Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Luka Ilić i Dalsio odlični. Lagani korak kao pero, vizija. Dalsio deli lopte kao oči lopta da ima. Sjajni. Pu, pu, pu. Desni bek, levo krilo i napadač pa da grizemo. Fizička sprema i trčanje je već na zavidnom nivou. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, fradler said:

 

Jos samo Hamarbi to da skapira, pa da ga stave nekad u startnih 11. Na poslednjih 6 utakmica je od mogucih 540 minuta odigrao 133.

 

Mislim, nemam pojma kakav je mali, nisam ga gledao. Ali ako mi nesto smrdi na kilometar, to su crnogorski vunderkindovi, od poslednjih 200 takvih nijedan nije postao igrac.

hahahaha majstore, a genije savicevic?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da l' je do nas ili do njih ali Zenit sa rasp'o u 2. plv. Puma bas nabrijan, kao da mu je zadnja. Ilic bas dobar, kako sam i ocekivao od njega. Sve u svemu, ima ovdje dosta materijala da se napravi dobra ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ju baš lep gol. Mi pored Lekovića doveli Stojića. I sad imamo Spajića,Stojića, Djigu i Lekovića. I Leković će da ispadne i ako mi deluje sigurnije od Stojića. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ju baš lep gol. Mi pored Lekovića doveli Stojića. I sad imamo Spajića,Stojića, Djigu i Lekovića. I Leković će da ispadne i ako mi deluje sigurnije od Stojića. 

Tu je valjda i mladi Andrej Djuric koji je prethodne dve sezone bio na pozajmici u Domzalama i Trnavi.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Brajan Danston said:

Bez obzira na grešku kod gola, ponovo želim da se ponovim, Mimović se može i mora istrpeti.


Stojić je tu isto loše reagovao, trebao je ranije da izadje. Ali pas Dalsia Gomeša, lepota.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ne razumem ni ovo drzanje na klupi Anana izgleda da nas ne ocara da ne pravdaju pozajmicu u OFK. Rodic 90 minuta nije odigrao jedno 3 godina.

Puma prvi utisak sasvim solidan ali je jos prerano da se bilo sta kaze.

Edited by atmsfr lnČ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Tu je valjda i mladi Andrej Djuric koji je prethodne dve sezone bio na pozajmici u Domzalama i Trnavi.

Jeste ali se na njega u klubu ne računa ozbiljno. 

Just now, atmsfr lnČ said:

Ne razumem ni ovo drzanje na klupi Anana izgleda da nas ne ocara da ne pravdaju pozajmicu u OFK.

Puma prvi utisak sasvim solidan ali je jos prerano da se bilo sta kaze.

Puma je u ovo malo što je igrao pokazao da je tehnički mnogo pismeniji igrač od Bukarija. Sporiji ali tehnika mnogo bolja. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jedna dosta dobra provera, kada se sve sabere i oduzme.

 

I da, nema razloga da Guteša ne dobije neke minute u našoj ligi, ne znam puno o dečku, ali na ovih nekoliko pripremnih što sam imao prilike da vidim, radi se o dosta dobrom golmanu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, fradler said:

 

Mislim, nemam pojma kakav je mali, nisam ga gledao. Ali ako mi nesto smrdi na kilometar, to su crnogorski vunderkindovi, od poslednjih 200 takvih nijedan nije postao igrac.

 

evo poslušali su te

jzYSqmJ.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Puma ima jaci sut od Bukarija , moze da bude opasna pretnja van 16m. Deluju pozitivno nabrijan, kao i Lane Jr. 

 

Luka Ilic fenomenalan, Sljivic isto veoma veoma dobar ( mnogo se bolje krece nego u prosloj sezoni i mnogo direktnije igra ). 

 

Dalsio mogao jos jednu asistenciju da upise, spojio maltene sa golom Sherifa, ali se ovaj spetljao. 

 

Kangisa se vratio iz domovine sa popijenim eleksirom mladosti, veoma jednostavno igrao, bez petljanja.

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Mimovic je uneo nervozu na početku utakmice i sve se raspalo u prvih 5 minuta. Onoliko ispadanja iz igre, pogrešnih pasova nije skoro vidjeno. 

Probao je Milojević da ga prebaci levo i spasi golgote. Najverovatnije neće ni igrati jer će Mijailovic igrati tu.

 

Čekamo da se priključi Seul i zauzme mesto. Puma da se priključi. Dalsio dobar. Hvang standardno. 

Djiga dosta dobar, sve što je mogao zatvorio je. Olajinka će verovatno zauzeti levu stranu stranu.Ilic dosta dobar.

Za pohvalu trčanje, tempo. 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mimovic totalna katastrofa, a Serif danas izgledao kao kod Baraka. Znaci dobije loptu u izglednoj pozicij i prvo mu treba 20 sekundi da je nekako smiri. Ostatak izmedju solidne i odlicne igre. Kod Dalsija i Pume se svakako vidi da znaju fudbala.

Link to comment
Share on other sites

Najvise je kriv Milojevic za onakvo prvo poluvreme sa onim menjanjem pozicija i glupostima i Dani Alves bi se pogubio kamoli Mimovic. Imao je jednu gresku na startu i odmah krenuo u nervozu plus je igrao nesto sto mozda 5 desna beka na svetu mogu. To naravno ne opravdava lose pozicioniranje i preagresivnu igru na igracu sa loptom zbog cega je ispadao kao mladi majmun. Cim je krenuo da igra ono sto treba pokazao je da nije uopste los.

Link to comment
Share on other sites

Na ovog prospekta bi trebalo obratiti pažnju. Igrao je prošlu sezonu na pozajmici za Ethnikos sa Kipra, osrednju prvoligašku ekipu i postigao 18 gola. AEK iz Larnake ga je otkupio od Njuelsa za 160k (po transfermarkt-u) i biće intersantno kako će se snaći u većem klubu sa većim pritiskom. Ako pokida prvu polusezonu, ja bih ga ozbiljno razmatrao za opciju.
 

 

I TFA je izbacio dobru analizu njegovih igara:

https://totalfootballanalysis.com/player-analysis/enzo-cabrera-ethnikos-achnas-202324-scout-report-tactical-analysis-tactics

 

Posebno zanimljiva kontrola lopte i dribling:

 

spacer.png
 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Dalsio je odličan video sam hajlajt gola, taj i onaj pas za Šerifa protiv Sočija. Ali sram da bude komentatora Arene kad je leković dao gol: da li je zasluženo ili ne vođstvo je. To mi se nije svidelo. Jeste kako igramo. Jel beše Taljares gde je River prosledio Viga?

Link to comment
Share on other sites

Sem Rodića i Katai svi imaju neku vrednost ili barem potencijal da napreduju. Mimović treba i može da igra isključivo beka, sve drugo je samo pokušaj da mu podignu cenu da bi ga brže bolje prodali. Stojić nesiguran ali valjda će se srediti, Điga odličan, Leković dobar u skoku za nešto više videćemo. Srednji red dobar i sad je samo strah da ih Miloje ne koči svojom taktikom zatvaranja uzakmice. Mali Lane ima potencijal, Puma već ima kvalitet, Šljivić nije krilo i to mu neće pomoći u karijeri isto kao i Mimoviću. Šerif jak i spreman da se bije za svaku loptu ali realizacija problem. Treba nam tu baš neki pravi gol igrač pošto sad imamo ko da izbaci dobar pas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...