Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, Miki28 Teoljub said:

Jedan jedini jbn centarsut nije uputio kako treba. Salje neke balone.

Dečko je najmanje kriv večeras.

Ugrobario nas Krunić sa amaterskim reakcijama kod oba gola.

Govoriti o Seolu pre ovog Silasa nije u redu.

Link to comment
Share on other sites

Obecavajuca utakmica Radeta igrao sam u Milanu Krunica!

Bas on treba da podigne nivo igre ako zelimo nesto u LS!

 

A Radonjic Nemanja koji jos nije u kondiciji i stanju da igra makar 20 minuta.

Tesko ce on do kraja LS moci da izdrzi...Mozda zadnje 2-3 utakmice.

 

Sad ce moci samo u JSL...Ali dobro na sentiment nas je navukao Terzic.

 

Za Silasa bih sacekao....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zadnji vezni said:

Dečko je najmanje kriv večeras.

Ugrobario nas Krunić sa amaterskim reakcijama kod oba gola.

Govoriti o Seolu pre ovog Silasa nije u redu.

Najmanje kriv🤣🤣🤣 lik je posle Krunica, Olajinke i Dalsia bio najgori na terenu kod nas. 

 

Pogubljen. 1/7 uspsjesnih centarsuta i 19 puta izgubio posjed. Nemoj me zajebavati. Bek koji u finisu utakmice salje balone. Sramota

Link to comment
Share on other sites

Ovo je jedno od najsramotnijih atmosfera u istoriji kluba.

 

Mi ne da smo najbolji vec smo najgori navijaci na svijetu, razmazeni, koji nisu dostojni ovakve ekipe i igraca.

 

Poluprazan stadion na pocetku utakmice i umjesto da mi njih na krilima navijaca sabijemo na pocetku da ne znaju gdje su, desava se potpuno suprotno i oni se oslobadjaju i igraju kako hoce, kasnije osjeca se neko nazadovoljstvo u vazduhu i svaki potez i pokusaj je propracen nervoznim uzdasima umjesto da se pruza podrska do posljednje sekunde.

 

Stvarno sam razocaran i tuzan i stvarno nek bude sve sramota koji vrijedjaju da li igrace ili Miloja, mi smo najveci krivci i mene je iskreno sramota

 

PS. Takodje sramno sudjenje Olivera, bas su odvratni on i Taylor, nadam se da nam nece vise nikada dijeliti "pravdu".

 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Realno smo mnogo neuigrani pogotovo u napadu bas se lose krecemo to jest jos ne mogu da se pohvataju, dobili bi ovo da se igralo kroz jedno mesec dana. 

Sve u svemu dobra utakmica i ko sto rece poklonjena pobeda sad da se ovi odelju i nadam se da sa Mimom nije nista ozbiljno nas najbolji bek !

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Greške koje smo načinili u prvom poluvremenu se na ovom nivou skupo plaćaju. Pogtovo onakava gubitak lopte pre faula za gol ne sme da se događa. Benfika je ekipa sa dobrom tranzicijom. Mi i inače imamo velikih problema kad dođemo do poslednje trećine terena. Protiv Benfike koja je dobro organizovana to je došlo dodatno do izražaja. Otuda nije čudo i što smo pored velike inicijative imali malo pravih prilika i postigli samo jedan gol. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sokmeniki said:

Ovo je jedno od najsramotnijih atmosfera u istoriji kluba.

 

Mi ne da smo najbolji vec smo najgori navijaci na svijetu, razmazeni, koji nisu dostojni ovakve ekipe i igraca.

 

Poluprazan stadion na pocetku utakmice i umjesto da mi njih na krilima navijaca sabijemo na pocetku da ne znaju gdje su, desava se potpuno suprotno i oni se oslobadjaju i igraju kako hoce, kasnije osjeca se neko nazadovoljstvo u vazduhu i svaki potez i pokusaj je propracen nervoznim uzdasima umjesto da se pruza podrska do posljednje sekunde.

 

Stvarno sam razocaran i tuzan i stvarno nek bude sve sramota koji vrijedjaju da li igrace ili Miloja, mi smo najveci krivci i mene je iskreno sramota

 

PS. Takodje sramno sudjenje Olivera, bas su odvratni on i Taylor, nadam se da nam nece vise nikada dijeliti "pravdu".

 

Dalje nisam citao. Jbt kao da su Man Utd '99 ili Barsa '09

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sokmeniki said:

Ovo je jedno od najsramotnijih atmosfera u istoriji kluba.

 

Mi ne da smo najbolji vec smo najgori navijaci na svijetu, razmazeni, koji nisu dostojni ovakve ekipe i igraca.

 

Poluprazan stadion na pocetku utakmice i umjesto da mi njih na krilima navijaca sabijemo na pocetku da ne znaju gdje su, desava se potpuno suprotno i oni se oslobadjaju i igraju kako hoce, kasnije osjeca se neko nazadovoljstvo u vazduhu i svaki potez i pokusaj je propracen nervoznim uzdasima umjesto da se pruza podrska do posljednje sekunde.

 

Stvarno sam razocaran i tuzan i stvarno nek bude sve sramota koji vrijedjaju da li igrace ili Miloja, mi smo najveci krivci i mene je iskreno sramota

 

PS. Takodje sramno sudjenje Olivera, bas su odvratni on i Taylor, nadam se da nam nece vise nikada dijeliti "pravdu".

 

 

Ma da navijaci su problem a ne vodjenje kluba od strane Terzica i co.

Mozda je navijacima prekipelo to prosipanje supljo u prazno.

 

Nama je trebalo 3 minuta da pronadjemo resenje ko ce pokrivati beka jbt...

Jer pazi sad beka nemamo.Ali zato imamo 100 krila.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...