim da je glupa odluka i to jos i zakasnela, ali on covek prosto laze.

 

A realnost, prava istina je da Djiga NI JEDNOM DO SADA, u ove 4 utakmice, nije igrao kao bonus, uvek je bilo barem 2 druga igraca koji su bili bonus, nekad cak i vise, i to domacih igraca. 

 

  • Protiv Jedinstva - Lekovic, Knezevic, Sremcevic kao bonusi odigrali celu utakmicu, usli jos i Sljivic, Prucev, Jovanovic. Dakle zavrsili smo utakmicu sa 6 bonusa, od toga 5 domacih, koji nisu naturalizovani (samo je Prucev naturalizovan). Djiga nije ni igrao.
  • Protiv Mladosti - Sljivic, Knezevic, Prucev odigrali celu utakmicu, Jovanovic usao umesto Mimovica (obojica bonusi). Dakle celu utakmicu smo igrali sa 4 bonusa, od toga 3 domaca. 
  • Protiv Tekstilca - Knezevic odigrao celu, Lekovic poceo pa ga Djiga zamenio u 78.minutu, ali je pre toga u 71. minutu izasao Ivanic a usao bonus Sljivic. Dakle i ovih 12min je Djiga bio treci bonus. Dakle uvek smo imali 2 domaca bonusa.
  • Protiv Novog Pazara - Sljivic i Jovanovic odigrali celu utakmicu, zapoceli je jos i Prucev i Lekovic, a od 46. minuta ih zamenili Mimovic i Djiga. Dakle ni ovde Djiga nije igrao kao bonus igrac, i svo vreme smo imali barem 3 domaca bonusa. 

 

Brutalno (nova popularna rec) laganje i zavlacenje sportske javnosti kako bi se skrenula prica na neku drugu stranu osim licne odgovornosti. 

 

Hvala bogu pa ima istomisljenika jer ja kada isticem sta pricaju navijaci a sada i trener(i) Partizana dobijem ovde komentar koga boli kurac za Partizan. Poenta je da oni imaju jako dobru propagandu koja utice i na odredjene nase navijace pa pocnu da ih slusaju. Oni imaju bukvalno 10 podcasta ili yt emisija ala Zeljko Pantic ili Vladan Tegeltija i tu pljuju i lazu po Zvezdi svaki dan. Drago mi je sto si sada dokazao koliko Stanojevic laze. Ja mogu da dodam samo da je najobicniji smrad i da je upravo on postao "neki" trener kada je fudbalom vladao Tole Karadzic a Zvezda nije imala ni za struju. Tada nije pricao o ravnopravnosti i pravdi. Smrad.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da Điga prve dve utakmice nije bio bonus bile bi registrovane 0:3 za protivnika jer su jedini igrači koji su započinjali utakmice tada bili Mimović i on da su ispunjavali bonuse.

 

To je sramota šta su iz kluba izdejstvovali.
S namerom su sredili Đigi pasoš, a onda i progurali odluku o dvojici bonusa.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bax said:

Da Điga prve dve utakmice nije bio bonus bile bi registrovane 0:3 za protivnika jer su jedini igrači koji su započinjali utakmice tada bili Mimović i on da su ispunjavali bonuse.

 

To je sramota šta su iz kluba izdejstvovali.
S namerom su sredili Đigi pasoš, a onda i progurali odluku o dvojici bonusa.

 

Auuu ja sam prezupcio, pogresnu kolonu sam gledao. Hvala. Povlacim sta sam rekao, my bad. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma Stanoje je smesan ne obracam paznju na njega, skrece paznju od jos jedne njegove bruke u Evropi. On 2 dana pre jako vazne utakmice za njih komentarise Zvezdu i kako njega oce neko da unisti nisu mu ni Vucic a ni Terzic pripremali ekipu za Dinamo a manja je razlika u kvalitetu izmedju njih nego izmedju Partizana i Samroka onomad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, No name said:

@Kooineeperk ne govorim o njemu, svakako licemerna ličnost, već pričam kako nemamo terene, osnovnu stvar da se igraju utakmice. Svakako komedija da mi na početku prvenstva nemamo podlogu da se igra. Gomila timova igra na tuđim terenima poput OfK, tekstilca, Imt-a, Jedinstvo ni po jednom parametru ne bi smelo dobiti licencu da igra prvu ligu, a dobilo je političkom odlukom...

Uspeli su da unište i stadion u Loznici jer je nekom palo na pamet da pusti ljude na teren na političkom skupu. 

 

I ti novi tereni sto se prave ce da traju maks 2 sezone

Link to comment
Share on other sites

Stanojevic prosecan trener, presmesan lik, a istovremeno idealan profil licnosti za trenutnu upravu i navijace koji ne vide dalje od "Vucic nas unistava". Dok je takvih u komsiluku mi ne moramo da brinemo za titulu, nazalost. Kazem nazalost, jer da imamo ozbiljnog konkurenta onda bi se i mi uozbiljili, ali jbg. 
 

Provlace se ponovo derbiji iz prolecnog dela prosle sezone iako je dokazano da je za tipa 5 od 6 situacija kuknjava bila neopravdana. Sad je haos posle IMTa zbog dve odluke, a mi evo na forumu vec tri dana ne mozemo da se usaglasimo koja je bila ispravna odluka sudije, ali naravno ako Ser Alex kaze da je gol trebao da vazi ko smo mi da verujemo svojim ocima?

 

Uzasan lik, kao i onaj Natho koji se vec godinama bahati po utakmicama i prolazi nekaznjeno.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bax said:

Da Điga prve dve utakmice nije bio bonus bile bi registrovane 0:3 za protivnika jer su jedini igrači koji su započinjali utakmice tada bili Mimović i on da su ispunjavali bonuse.

 

To je sramota šta su iz kluba izdejstvovali.
S namerom su sredili Đigi pasoš, a onda i progurali odluku o dvojici bonusa.

Samo sto smo mi Djigi pasos sredili jos prosle sezone kada je vazilo pravilo o jednom bonusu. Doticni placljivko danas na konferenciji ne kaze da je Partizan doveo Zubaira iz Jedinstva i odmah mu sredili pasos. Pravilo o bonusu je sranje, pravilo da stranci budu bonus je skandal. To sto je Terza to forisrao je kretenizam jer nama bonus pravilo otezava da napravimo bolju ekipu, ali crno bele narikace neka prestanu da glume neku zrtvu kada i oni imaju stranca koji je bonus...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 8/12/2024 at 2:50 AM, Amigo21 said:

Kad ih je bili par stotina? U proslom veku? Poenta svakog iskrenog i pravog Zvezdasa je valjda pun Sever, pun Istok, pun Zapad. Ne navijamo za Terzica nego za Zvezdu. Terzic je danas tu sutra ce biti neko drugi, moje misljenje i posle njega ko god da dodje mastice svoj brk. Svojevremeno su pare od transfera isle na racun Piksijeve zene umesto na racun kluba pa kada je Piski voleo da mucka tesko da ce doci neko ko nece muckati...

Ne znam zbog godina da li si i od kada redovan na Severu, ali eto ako si mlađi pitaj starije. 2001/2/3 nas je bilo par stotina, recimo. Kada smo učili "Ja sam godine" pitaj koliko nas je na domaćim bilo. 
Ne pada mi na pamet da servilnost Severa apologišem idiotlucima Pixia ili nekog Den Tane (sećaš se našeg stava za narandžaste dresove "CVRENO BELI NA TEREN- NARANDŽASTI U CIRKUS", ili "Dabogda doživeo srčani udar" Dan Tani).

Poenta je da danas ljudi očigledno neće da ulaze u konfliktne situacije, takvo je vreme. Ako politički nešto žele da promene mogu da izađu na ulicu i da svojim prisustvom na protestu iskažu svoj Stav, nisu izašli niti žele tuče, blokade višenedeljne itd. To vreme je prošlo. A u sportskom/navijačkom smislu svoje neslaganje i prezir (to je najtačniji izraz za ono što osećam kod većine drugova koji su isto bili redovni na tribini nekada, a sada im ne pada na pamet da dođu na istu) izražavaju nedolaskom i bojkotom stadiona. A nije istina da im srce ne kuca za Klub, samo im ne pije vodu priča "Ne navijamo za Terzica nego za Zvezdu. Terzic je danas tu sutra ce biti neko drugi, moje misljenje i posle njega ko god da dodje mastice svoj brk." i neće da pristanu na to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DEEP_IMPACT said:

Ne znam zbog godina da li si i od kada redovan na Severu, ali eto ako si mlađi pitaj starije. 2001/2/3 nas je bilo par stotina, recimo. Kada smo učili "Ja sam godine" pitaj koliko nas je na domaćim bilo. 
Ne pada mi na pamet da servilnost Severa apologišem idiotlucima Pixia ili nekog Den Tane (sećaš se našeg stava za narandžaste dresove "CVRENO BELI NA TEREN- NARANDŽASTI U CIRKUS", ili "Dabogda doživeo srčani udar" Dan Tani).

Poenta je da danas ljudi očigledno neće da ulaze u konfliktne situacije, takvo je vreme. Ako politički nešto žele da promene mogu da izađu na ulicu i da svojim prisustvom na protestu iskažu svoj Stav, nisu izašli niti žele tuče, blokade višenedeljne itd. To vreme je prošlo. A u sportskom/navijačkom smislu svoje neslaganje i prezir (to je najtačniji izraz za ono što osećam kod većine drugova koji su isto bili redovni na tribini nekada, a sada im ne pada na pamet da dođu na istu) izražavaju nedolaskom i bojkotom stadiona. A nije istina da im srce ne kuca za Klub, samo im ne pije vodu priča "Ne navijamo za Terzica nego za Zvezdu. Terzic je danas tu sutra ce biti neko drugi, moje misljenje i posle njega ko god da dodje mastice svoj brk." i neće da pristanu na to. 

Opet se svadjate oko stvari oko koje se nikada necete sloziti

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Opasno igra ovaj Bodo

 

Strasan pritisak su napravili, ovi nisu mogli da iznesu loptu van svoje polovine a mana im je sto zele prakticno da se usetaju u gol.

 

Evo 2-1 za njih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Strašno je ovo šta radi Jagelonija. Razumem da imaš cilj da stojiš nisko ali da nemaš jasan plan kako napadaš i vršiš pritisak kada dodju u taj smanjeni prostor, to mi nije jasno. Da prvak Poljske ovako igra, ovo je za otkaz. Mora da su promenili pola tima jer deluju strašno neuigrano. Legija je pre tri sezone razmontirala Bode a šest igrača iz norveškog tima su igrala i tada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je definitivno ozbiljan sistem, trener im je tu od 2018. i ima prepoznatljiv stil, vidi se po visokom presingu, build up-u, automatizmima u igri, ja bih voleo da mi igramo ovako agresivan, organizovan i smislen fudbal... Al' pored svega toga su oni ipak prilično tanki individualno, ja nemam nikakvu dilemu da smo mi igrački jači i da imamo viši plafon, brine samo naš stepen neuigranosti pred ovaj dvomeč... 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...