Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

57 minutes ago, Small Owl said:

Jojjj..Mita isprozivao Dudića i Radnički..Ne volim što im se daje na značaju. Sad će Dudić podnijeti ostavku, pričati kako je hajka protiv njega jer je iz BiH..i jebi ga. Ako ne sada, hoce kad god da ode. 

Verovatno je i iz Mrkele govorila sipka kao iz mene juce, posto vidim da je u saopstenju manje vise sve rekao sto sam ja juce posle utakmice ovde napisao... Mrkelu ne cenim kao naseg sportskog direktora mislim da bas lose radi svoj posao ali je on stao u odbranu kluba. Pojavio se neki ser alex dudic koji posle svake utakmice napada Zvezdu i nije da im dajemo na znacaju ali ako te neko pljuje posle svake utakmice onda ne mozes da cutis nego branis valjda svoj klub...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

 

Ispred Silasa si imao Guirassy-ja I Udava, tako da nije ni mogao da igra napadača.

 Ja sam ga gledao u prijateljskoj protiv Fortune Sitard,  gde je igrao napred u paru sa Demirovicem i odlican je bio. Gol, jos par promasenih zicera, konstantna pretnja po gol.

 

Igrao je krilo i pre Girasija i Undave, od kada je došao u sezoni 19/20. Ali ne kažem da nisi u pravu, verujem ti da može samo moje mišljenje da, s obzirom na brzinu, najlogičnije bude pozicioniran na krilnoj poziciji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Taratarn said:

spacer.png

Uh, ne znam jel me za nekog igrača tako uhvatila panika da li će doći i da li će biti na vreme registrovan, kao za Hvanga prošle godine. Bukvalno sam celo veče rifrešovao portale, stranice, forume...

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Amigo21 said:

Verovatno je i iz Mrkele govorila sipka kao iz mene juce, posto vidim da je u saopstenju manje vise sve rekao sto sam ja juce posle utakmice ovde napisao... Mrkelu ne cenim kao naseg sportskog direktora mislim da bas lose radi svoj posao ali je on stao u odbranu kluba. Pojavio se neki ser alex dudic koji posle svake utakmice napada Zvezdu i nije da im dajemo na znacaju ali ako te neko pljuje posle svake utakmice onda ne mozes da cutis nego branis valjda svoj klub...

Mita i svi njegovi sledbenici treba da skapiraju da im više vredi jedna utakmica kao ona sinoć u GM nego deset šetalica protiv ekipa koje unapred skinu gaće. Eto pojavila se jedna ekipa koja ne bi da se unapred preda i sad kreće hajka na sve tamo sem na Gluščevića naravno, on je baš fin momak

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Mita i svi njegovi sledbenici treba da skapiraju da im više vredi jedna utakmica kao ona sinoć u GM nego deset šetalica protiv ekipa koje unapred skinu gaće. Eto pojavila se jedna ekipa koja ne bi da se unapred preda i sad kreće hajka na sve tamo sem na Gluščevića naravno, on je baš fin momak

Izvini advokatu Zvezdinih rivala...

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Perkos2 said:

Mita i svi njegovi sledbenici treba da skapiraju da im više vredi jedna utakmica kao ona sinoć u GM nego deset šetalica protiv ekipa koje unapred skinu gaće. Eto pojavila se jedna ekipa koja ne bi da se unapred preda i sad kreće hajka na sve tamo sem na Gluščevića naravno, on je baš fin momak

 

Aj , da ne kazem sta, cuj ti ovo, sklanjalice, idi na forum Neke Druge Tribine pa prosipaj ove bljuvotine

 

Gluscevic je zasluzio par samara za onaj bezobrazluk od sinoc, sere i vredja starijeg od sebe, ostavlja ekipu na cedilu, ako ga vec sudija nije isamarao za uvredu casti ( nazvao ga lopovom ), onda bi iz Kragujevca par vaspitnih mera dobro doslo, jer je ostavio tim na cedilu i verovatno i resio pitanje pobednika, uz naravno majstoriju Ivanica. 

 

A ovo za sklanjalice je toliko bedno da nije ni vredno komentara. Idi na forum neke druge tribine, savrseno ces se uklopiti tamo, kmekavacki vajb all the way

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Radonjic, Krunic, Arnautovic, Meite, Silas, Misu...

 

Samo nam levi bek izgleda ne treba. Rodic stavio Veto na tu poziciju, Seol mu promakao, mislio je igrace desno. 

Taj covek je neki deep state kao Nebojsa, nije to samo SNS clanska karta ili piksle oko pravljenja zgradica.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amigo21 said:

Izvini advokatu Zvezdinih rivala...

Da poznat sam ja po tome da mrzim Zvezdu, zato što ne veličam terzu i mrkelu. Samo oni nisu Zvezda niti će ikad biti, oni su štetočine i lopovi koji i dalje pljačkaju i brukaju klub.

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

 

Aj , da ne kazem sta, cuj ti ovo, sklanjalice, idi na forum Neke Druge Tribine pa prosipaj ove bljuvotine

 

Gluscevic je zasluzio par samara za onaj bezobrazluk od sinoc, sere i vredja starijeg od sebe, ostavlja ekipu na cedilu, ako ga vec sudija nije isamarao za uvredu casti ( nazvao ga lopovom ), onda bi iz Kragujevca par vaspitnih mera dobro doslo, jer je ostavio tim na cedilu i verovatno i resio pitanje pobednika, uz naravno majstoriju Ivanica. 

 

A ovo za sklanjalice je toliko bedno da nije ni vredno komentara. Idi na forum neke druge tribine, savrseno ces se uklopiti tamo, kmekavacki vajb all the way

Ajde ti lepo da se sam prijaviš čika moderatoru. I da naučuš da ovo nije forum nikakve tribine. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stanko1997 said:

Uh, ne znam jel me za nekog igrača tako uhvatila panika da li će doći i da li će biti na vreme registrovan, kao za Hvanga prošle godine. Bukvalno sam celo veče rifrešovao portale, stranice, forume...

Jesu ti otpale ruke posle toga?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Piše se da Hvang nije prošao lekarske preglede sa zadovoljavajućom ocenom, navodno, problem je kondicija. Do večeras će se znati jel prelazi tamo ili ostaje kod nas.

Čekaj, Hvang ima problem sa kondicijom…

Ne daj bože da UEFA ima neke standarde po pitanju fizičke spreme igrača, ne bi nas pustili ni u LK 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stanko1997 said:

Piše se da Hvang nije prošao lekarske preglede sa zadovoljavajućom ocenom, navodno, problem je kondicija. Do večeras će se znati jel prelazi tamo ili ostaje kod nas.


Ako Hvang nije zadovoljio uslove fizicke spreme, kako bi tek prosli naši ostali 😬

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...