Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Grupa je tesko, bukvalno nijedna utakmica za koju mozes reci e ovde mozemo i moramo do bodova. Benfika, Psv, Stutgart, YB, to su sve utakmice u kojima se mozemo nadati bodovima ukoliko odigramo jako dobro, a vrlo lako mozemo sve i da izgubimo. Skroz drugacije bi bilo da smo iz poslednjeg sesira dobili recimo Slovan i Sturm, ali sta da se radi. 

 

Ovo je ipak LS, najjaci klubovi. Ne treba postavljati neka nerealna ocekivanja, treba uzivati u utakmicama i nadam se da ce tako da razmisljaju Milojevic i igraci. Daj da igramo fudbal, da citav tim napreduje, da postavimo neke temelje za naredne sezone i nadamo se ponovna ucesca u LS. Pa dokle doguramo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva grupa, Benfika, PSV i Monako su teški izazovi, reputabilni klubovi sa kojima može makar nešto da se odigra, a predstavljali bi velike rezove.

 

Štutgart sam već pomenuo, još uvek je rano za neke konkretnije ocene ali kao vicešampioni Nemačke predstavljaju lepu priliku za rez, ukoliko budu štucali sa novim nosiocima na više frontova.

 

Young Boys sam gledao protiv Galate i baš sam se iznenadio koliko su dobro izgledali. Štucaju u domaćem prvenstvu na samom početku ali nakon što su bili nadigrani u prvoj, u revanšu su bili dosta opasniji od Galate, a baš se vidi da im je fizikalnost ključ svega, one ekipe koje dozvole kao što je to Galata uradila, da imaju desetine metara otvorenog terena, neće se lepo provesti. Lako može da se desi da štucnu protiv ekipa koje to ne dozvole a da osakate nekog nominalno jačeg protivnika.

 

Milan je bio očajan u obe utakmice Serije A, protiv Torina su se klasično izvukli, protiv Parme je duvalo sa svih strana, mogli su popiti i više golova, ubili su ih kontra-napadačkim fudbalom. Parma koja je zadržala većinu ekipe iz Serije B.

 

Inter i Barsa su ipak elitni klubovi.

 

Dobra stvar kod ovog formata je što, čini mi se, autsajderima može da se poklopi da krcnu tri pobede i igraju doigravanje za narednu fazu. Mogli su neki Šturm, Brest, Slovan iz 4. šešira pa da šanse budu veće, ali ja bih bio srećan sa ovakvom grupom, lepa imena, ima prostora da se negde krcne, ako se neke stvari poklope. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

treba igrati fudbal i iskoristi evropski izlog za promociju par mladih igrača, Điga i Mimović pokazuju da mogu a verujem da i mali Lane pa i Knežević mogu da dosegnu evropski kvalitet  

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

терза је изјавио нема трансфера, ко смо ми да му не верујемо

Ne bih imao nista protiv da ode Endiaje. Mada ako je Duarte zacementiran kao prvi spic mozda Endiaje nije lose resenje za 20--ak minuta. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charles De Ketelaere said:

Milan je bio očajan u obe utakmice Serije A, protiv Torina su se klasično izvukli, protiv Parme je duvalo sa svih strana, mogli su popiti i više golova, ubili su ih kontra-napadačkim fudbalom. Parma koja je zadržala većinu ekipe iz Serije B.


Sad se setih da su doveli Pavlovića. Sa njim i Kalabrijom na terenu to je izvesnih 3 boda tamo.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, СтелаРоса said:

Ми ајде сто немамо квалитет на бековским позицијама, него немамо цак ни довољно играца. Мимовић, Родић и универзалац Сеол. Не дај Боже неких повреда усли би у озбиљне проблеме. Стварно не разумем зашто не доведу још једног бека.

To kad se plasiramo u super ligu sampiona. Kada nagrade budu znatno vece za ucesnike :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, atmsfr lnČ said:

Plus ova vest ako je tacna da nam Brus Li ostaje idealka, osvajamo !

Znam da je šala, ali da li našu navijači znaju da je ovo malo rasistički. Ne verujem da će Hvan zameriti, ali Brus Li je Kinez, nije baš isto 😁.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Don Juan said:

Znam da je šala, ali da li našu navijači znaju da je ovo malo rasistički. Ne verujem da će Hvan zameriti, ali Brus Li je Kinez, nije baš isto 😁.

Verujem da mu je objašnjeno o čemu se radi, da je šala. I po njemu se vidi da je to super prihvatio, čak je sad u sredu pokazivao na Seola kad je krenula ta pesma.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Don Juan said:

Znam da je šala, ali da li našu navijači znaju da je ovo malo rasistički. Ne verujem da će Hvan zameriti, ali Brus Li je Kinez, nije baš isto 😁.

Ako neće zameriti, onda nije rasistički.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mare80 said:

Kahvić u Cvajti ... Ulm ...

Zaradi Terza junior prvo milionče ... tačnije 1,5 milku ... Ne znam ide li nama neka sića ...

Verovatno standardni model 0+50%. Iskusno izvukli 750 hiljada iz kluba, ali treba i priznati da ne bi otišao za te pare direktno iz Zvezde. Ako uopšte i ide za te pare jer su sanse da Ulm placa nekog igrača 1,5 miliona otprilike realno kao da Tekstilac to uradi. 

Edited by Milko Miller
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, СтелаРоса said:

Mi ajde sto nemamo kvalitet na bekovskim pozicijama, nego nemamo cak ni dovoljno igraca. Mimovic, Rodic i univerzalac Seol. Ne daj Boze nekih povreda usli bi u ozbiljne probleme. Stvarno ne razumem zasto ne dovedu jos jednog beka.

 

Ova uprava 5-6 godina nije bila u stanju da nadje beka na trzistu. Jedva su i Seola doveli. Tesko da ce sada dovoditi nekog, pre ce biti opet nekih improvizacija, tipa Olajinka ving bek i slicno.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Venger said:

 

Ova uprava 5-6 godina nije bila u stanju da nadje beka na trzistu. Jedva su i Seola doveli. Tesko da ce sada dovoditi nekog, pre ce biti opet nekih improvizacija, tipa Olajinka ving bek i slicno.


Neshvatljivo. Recimo Roma je ovog leta dovela levog beka Đurgardena za 4 miliona. Nije mi jasno kako im za krilo nije problem da šibnu 2 miliona Famalisau, dok se za beka ne razmatra. Čak i među slobodnim igračima imaš iskusne igrače iz liga petica koji bi ako ništa drugo bili bolje opcije od Rodiča, recimo Enrike Silva što je igrao za Lion ili van Aanholt.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Mi ajde sto nemamo kvalitet na bekovskim pozicijama, nego nemamo cak ni dovoljno igraca. Mimovic, Rodic i univerzalac Seol. Ne daj Boze nekih povreda usli bi u ozbiljne probleme. Stvarno ne razumem zasto ne dovedu jos jednog beka.

Zato sto cemo gurnuti Avdica kad se oporavi

Link to comment
Share on other sites

Svaka utakmica će biti spektakl za sebe, što zbog istorije i međusobnih duela, što zbog kvaliteta ekipa. Jedva čekam da krene LŠ.

 

Samo da dodam, veliki smo, kao i prošle godine i ove smo jedan od retkih klubova odnosno sportskih društava, koji imamo predstavnike i u Evroligi i u Ligi Šampiona. Pored nas time se mogu pohvaliti još samo Real, Barsa, Bajern i Monako. ❤️

 

 

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

Kahvić u Cvajti ... Ulm ...

Zaradi Terza junior prvo milionče ... tačnije 1,5 milku ... Ne znam ide li nama neka sića ...

Navodno 50% ide Terzi Senioru 50% Terzi Junioru...

Link to comment
Share on other sites

Samo Hvang da ostane još polusezonu, platiti ga koliko traži i posle može da ide. Valjda mu je bolje da igra protiv Intera i Barselone kao glavni igrač, nego moguća igrač rotacije protv Cvolea i Den Haga. Još samo 6 meseci Brus Li!

Link to comment
Share on other sites

Ako vec gledamo u sitna crevca, treba znati do kada je moguca registracija igraca za UEFA takmicenja (ja mislim 1. septembar kraj dana). Ne verujem da ce Hvang otici posle toga, koliko god da prelazni rok u Holandiji traje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...