Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Bas mi teško pada neka realna prognoza, bukvalno mogu da zamislim i debakl za nas u Norveskoj i debakl za njih na Marakani. Oni svakako imaju prednost sistema gde ne samo dugo igraju zajedno kod istog trenera nego im bukvalno skoro ceo tim iz Norveske. Mi svakako imamo individualni kvalitet na našoj strani. Domaće prvenstvo je i za njih i za nas ne bas najbolja priprema za Evropu. Molde se muci da prati Bodo, a Rosenborg, bez ikakve dileme najveći tim Norveske, je tek u rasulu. Mislim da ce dosta toga da zavisi od Milojevića. Da vidimo jel moze da produži niz na 13 od 13 sto se prolaza u kvalifikacijama tiče. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Drkušić otputovao u Srbiju da potpiše za Zvezdu!

 

Prema tvrdnjama dobro obaveštenog ruskog sajta Čempionat, nema ni trunke dileme da će slovenački štoper postati novi fudbaler Crvene zvezde jer je, kako se ističe, već otputovao za Srbiju kako bi potpisao ugovor. Radi se o jednogodišnjoj pozajmici.

Link to comment
Share on other sites

Защитник «Зенита» Ванья Дркушич отправился в Сербию для перехода в «Црвену Звезду» на правах аренды. Об этом «Чемпионату» сообщил источник, знакомый с ситуацией.

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, HAMMER said:

procitah na fejsbucima da se interesujemo za arnautovica. retko besmislen igrac, ili bar u ovom stadijumu karijere. u interu je grozan mozda bude ok kod nas ako se desi...

Arnautovic je još uvek klasa, videlo se to na evropskom prvenstvu. To sto nije više za Inter, ne znaci da nije za Zvezdu. Ali svakako su minimalne sanse da dolazi. Mislim da bi samo dosao u sledećem scenariju: dobra ponuda za Serifa, raskid ugovora sa Interom i da ne traži megalomanski ugovor. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:
Quote

Drkušić otputovao u Srbiju da potpiše za Zvezdu!

 

Prema tvrdnjama dobro obaveštenog ruskog sajta Čempionat, nema ni trunke dileme da će slovenački štoper postati novi fudbaler Crvene zvezde jer je, kako se ističe, već otputovao za Srbiju kako bi potpisao ugovor. Radi se o jednogodišnjoj pozajmici.

https://www.nogomania.com/Novica/Rusi-trdijo-Drkusic-je-na-poti-v-Beograd-povecal-bo-slovenski-vpliv-v-Crveni-zvezdi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stanko1997 said:

Sačekajte malo sa mračenjem, ponekad.

kad će da se upozna sa igračima i uigra?

da ne pominjem "zadovoljstvo" kapitena koji će da izvisi dolaskom boljeg igrača ili planiraju da žrtvuju Đigu

nije pravi fudbal igrica, ovo igraju živi ljudi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Živo me zanima kakva je stvarna priča ove pozajmice Drkušića, da li je neka kombinacija zbog finansijskog fer-pleja pa da će ga Zvezda otkupiti sledeće sezone ili je stvarno obična pozajmica. Pogotovo je zanimljiv transfer jer i dalje nije produženo sponzorstvo sa Gazpromom i da li ima nekakve veze sa tim. 

 

LM i tu uprava briljira a malo se piše, da se ulazi u sezonu bez obezbeđenog generalnog sponzora a troše kao pijani baroni.

Pošto zbog sposobnosti mogu da namaknu sponzore koji jedino urnišu ovu zemlju i narod, ako otpadnu braća Rusi, snižen je izbor na Rio Tinto i Ling Long verovatno. 

Edited by Bobby Shurda
Link to comment
Share on other sites

Na stranu sto mislim da je suludo da igrac (posebno odbrambeni) ulece u tim cim dodje, lista igraca se u kvalifikacijama predaje 24h pre prve utakmice. Igrate li vi ljudi nekad Football manager, sta drugo radite kod kuce?

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Bobby Shurda said:

Živo me zanima kakva je stvarna priča ove pozajmice Drkušića, da li je neka kombinacija zbog finansijskog fer-pleja pa da će ga Zvezda otkupiti sledeće sezone ili je stvarno obična pozajmica. Pogotovo je zanimljiv transfer jer i dalje nije produženo sponzorstvo sa Gazpromom i da li ima nekakve veze sa tim. 

Dolazi Drkusic i nama ostaje isti ugovor sa gazpromom 1/1

Link to comment
Share on other sites

Quote

31.09
List A must be submitted online by the following deadlines:

4 July 2024 (24:00 CET) for all matches in the first qualifying round;

18 July 2024 (24:00 CET) for all matches in the second qualifying round;

1 August 2024 (24:00 CET) for all matches in the third qualifying round;

15 August 2024 (24:00 CET) for all matches in the play-offs;

3 September 2024 (24:00 CET) for all matches from the first match in the league phase up to and including the final.

 

31.10

For the qualifying phase and the play-offs, a club may register a maximum of two new eligible players on List A after the above-mentioned deadlines, provided the quota of locally trained players is respected. This registration must be completed by 24:00 CET the day before the relevant first-leg match and the club’s association must confirm in writing that the new player is currently eligible to play at domestic level. If the registration of a new player causes the number of players on List A to exceed 25, the club must remove a player registered previously to reduce the number of players on the list to 25 again.

 

Link to comment
Share on other sites

Dolazi Drkusic od 20 postova 19 je mracnih i negativnih... Neverovatno... Vidim da se pominje i Arnautovic ja koliko znam on moze da bude aktuelan samo ako udjemo u LS o njegovom karakteru treba pricati jer ima nadimak beli Baloteli ali pricati o tome sta ce nam, mator je ljudi jel vi pratite njegove igre? Pa u Februaru ove godine igrao sa Interom LS u fazi eliminacije dao gol Atletiku, pre mesec i nesto igrao sa Austrijom na Evropskom niko nema problem sa njegovim godinama ali nama to smeta. Karakter Arnautovica je vec ono sto bi mene brinulo, igracki pa mi takvog napadaca nismo imali verovatno unazad 20ak godina, al smetaju nam 35 njegovih godina navijacima Fenera ne semta Dzekovih 38. Jednostavno smo neverovatni.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, CuaTheTime said:

Dolazi Drkusic i nama ostaje isti ugovor sa gazpromom 1/1

Drkusic dolazi na pozajmicu mi cemo moci i da ga kupimo sledece leto, ali ko zna koja ce mu biti cena jer ga je Zenit sada platio 4 milke. Inace Zenit ce i platu da mu placa dok bude kod nas. Sto se tice Gazproma ne znam otkud panika kod ljudi? Pa ostaje nam Gazprom sponzor samo se pregovara koliko para, bonusi i sve zajebancije koje nosi jedan takav ugovor...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Amigo21 said:

Drkusic dolazi na pozajmicu mi cemo moci i da ga kupimo sledece leto, ali ko zna koja ce mu biti cena jer ga je Zenit sada platio 4 milke. Inace Zenit ce i platu da mu placa dok bude kod nas. Sto se tice Gazproma ne znam otkud panika kod ljudi? Pa ostaje nam Gazprom sponzor samo se pregovara koliko para, bonusi i sve zajebancije koje nosi jedan takav ugovor...

gazprom odavno želi i da ima svog čoveka u upravi koji će da kontroliše novac koji daju ali naši varajići su uspešno izbegavali da na to pristanu čak i po cenu da legne manje novca

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

gazprom odavno želi i da ima svog čoveka u upravi koji će da kontroliše novac koji daju ali naši varajići su uspešno izbegavali da na to pristanu čak i po cenu da legne manje novca

 

Ne znam ako imas takve informacije to je moguce, ja sto znam da oni uopste nisu "lagani" vec dosta zahtevni cak i oko stinica. Tipa nas klub je pitao da li Istok moze da bude sa crvenim stolicama a da Gazprom pise belim slovima oni su odbili, odbili su i drugaciju varijantu da ostanu bele stolice ali da Gazprom pise crvenim slovima. Za dresove traze da taj pravougaonik bele boje bude tako veliki. Svakako nisu lagani u pregovorima

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Amigo21 said:

Drkusic dolazi na pozajmicu mi cemo moci i da ga kupimo sledece leto, ali ko zna koja ce mu biti cena jer ga je Zenit sada platio 4 milke. Inace Zenit ce i platu da mu placa dok bude kod nas. Sto se tice Gazproma ne znam otkud panika kod ljudi? Pa ostaje nam Gazprom sponzor samo se pregovara koliko para, bonusi i sve zajebancije koje nosi jedan takav ugovor...

Sportklub pise da mi placamo pola ugovora tj 750 hiljada.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Amigo21 said:

Ne znam ako imas takve informacije to je moguce, ja sto znam da oni uopste nisu "lagani" vec dosta zahtevni cak i oko stinica. Tipa nas klub je pitao da li Istok moze da bude sa crvenim stolicama a da Gazprom pise belim slovima oni su odbili, odbili su i drugaciju varijantu da ostanu bele stolice ali da Gazprom pise crvenim slovima. Za dresove traze da taj pravougaonik bele boje bude tako veliki. Svakako nisu lagani u pregovorima

jebiga oni daju pare pa bi i da se pitaju a Rus kad daje pare težak je ko crna zemlja, mada možda im država da još neku povlasticu u glavnom biznisu pa omekšaju

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...