Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ovo je bas smesno. Stojic jeste bio kriminalan ovih par utakmica, ali nije toliko los igrac. Jos dosta igraca vec godinama igra kriminalno pa su zacementirani kraj leve aut linije. 

 

Ovim potezom bukvalno priznajes citavoj javnosti da nemas pojma sta radis, jer prodajes igraca posle dva meseca, ali ne za mnogo vece obestecenje od placenog, nego za bukvalno isto. Placen covek 1 milion, dat Andrej Petrovic, dato 50 posto Veljka Ilica i dato 20 posto Petra Stanica. Danas ga prodajes za 1.4 miliona. Bukvalno si u minusu. 

Edited by Markoss
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ja vjerujem da su i oni svjesni da kupovina pa prodaja istog igrača u istom prelaznom roku nije česta situacija, naročito ne kod nas, i da će definitivno imati negativan odjek u "zvjezdaškoj javnosti" (Terzin odvratni termin). Utoliko više čudi zašto su to uradili. Tu su 2 opcije. Ili im toliko gori za novac pa su ga se rijesili čim se stvorila prilika ili ih zaboli tuki za "zvjezdaškom javnosti" pa su ga riješili jednostavno jer se pojavila opcija da isprave grešku. U svakom slučaju, nekako mi  je to baš mala kinta...S tim da moram priznati da ni ja lično ne bih bježao od ovakvih akrobacija ali bih pokušao amortizovati stvari ili drugačijim pristupom u medijima ili malo jačom ponudom (mada, vjerujem da su tu definitivno veći maheri od mene, običnog smrtnika). Meni taj Stojić uopšte nije bio toliko katastrofalan. Odigrao lik 2-3 utakmice, nije 15 da mu odmah sječeš glavu. 

Edited by Small Owl
.
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Guru said:

Za ovo me baš briga, važno mi je da je tim dobar ko god u njemu da igra. A to da se prodaju mladi igrači mi je potpuno normalno, jer klub mora da prihoduje od transfera a mladi i talentovani igrači su prirodno najtraženiji. 

 

Samo sto mi mlade prodajemo na prvu ok ponudu.. Ne izvlacimo maksimum iz dealova. Ali ajde...

Link to comment
Share on other sites

Ovo kako Terza i kompanija vode klub to moze svako. Ok ne bas svako, moras biti politicki pogodan. Razumem sta Guru prica i svestan sam da su price o nekom Vidicu i savrsenom, postenom i planskom sistemu samo bajke. Ja ocenjujem rad kluba/uprave po tome koliko je uradjeno u odnosu na potencijal u tom trenutku, a ovi sada vode klub daleko od potencijala. Titula u trenutnim uslovima se podrazumeva. Igranje Evrope se podrazumeva. To nije nista spektakularno u okolnostima u kojima nemas postenog konkurenta u prvenstvu. Sta ce ostati posle njih? Jel neko misli da bi ostavili klub na stabilnim nogama?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Markoss said:

Ovo je bas smesno. Stojic jeste bio kriminalan ovih par utakmica, ali nije toliko los igrac. Jos dosta igraca vec godinama igra kriminalno pa su zacementirani kraj leve aut linije. 

 

Ovim potezom bukvalno priznajes citavoj javnosti da nemas pojma sta radis, jer prodajes igraca posle dva meseca, ali ne za mnogo vece obestecenje od placenog, nego za bukvalno isto. Placen covek 1 milion, dat Andrej Petrovic, dato 50 posto Veljka Ilica i dato 20 posto Petra Stanica. Danas ga prodajes za 1.4 miliona. Bukvalno si u minusu. 

Ima li istine u pisanjima pojedinih novinara da dovodimo jos dva igraca zavisno od rezultata protiv Bodoa? 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Igor_ said:

Ima li istine u pisanjima pojedinih novinara da dovodimo jos dva igraca zavisno od rezultata protiv Bodoa? 

prodaćemo pet kupiti tri i napuniti džepove menadžera i članova uprave

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Markoss said:

Ovo je bas smesno. Stojic jeste bio kriminalan ovih par utakmica, ali nije toliko los igrac.

Mozda i ne bi bio toliko los da ga nismo setali od pozicije do pozicije kad god je igral

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Najjace od svega sto ce prodajom Lekovica nakon Stojica, a onda i Djige nakon kvalifikacija, ostati bez krstenog drugog stopera, pa ce dovesti nekog penzionera tipa Maksimovic. 

 

Markose sta se desava sa Bjekovicem iz Vose? Povreda neka pa je jos slobodan? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Samo sto mi mlade prodajemo na prvu ok ponudu.. Ne izvlacimo maksimum iz dealova. Ali ajde...

 

S tim što je nekada upravo prva ponuda maksimalan deal, da smo recimo prodali Veljka Nikolića i Stefana Mitrovića na prvu ponudu dobili bi znatno više nego što smo dobili kasnije... Ili 4.5 miliona koliko smo od Milana dobili za Marka Lazetića, što iz ove perspektive deluje kao vrhunski posao... 4.0 miliona za Joveljića od Frankfurta, oni ga posle prodali LA-u za 3.5. Za Nedeljkovića ne znam da li smo izvukli finansijski maksimum, al' eno dečko nakon povrede Keša verovatno starter u 1 Aston Vili, tako da je za njega definitivno bolje što je prodat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stefan Mitrovic i milioni , ne idu u istu rečenicu. To možda u zvezdanovoj glavi.

Evo Verona nece da mu da ugovor, jer naravno nije zadovoljio....Ali tu je mafija iz fss koja ga volsebno uz amin piksija poziva u reprezentaciju...Dakle očigledna je namera da se nađe ugovor preko reprezentacije...covek koji je odigrao O utakmica dobija poziv u A tim. O čemu dalje da se govori. 

I ja sad treba da verujem terzicu O nekakvim milionima ... uopšte me ne bi začudilo da mu je ta izjava paravan za prodaju na prvu ponudu. To bože mi nismo dali , a posle izgubili. Ako se on frlja milionima ne znaci da drugi tako rade. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, No name said:

Stefan Mitrovic i milioni , ne idu u istu rečenicu. To možda u zvezdanovoj glavi.

Evo Verona nece da mu da ugovor, jer naravno nije zadovoljio....

Ako je los kao sto vecina govori za Mimovica onda lagano

Link to comment
Share on other sites

Ajde da su promenili trenera na leto pa da ima nekog smisla. Kao ugovorili ga ranije ali nije potreban u sistemu novog trenera. Ali brate da ga ti pratiš, praviš skauting izveštaje, zamisliš mu mesto u ekipi i onda posle jednih priprema i nekoliko utakmica u SL odlučiš da nije to, to je baš amaterski. Pa da sam igrač ne bih nikada došao u ovu prčiju. Preseliš porodicu, stvari i sve da bi ti posle dve meseca rekli ajde ćao. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Umesto da se rešimo Spajića i Rodića uz zahvalnicu, matori, istrošeni, nemaju više šta da ponude, ne nego mi prodajemo igrača koji je došao u klub pre dva meseca, totalno neplanski i amaterski…

Najbolje da prodamo sve što smo doveli, pa da dovedemo druge…

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Taratarn said:

Umesto da se rešimo Spajića i Rodića uz zahvalnicu, matori, istrošeni, nemaju više šta da ponude, ne nego mi prodajemo igrača koji je došao u klub pre dva meseca, totalno neplanski i amaterski…

Najbolje da prodamo sve što smo doveli, pa da dovedemo druge…

 

Terza mađija zarađuje na trgovačkoj marži 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Taratarn said:

Umesto da se rešimo Spajića i Rodića uz zahvalnicu, matori, istrošeni, nemaju više šta da ponude, ne nego mi prodajemo igrača koji je došao u klub pre dva meseca, totalno neplanski i amaterski…

Najbolje da prodamo sve što smo doveli, pa da dovedemo druge…

Samo sto je ovo zivot a ne menadzer igrica gde klinkes dugme i izbacis igraca i nastavis dalje da igras. Mozemo da im se zahvalimo i da ih placamo dokle god im ugovori ne isteknu.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle, očekujemo da nam Puma sutra igra u prvoj postavi, da nas uvede u LŠ a onda ga prodajemo jer nije zadovoljio?! Nisu tu čista posla, nešto se valja iza brda. Naravno, ako je priča tačna.

Meridiansport piše da je i on (Puma) nezadovoljan početkom sezone ali i klub pa je zbog toga i angažovan Milson. Puma valjda ima ponudu iz Sjeverne Amerike ali kažu da je realno očekivati da "pedantni stručnjak" (ovo sam izmislio, ne piše stvarno) spusti raNpu na njegov odlazak jer je popravio igru.

Export-import, banane, narandže i loši igrači.

TELEGRAF piše da je "lažna uzbuna" i da se na Pumu itekako računa. 

Edited by Small Owl
.
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Taratarn said:

Umesto da se rešimo Spajića i Rodića uz zahvalnicu, matori, istrošeni, nemaju više šta da ponude, ne nego mi prodajemo igrača koji je došao u klub pre dva meseca, totalno neplanski i amaterski…

Najbolje da prodamo sve što smo doveli, pa da dovedemo druge…

Rodica ce ovu polusezonu/celu mozda da isforsiraju pa ce Avdica gurnuti

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CuaTheTime said:

Родица це ову полусезону/целу мозда да исфорсирају па це Авдица гурнути

Rodica ce neko tako da unakazi time sto ce dva puta za 20 minuta da ga pretrci da ce svaka pomisao da je on resenje levo biti propracen zgrazavanjem. Nije da to ne znamo i sada 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Rodica ce neko tako da unakazi time sto ce dva puta za 20 minuta da ga pretrci da ce svaka pomisao da je on resenje levo biti propracen zgrazavanjem. Nije da to ne znamo i sada 

Jbg navijaci su ga vec zamrzeli zbog toga sto smo mi nesposobni da dovedemo zamenu na vreme.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...