Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

5 hours ago, Stanko1997 said:

Leković potpisao za Saragosu, ali nisu na vreme poslati papiri. Softver je otišao na off.

Steta za Lekovica, po Spancima on je bas hteo u Saragosu. Za nas i nije neki gubitak jer je samo obična pozajmica sa opcijom za otkup u pitanju. Nadam se da će da nadje neku drugu ligu jer ovde će svakako teško do minuta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, atmsfr lnČ said:

Kakva doktorska partija :Hail::Hail::Hail:

A sto je najace retko kada je ispucao loptu pod oblake vec je dodavao odmah slobodnom igracu...

Nasa najbolja kupovina u poslednje vreme.

 

On ce nam doneti dobre pare.I mislim da ce ici u ligu petice.

Edited by Don Dusko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo da okačim ovaj statement sa početka utakmice. Hauge i Bjerkan odigravaju odličan dupli pas, Bejrkan protčava, Mimović ga stiže, oduzima mu lopti, dobacivanje Mimovića, Ðige i Hvanga na malom prostoru, Hvang radi varku telom i onda duga, precizna lopta prema Milsonu, Milson u trku pretrčava Sjevolda, radi brzu promenu pravca, Sjevold pada na guzicu, dodaje Brunu…

 

Eto čisto da se zna gde su došli.

 

spacer.png

 

 

  • Like 14
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Prvi meč 19. Septembra na marakani, dolazi Benfika. Barselona 6. Novembra...bas kao i Liverpul pre nekoliko godina.

 

Zvezda - Benfika 19. septembar 18.45

Inter Zvezda 1. oktobar 21.00

Monako -- Zvezda 22. oktobar 18.45

Zvezda - Barselona 6. novembar

Zvezda - Štutgart 27. novembar

Milan - Zvezda 11. decembar

Zvezda - PSV - 21. januar

Jang Bojs - Crvena zvezda - 29. januar

Edited by No name
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Don Dusko said:

A sto je najace retko kada je ispucao loptu pod oblake vec je dodavao odmah slobodnom igracu...

Nasa najbolja kupovina u poslednje vreme.

 

On ce nam doneti dobre pare.I mislim da ce ici u ligr petice.

Kad je dolazio uz naravno fizikalije to mu je naglaseno kao primarni kvalitet, naravno da je i to unapredio sa stecenim samopouzdanjem i rutinom. Ja sam ubedjen da igra za neki Luton vec sad bi vredeo onih famoznih 20 miliona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Мџе said:

Ja bih samo da okačim ovaj statement sa početka utakmice. Hauge i Bjerkan odigravaju odličan dupli pas, Bejrkan protčava, Mimović ga stiže, oduzima mu lopti, dobacivanje Mimovića, Ðige i Hvanga na malom prostoru, Hvang radi varku telom i onda duga, precizna lopta prema Milsonu, Milson u trku pretrčava Sjevolda, radi brzu promenu pravca, Sjevold pada na guzicu, dodaje Brunu…

 

Eto čisto da se zna gde su došli.

 

spacer.png

 

 

 

O ovome sa bas pisao pre izvesnog vremena... Mimovic stoji dosta visoko, bukvalno kao da igra wing beka a mi u formaciji sa 3 u poslednjoj liniji. Dešavalo se u našoj ligi da ne može da stigne da zatvori ako nema pomoć ili krilnog ili ugraca sredine terena ( a uglavnom isti kasne ). 

  Sreća te Bodo ovo nije kaznjavao,  ali npr YB su ubili Galatasaraj po krilnim pozicijama.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Fat Zadd said:

 

O ovome sa bas pisao pre izvesnog vremena... Mimovic stoji dosta visoko, bukvalno kao da igra wing beka a mi u formaciji sa 3 u poslednjoj liniji. Dešavalo se u našoj ligi da ne može da stigne da zatvori ako nema pomoć ili krilnog ili ugraca sredine terena ( a uglavnom isti kasne ). 

  Sreća te Bodo ovo nije kaznjavao,  ali npr YB su ubili Galatasaraj po krilnim pozicijama.


Stoji visoko zato što je Hauge proprilično zajebano krilo i Mimović je igrao čvrstu odbranu nad njim. Neko nije ispratio beka i onda je Mimović morao da juri da pokrije. Mislim da ovde nije njegova krivica.

Link to comment
Share on other sites

@Čvarkov  mozda se vidimo u Milanu :classic_laugh:

 

1 minute ago, Мџе said:


Stoji visoko zato što je Hauge proprilično zajebano krilo i Mimović je igrao čvrstu odbranu nad njim. Neko nije ispratio beka i onda je Mimović morao da juri da pokrije. Mislim da ovde nije njegova krivica.

 

 Ne samo u ovoj situaciji,  pronadji utakmice iz naše lige, maltene uvek je par koraka ispred trojice koja su u liniji, što dodatno otvara prostor protivnickim igracima.

 

  Sremcevic u OFK, otvara se prostor za dovođenje jos jednog špica , i to ovog iz Cuke :wink2:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, No name said:

Prvi meč 19. Septembra na marakani, dolazi Benfika. Barselona 6. Novembra...bas kao i Liverpul pre nekoliko godina.

 

Zvezda - Benfika 19. septembar 18.45

Inter Zvezda 1. oktobar 21.00

Monako -- Zvezda 22. oktobar 18.45

Zvezda - Barselona 6. novembar

Zvezda - Štutgart 27. novembar

Milan - Zvezda 11. decembar

Zvezda - PSV - 21. januar

Jang Bojs - Crvena zvezda - 29. januar

Posle prvog kola delimo prvo mesto. Lepo. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dropkick Murphys said:

После првог кола делимо прво место. Лепо. 

Ko prosle  godine posle Asela u EL 😄

 Moramo da dobijemo Benfiku.

Edited by suptil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nam se bukvalmo nijenda utakmica FK i KK nisu poklopile sto je top... Sto se rasporeda tice korak po korak al nije lose sto nam Benfika odmah dolazi jer trenutno nisu u formi i juce su kiksnuli...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6.novembar 2018., Marakana i pobeda od 2:0 nad Liverpulom, to mi je definitivno bio najlepši rođendan do sad.
Neka ga ove godine nadmaši 6.novembar i pobeda nad Barsom.

 

4.decembar protiv Armania, pa 6.decembar Virtus i onda 11.decembar Milan, moglo bi se povezati nekih 10-ak dana Italije.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...