Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

da zapisem pred pocetak:

 

Ova sezona ce biti rezultatski slabija od prosle (Superliga se ne dovodi u pitanje).

 

Sramota je sta menadzment radi iz godine u godinu.

Sve dok je na okupu mi dalje od osrednjosti ne mozemo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Poseta samo pokazuje šta navijači misle o tome kako se vodi klub. Zaslužena poseta. Mizerna. Jadna. 

slazem se u potpunosti. prelazni rok bruka i sramota. Mrkela je odavno trebao biti najuren , ali znamo ko ga stiti .

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

I još nešto. Sad kad bolje vidim dresove, sviđaju mi se. Sviđa mi se bela strana na leđima sa crvenim brojem i slovima. Skoro identični dres kao Olimpijakosa. Samo da je manja belina oko sponzora bio bi top dres. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nikola said:

Gde su sad navijači? Sve je potaman...


Katai, Rodić, očekujem u drugom odmah i Mijailovica na desnom boku. Previše je i ovih 5k organizovanih ma severu. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

slazem se u potpunosti. prelazni rok bruka i sramota. Mrkela je odavno trebao biti najuren , ali znamo ko ga stiti .

Drkela primač plate. Pita se ko Toza.

 

Glavni je mafijaš terzić

 

Ovo stanje ubilo se za miloja. 300 igrača ima, pa će samo da rotira da pršti. Budite sigurni da ni jednom neće izaći ista postava . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

Spajic na klupi.  Lud covek.

Ne vidim zašto je lud. Stojića nisam nešto puno gledao, ali čim je pretpostavljam da ima određeni kvalitet jer je bio u sastavu reprezentacije na evropskom prvenstvu. Koliko sam primetio brži je od Spajića. Što se tiče Đige, i on je brži od Spajića a iskreno mislim da će biti naš najbolji štoper ove sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa ovakvom igrom mi hocemo u LS ??? E neradnici jedni, umesto da svake godine podizemo kvalitet sastava, mi dovodimo kojekakve igrace iz Kiparske,iz Portugalskih timova koji su se borili za opstanak...

Ima da nas otresu u kvalifikacijama pa ce da nam bride obrazi. 

Edited by MishaZvezda1983
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Je l Durate na klupi? Da uđe i metne komad, dva pa da sklanjamo Šerifa u ulogu koja mu najviše odgovara. Za duge lopte i laktanje kad zatreba. 

Jeste na klupi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Djiga i Mimovic su bonusi. Za Evropu umesto Mimovica ocekujem mijailovica.

 

Duarte u špic + seul, naravno uz Spajica i to bi bilo u principu to. Verovatno još Ivanic. Faktički pola tima je trenutno  van.

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...