Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ma zaj.bancija i klasično Milojevo filozofiranje. Momak koji do sada nije skoro ni igrao, gura se u veciti derbi, umesto da smo tu najači sa Ivanicem, Elšnikom i Krunicem, mi sad razbijamo tu osovinu. 

Ako ti treba bonus stavi djigu i lekovica i kraj price.

Ovako smo pretumbali odbranu, I sredinu....još se najavljuje virtuoz Olajinka, I veselje može da počne....

Ne treba nama protivnik.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, No name said:

Ma zaj.bancija i klasično Milojevo filozofiranje. Momak koji do sada nije skoro ni igrao, gura se u veciti derbi, umesto da smo tu najači sa Ivanicem, Elšnikom i Krunicem, mi sad razbijamo tu osovinu. 

Ako ti treba bonus stavi djigu i lekovica i kraj price.

Ovako smo pretumbali odbranu, I sredinu....još se najavljuje virtuoz Olajinka, I veselje može da počne....

Ne treba nama protivnik.

 

 

Pa ko ce da igra beka ako igraju Djiga i Lekovic? 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, No name said:

Ma zaj.bancija i klasično Milojevo filozofiranje. Momak koji do sada nije skoro ni igrao, gura se u veciti derbi, umesto da smo tu najači sa Ivanicem, Elšnikom i Krunicem, mi sad razbijamo tu osovinu. 

Ako ti treba bonus stavi djigu i lekovica i kraj price.

Ovako smo pretumbali odbranu, I sredinu....još se najavljuje virtuoz Olajinka, I veselje može da počne....

Ne treba nama protivnik.

 

 

Po Mozzartu Maksimovic bi igrao umesto Silasa ili Olajinke. 

Link to comment
Share on other sites

Ajde što krpimo bez beka nego moramo i zbog bonusa. Trebalo bi ovde dve utakmice sa Partizanom i Železničarom da doživljavamo kao neku pripremu za Milano i ono što planiramo da izvedemo tamo, da izvedemo i sad. Zbog toga i ja mislim da je bolje Drkušić na desnom beku. Tri beka je nešto što bi značilo u odbrani protiv Dimarka i Lautara i u borbi za bod. Pep odavno stavlja štopere na bekove kada igra protiv dobrih krila a Drkušić bi imao nekog vremena to da uigra.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Baš će Elšnik da se obraduje što će opet kao levi bek. Posle Benfike ga pitali on baš smoren rekao kako bi voleo da se to njegovo i ako dobro igranje na toj poziciji, više ne ponovi. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milko Miller said:

Po Mozzartu Maksimovic bi igrao umesto Silasa ili Olajinke. 

Pa da, ne zna se šta je gore.  Nešto slično je radio i u Norveskoj sa Ilicem na krilu. 

Dovedes mu gomilu krila, i on improvizuje...Ali nije da nismo navikli

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, No name said:

Pa da, ne zna se šta je gore.  Nešto slično je radio i u Norveskoj sa Ilicem na krilu. 

Dovedes mu gomilu krila, i on improvizuje...Ali nije da nismo navikli

Maksimovic ja mislim i u graficaru igra desno krilo a i protiv Benfike je igrao kad je postigao gol.

Link to comment
Share on other sites

Najverovatnije igramo nešto slično kao protiv Tekstilca mislim ,  sa tri pozadi, gde je Seol treci,  Olajinka i Silas wing bekovi/ krila , dva zadnja vezna Elsnik i Rade, Maksimovi i Ivanic ima konstantno da menjaju strane kada napadamo,  dok će u defanzivi Ivanic pomagati levo i vraćati se da zatvara tu stranu sa Olajnikom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Fat Zadd said:

Najverovatnije igramo nešto slično kao protiv Tekstilca mislim ,  sa tri pozadi, gde je Seol treci,  Olajinka i Silas wing bekovi/ krila , dva zadnja vezna Elsnik i Rade, Maksimovi i Ivanic ima konstantno da menjaju strane kada napadamo,  dok će u defanzivi Ivanic pomagati levo i vraćati se da zatvara tu stranu sa Olajnikom.

Spram sveca i tropar

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Fat Zadd said:

Najverovatnije igramo nešto slično kao protiv Tekstilca mislim ,  sa tri pozadi, gde je Seol treci,  Olajinka i Silas wing bekovi/ krila , dva zadnja vezna Elsnik i Rade, Maksimovi i Ivanic ima konstantno da menjaju strane kada napadamo,  dok će u defanzivi Ivanic pomagati levo i vraćati se da zatvara tu stranu sa Olajnikom.

Zanimljiva postava samo mi nije jasno zašto je Seol treći štoper,zar je taj Drkušić toliko nespreman ili šta je problem,neka povreda da nisam ispratio?

Link to comment
Share on other sites

Stigao polako na stadion, nadam se da ćemo ih ovaj put dobiti rutinski na njihovom stadionu, nismo dugo, a dosta smo kvalitetniji, mada kad god sam se tome nadao nije tako ispalo…Ne bi me čudilo opet nekih 0:0, 1:1…

 

Drugog beka nemamo, improvizujemo sto zbog beka sto zbog drugog bonusa, ali drago mi je za Maksimovića, želim mu da pokida veceras.

 

Srecno nam bilo! 💪🔴

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...