Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Skroz zadovoljavajući žreb. Zna Bodo da bude opasan ali pre su imali ozbiljan tim. Sad nije to ništa u odnosu na nas. Čak je pitanje da li će Jageloniju da prođu. Odlično. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Realno, izbegnuti Turci, Sparta i Qarabag, ako ne mozemo Bodo da izbacimo, ne znam koj kurton bi trazili u LS. 

 

Najveci rival ce biti podloga i vestak u prvoj utakmici, kao u Bernu, nadam se da su naucili nesto. 

 

Lepo napisah pre dva sata, a vi mi ne verujete

 

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogle je bole, ali i "gore". Protivnici koje možemo/moramo da prodajemo.

 

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

Realno, izbegnuti Turci, Sparta i Qarabag, ako ne mozemo Bodo da izbacimo, ne znam koj kurton bi trazili u LS. 

 

Najveci rival ce biti podloga i vestak u prvoj utakmici, kao u Bernu, nadam se da su naucili nesto. 

 

Lepo napisah pre dva sata, a vi mi ne verujete

 

spacer.png

 

Sto bi to bio problem.  Na kraju krajeva i mi imamo terene sa veštačkom travom, treniraj i uigravaj tim na njima 10ak dana pred utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Bodo je ozbiljna ekipa.

Bila. 

Ove godine im otišlo petorica najboljih igrača. I dalje su opasni ali daleko od ozbiljne ekipe u odnosu na prethodnu godinu. 

Link to comment
Share on other sites

Bodo nije bas naivna ekipa, sreca je sto nemaju vruc teren al ne valja sto im je prvenstvo u toku pa su u takmicarskom ritmu uveliko. Mislim da mozemo da prodjemo al ne treba njih gledati kao neku naivnu ekipu, bez lopte dosta trce, moracemo sa njima da se natrcavamo a to nece moci sa Kataiem, Rodicem pa se nadam da ce Milije biti pametan...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Bila. 

Ove godine im otišlo petorica najboljih igrača. I dalje su opasni ali daleko od ozbiljne ekipe u odnosu na prethodnu godinu. 

A kakvi su Poljaci?

Link to comment
Share on other sites

Secam se kako se lose proveo Dinamo kad je igrao sa njima play off pre par sezona, tamo izgubili minimalno, ali je bilo muka na onom vestaku , u revansu ih dobili tek nakon produzetka, mada taj Bodo nije isti kao ovaj sada, dosta su prodavali nosioce. 

 

Sve u svemu, dobar i prolazan zreb, ne mozete Grafose da ocekujete u play offu. Isto kao i sto su i Omonija i Sherif i Haifa bili solidni zrebovi, sve je do danas, ako znamo, znamo, ako ne znamo, ispadas. 

 

Nisu Liverpool, Milan i PSV, pa da znas unapred da kako stoje stvari. Valjda smo naucili nesto iz prethodna tri ispadanja.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, suptil said:

A kakvi su Poljaci?

Za klasu slabiji od Norvežana na papiru. Ali imaju dosta stranaca, osvojili ligu prošle godine i trenutno prvi u ligi. Otišao im najbolji igrač(štoper) tj. vratio se sa pozajmice u Bragu. Ali ne bih ih uopšte otpisivao u duelu sa Bodo. 

Sve u svemu žreb odličan i sve osim prolaza je neuspeh. Do pre neke godine to bi bio egal ali naš tim je na papiru za klasu bolji od obe ekipe zajedno kad se spoje. Ali opet kažem, na papiru. Bez potcenivanja i jako sa bilo kojim od ta dva kluba. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

solidan zreb, ali mi smo losi, i miloje je piksla

E toga treba najviše da se plašimo. Mi smo sebi trenutno najveći i najopasniji protivnik. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...