Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Manoly said:

Moze da se diskutuje.

Partizan je toliko slabiji da u taj mec mora da se udje jako i bez kalkulacija, kojima je nas Miloje vrlo sklon.

To je derbi, to je mec koji mora da se dobije u trenutnim okolnostima, da budu pobedjeni i nadigrani kao prosle sezone.

Jeste ali majku mu LS utakmica za 2-3 dana... Za ovo ima vremena...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Znamo i ti i ja da neće biti lako. Lakše ih dobije Metalac nego mi.

 

Inače, da, mnogo smo bolji. Sad je već razlika i u klasi.

Ja iskreno mislim da je manja razlika u kvalitetu izzmedju nas i Sitiji nego izmedju nas i Partizana bas ce skandal biti ako ih ne pregazimo (napokon).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Meni je derbi bitniji od Benfike. 

 

Meni nije. 

 

Befika mi je daleko vaznija. 

 

1) zato sto je sledeca utakmica

2) zato sto je bitna za neki iskorak u Evropi. Jebes ti to da non-stop budemo prvi u Srbiji a nista da ne uradimo u Evropi...

3) zato sto cemo Partizan svakako dobiti ove godine, ja ne vidim kako oni mogu da izadju iz ovog mulja u koji su upali, pa ako i sada ne dobijemo, dobicemo kad bude trebalo, ako i tada bude uopste trebalo jer ce razlika verovatno biti jos veca. Pa neka nas i "bude sramota sto uzimamo titulu" 🙂 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Mi posle Evropske utakmice uvek igramo katastrofalno sledeci mec. Ja sam neko ko ovde uvek zeli da siri optimizam ali videcemo kako cemo odigrati derbi tamo. Nasa velika sramota je sto smo poslednji put tamo pobedili u prvenstvu kada su golove dali Ibanjez i Hugo a na klupi bio Grof. Ja sam misljenja da nam je Benfika mnogo bitnija utakmica jer cemo mi prvenstvo osvojiti... 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Plus derbije cemo igrati ihaha...Dok nam Benfika dolazi 1 ove godine....A mozda i u narednih par...

Slazem se da nam iskorak u jevropi treba, koliko god smo autsajder za plasman dalje.

Al brate, imamo mogucnost da u Jsl izvodimo po dve ekipe na dva vikenda, ne moze niko da me ubedi da ovaj i ovakav Pfk nas prvi tim i posle meca u Ls ne moze da bije lagano, bez obzira na standardne price o tezini meca nakon toga, kao i cinjenice da  veciti derbi ne dobija uvek bolji tim.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Amigo21 said:

Mi posle Evropske utakmice uvek igramo katastrofalno sledeci mec. Ja sam neko ko ovde uvek zeli da siri optimizam ali videcemo kako cemo odigrati derbi tamo. Nasa velika sramota je sto smo poslednji put tamo pobedili u prvenstvu kada su golove dali Ibanjez i Hugo a na klupi bio Grof. Ja sam misljenja da nam je Benfika mnogo bitnija utakmica jer cemo mi prvenstvo osvojiti... 

 

Imamo dva tima jednakog kvaliteta.

Nek iskoristi trener to.

Utakmice su u cetvrtak pa ponedeljak.

Obe u BG.

Nema izgovora.

Link to comment
Share on other sites

Ma Evropu normalno igrati u najjačem sastavu ...

Domaćicu sa ovakvim krševima od protivnika možemo da igramo i sa 5 bonusa u timu ...

Kao da je bitno hoćemo li ovakvo prvenstvo osvojiti sa +30 ili +5 bodova na kraju,bitnije je da ta deca skupljaju minute  makar i u ovakvom prvenstvu ...

Sada,što imamo kompleksaše u upravi kojima je važnije da obaraju rekorde u ligi koja je  neki nivo Irske ili Jermenije od forsiranja malog Jovanovića ili Maksimovića to je već druga priča ...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gucevo said:

Imas priliku sledece kolo da osvojis prvenstvo vec u Septmebru, i da isto do kraja  polusezone maksimalno igraju  Maksimovic, Lane , pa i Radonja, da se nosioci koncetrisu max na LS.

 

 

Maximalno 5 minuta plus nadoknada ako je 2 ili vise razlike

54 minutes ago, Manoly said:

Sto bi Miloje rekao - samo prvi naredni mec nas interesuje jel? 😃

 

 

pa dooobro

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Ja iskreno mislim da je manja razlika u kvalitetu izzmedju nas i Sitiji nego izmedju nas i Partizana bas ce skandal biti ako ih ne pregazimo (napokon).

E ovo je već žestoko preterivanje. Na stranu što je City za nas svemirski brod, pa bi neko ko nikada nije gledao fudbal, rekao da se bavimo različitim sportovima.

 

Jači smo od komšija, ali da samo izađemo na teren i dobijemo ih, neće biti baš izvodljivo. Prvo, nije razlika u kvalitetu toliko drastična, drugo igramo posle evro utakmice, i treće to je derbi koji se dobija ili gubi na trenutnu inpiraciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Imamo dva tima jednakog kvaliteta.

Nek iskoristi trener to.

Utakmice su u cetvrtak pa ponedeljak.

Obe u BG.

Nema izgovora.

Ja se slazem sa tobom, i kazem sram da nas bude ako ih ne napadnemo od prvog minuta. Mnogo puta smo tamo igrali kao kukavice, i nadam se da cemo konacno odigrati hrabro i napadacki tamo... Za mene licno ovaj derbi nije biti ili ne biti sto se tice nekog rezultatskog znacaja, samo zelim da konacno tamo pobedimo jer jako dugo nismo. Sto se titule tice, tu borbe nema mi cemo je uzeti sa minimum 20+ bodova razlike...

Link to comment
Share on other sites

Volim Miloja, ali nas samo neke njegove kalkulacije mogu da sprece da demoliramo Partizan u derbiju. Ne znam da li je nekad bila veca razlika u kvalitetu, oni su nivo nekog Cukarickog trenutno. Dugo nemamo neku bas ubedljivu pobedu u derbiju, sada je prava prilika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Venger said:

Dugo nemamo neku bas ubedljivu pobedu u derbiju, sada je prava prilika.

To čekam brate. Baš bih voleo ali me uvek iznervira nezainteresovanost za derbi. Oni bre uvek napaljeni i željni da pobede večitog rivala. Mi derbije nikako da odigramo i otresemo ih kad smo mnogo bolji. Kad ako ne sad pa da ponosni budemo što zvezdaško srce bije nam iz grudi. Ali, pre toga Benfika i četvrtak od 18:45.

Link to comment
Share on other sites

93miiw.jpg

 

 

Igramo prvi put novi format LŠ (kao onda 1992, jebem ti Sofiju, Sampdoriju, Slobu sankcije i sve ostalo).

Imamo prvu utakmicu kući, sa protivnikom sa kojim može da se igra.

Vreme će se prolepšati za dan dva, trebalo bi da bude bez padavina, do 20 stepeni, maltene idealno.

Pun gas na Benfiku, kakav crni derbi.

Gledao sam ih neki dan sa Santa Clarom, lako ulaze u šanse, već vidim goleadu na obe strane.

Dobijamo!

 

p.s. koje su šanse da na severu bude neka šetalica sa likom Bele Gutmana? :lol_2:

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, atmsfr lnČ said:

Inace Kanga nas otpratio sa instagrama i obrisao sve slike u nasem dresu ... Kakav degen 😂

 

Gde traje jos prelazni rok, nzm gde bi mogli da ga isporucimo

E, pišu da je problem neki sa instagramom. Ima novi profil sa fotkama i to...Kanga, kakav god da je, naš je, ne bih volio da se raziđemo u nekom neprijateljskom tonu.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Venger said:

Volim Miloja, ali nas samo neke njegove kalkulacije mogu da sprece da demoliramo Partizan u derbiju. Ne znam da li je nekad bila veca razlika u kvalitetu, oni su nivo nekog Cukarickog trenutno. Dugo nemamo neku bas ubedljivu pobedu u derbiju, sada je prava prilika.

 

Eh, nazalost, nema nista od toga. Nema ova ekipa taj killer instinkt, pa protiv Radnickog smo porodili tri boda, a i 1 Napredak na Rajku je bio sve samo ne demoliran. Plus ce biti praznjenja posle Benfike, dok ce Samrok da napujdava ekipu cele nedelje i postavi dupli blok & cekalicu. Fakat smo za tri klase kvalitetniji, pa ne bi trebalo da dodjemo u situaciju da izgubimo, ali mnogo ruzna utakmica u najavi. 0-0, 1-1 ili neka nasa minimalna pobeda...

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno ću biti zadovoljan kad bi se derbi dobio i sa 1:0. Kako god. Derbi uvek treba dobiti. Ali očekivati nekakva,, demoliranja" je neukusno koliko god da smo bolji od njih. Derbi ne dobija uvek onaj ko je bolji već onaj ko više želi. Inspiracija, jednima dobar a drugima loš dan i malo sreće sve može da okrene na našu ili njihovu korist. 

Ali prvo Benfika. Biće lep meč za gledanje. Oni su atraktivan rival, igraju lep i brz fudbal. Nadam se samo da ćemo i mi pokazati zube. Miloje do sada je znao da priprema ovakve utakmice. Sad i imamo brza krila koja su nam bila potrebna pa će biti zanimljivo gledati nas u Evropi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Čočo said:

Bukvalno ću biti zadovoljan kad bi se derbi dobio i sa 1:0. Kako god. Derbi uvek treba dobiti. Ali očekivati nekakva,, demoliranja" je neukusno koliko god da smo bolji od njih. Derbi ne dobija uvek onaj ko je bolji već onaj ko više želi. Inspiracija, jednima dobar a drugima loš dan i malo sreće sve može da okrene na našu ili njihovu korist. 

Slozio bih se, ali u nekim ranijim sezonama. Sada je razlika u kvalitetu prevelika da bi moglo da prelomi na njihovu stranu. Ako ne dobijemo mec, smatracu to velikim neuspehom i mrljom na sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...