Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

6 minutes ago, Don Dusko said:

Ako je negde mogao mali Maksim u prvih 11 to je ovde pogotovo posle derbija.Al dobro tako pokazujemo koliko cenimo nase talente.

 

 

Ali ja ne razumem da ne osete trenutak... Nasi stranci nikad nece biti kvalitet da privuku sami publiku, pre ce hteti klinci, pa i ja mator konj, da dodju da vide nase klince kad igraju...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kooineeperk said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/kad-ocaras-na-derbiju-nagrada-mora-da-stigne-zvezda-vezala-maksimovica-do-2027/492776

 

Mesija produzili opet na max 3 godine koliko moze. 

Nadam se da cu povecali izlaznu klauzulu... 

Ne bih da sada slutim, ali tako su i Nedeljkoviću produžili ugovor, i posle mesec dana ga prodali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Joj sad kad se povela priča oko utakmica setih se i one čuvene protiv Apoela. Gubimo 0:2 ćaletov drugi uzima sina i ide kući, mi dajemo 1, slobodnjak za nas ja mali optimista kažem sad ga daje, bum Milijaš (ako se ne varam on je šutirao) na zapadu opšti haos, ljudi me grle dižu, ćaletov drug se vraća sa sinom. Kreću produžeci crveni penal 3:2 to je to idemo dalje i onda hladan tuš. Do 2017 se nisam spuštao srećan sa zapada do kola.

 

Razne smo traume mi preživeli.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sokmeniki said:

Opet sramna posjeta na stadionu i opet cu biti ovde prozivan kad kazem da mi ovo ne zasluzujemo...

Dal su se ljudi zasitili ili šta li je.

 

Msm nije za poređenje ali kad se setim 2014 i utakmice sa ofkom, ono je bilo 4 čoveka po stolici na zapadu a danas ni blizu toliko kad se slavi titula. Veća ludnica bila tad nego sad na evropskim utakmicama.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sokmeniki said:

Opet sramna posjeta na stadionu i opet cu biti ovde prozivan kad kazem da mi ovo ne zasluzujemo...

Jeste, ali treba imati na umu da svaki put kada budu igrali radnim danom, neće biti bolje. Posebno ne petkom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

10 minutes ago, Урош19 said:

Dal su se ljudi zasitili ili šta li je.

 

Msm nije za poređenje ali kad se setim 2014 i utakmice sa ofkom, ono je bilo 4 čoveka po stolici na zapadu a danas ni blizu toliko kad se slavi titula. Veća ludnica bila tad nego sad na evropskim utakmicama.

Meni stvarno nije jasno sta je sad problem i kako ga rijesiti.

 

Zvezdu trenutno dve stvari sprecavaju da napravi jos veci iskorak u evropi:

1) Nekvalitetna liga

2) navijaci

 

Zamisljam samo reakciju Silasa kad iz Bundeslige dodje i vidi 5000 ljudi na stadionu, ili Krunica.

Liga se mora smanjiti na 10-12 klubova zbog kvaliteta i neizvjesnosti, ali opet ne bi bilo ni 20k ljudi na stadionu.

 

Sad zamisljam sta bi bilo da ne igramo redovno evropu i ne osvajamo titule, kakva bi to atmosfera u i oko kluba bila kad sada ima ovoliko negativne atmosfere i to najvise od nasih navijaca

Edited by Sokmeniki
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Jeste, ali treba imati na umu da svaki put kada budu igrali radnim danom, neće biti bolje. Posebno ne petkom.

I evropa se igra radnim danom i protiv Barselone ce se igrati radnim danom, ne vidim u cemu je problem.

Link to comment
Share on other sites

Ne treba se cuditi poseti jer je odavno jasno da za Zvezdu ne navijaju zaista milioni ljudi. Brojka pravih navijaca ne znam da li prelazi 50 hiljada, a od toga su vecina navijaci koji su daleko i za koje nije realno da petkom u 19h budu na stadionu protiv Zeleznicara.

 

Taj period 2010-2014 nije realan jer je tada bila mobilizacija gde je bilo IN biti navijac, a na sve to lose stanje u klubu i borba protiv Toleta je dodatno probudila inat i to sve je izgledao kao neki bunt. 
 

Danas imamo kao prvo zasicenje jer je svaka sezona u prvenstvu manje vise ista, a i evropske utakmice nam nisu nepoznate kao sto su bile 2017. godine (mada ce na njima svakako uvek biti bar 40k ljudi). Liga je jadna, ne nudi nista zanimljivo, 95% utakmica znas kako ce izgledati i znas da cemo pobediti bez problema. To gledamo samo mi koje interesuje kako ce mali Maksimovic da odigra, a ni to ne dobijemo nego umesto njega gleda Kataija koji nema snage ni za 30 minuta. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne treba očekivati fudbal večeras sa rodicem , kataijem, Ilicem...Levo Milson koji više ni slučajno ne može da napravi prednost po strani, i non stop ulazi u sredinu kao što je radio i Puma.

Desno se smuca katai, koji ne igra nista, spor, trom, I non stop je unutra , umesto da širi igru, on skuplja u napadu po običaju. 

Rodić je Rodić, I to je zločin prema navijačima da ovaj igra pa makar i prijateljske. Nek klinci sede na klupi ,da bi  se igrali fudbala, lelemudi katai I rodic

 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sokmeniki said:

I evropa se igra radnim danom i protiv Barselone ce se igrati radnim danom, ne vidim u cemu je problem.

Problem je što ljudi petkom jedva dolaze kući, i malo ko će se cimati da prolazi ponovo kroz tu golgotu da bi gledao meč naše lige. Da se igra sutra bilo bi viśe gledalaca. Ne vidim razlog da se mečevi naše lige igraju ponedeljkom i petkom.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sokmeniki said:

I evropa se igra radnim danom i protiv Barselone ce se igrati radnim danom, ne vidim u cemu je problem.

Licno mi je glupo da uzivo gledam kombinocani tim Zvezde. Verovatno bih polaprvog poluvremena psovao u sebi da dodjem i trener izvede kombinovani tim. Tinejdzer dodje da gledaKostu ili Maksu ali njih nema.  Verovatno ce poseta porasti kako se ekipa bude uigrala.

Link to comment
Share on other sites

Nije da zanovetam, ali ne mogu da razumem da Maksa nije u 11. Po Mocartu navodno ga Milojević čuva za Inter. Čak i da je tako, pa nije ta utakmica sutra, puca od samopouzdanja, neka igra pa ga izvedi u drugom poluvremenu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...