Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ali Rodic, majke mi... Al dobro doci ce Terzinjovi da kazu kako on sam drzi levu stranu....

Just now, Markoss said:

Jel moguce da neko vidi ovu reakciju Serifa i dodje i prica nam da je dobar napadac. Covek je bukvalno transfer blama koliko nefudbalskih poteza po mecu uradi. 

Dace gol nekim slabijim protivnicima i bice zaboravljeno.

Link to comment
Share on other sites

Serif Endiaje - zlocin koji traje. Mislim da je Pedja Sikimic imao bolju tehniku od ovog senegalskog drveta koje sem genetike da je brz i jak, ne poseduje nista. Da je rodjen u Srbiji, igrao bi petu ligu kolika je neznalica.

 

Sad dobija idealnu loptu i ne ume u vazduhu da je primi. 

 

Bukvalno decko 1 od 5 prilika realizuje. Neki Pesic bi dao 15 golova vise, a drvo je, da ne pricam o ozbiljnom igracu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Je l' Šljivić ikad igrao lijevo krilo, nisam ispratio? Momak je nevidiljiv na toj poziciji. Ipak, sve je to nebitno kad se uzme u obzir ovaj Šerif...Ko li je tu koga izvarao, ko li je tu Terzu napravio malim majmunom?! Pa momak apsolutno ne posjeduje tehniku ni na minimalnom nivou. Jednom se mozes zajebati, vjerovatno i dva puta..ali da u 90% situacija ti ne znas primiti loptu..e to je druze neznanje. Takodje, Rodic..Neki dan sam napisao i sad sam jos sigurniji da on igra po nekoj kazni, nesto je duzan pa mora igrati. Kod Pume mi je veca briga od nade ali aj, rano je jos..

Link to comment
Share on other sites

Ovaj mučeni Šerif dečko je obično levo smetalo i ničemu ne služi niti bilo čim doprinosi ekipi na terenu.

Reakcije u napadu pri gol šansama,prijem ,šut ili pak malopre na drugoj strani kod kornera gostiju je rang jednog igrača iz slovenačke druge lige.

Očajan je očajan.

4mol.eura brajko moj!

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Don Dusko said:

Ali Rodic, majke mi... Al dobro doci ce Terzinjovi da kazu kako on sam drzi levu stranu....

Dace gol nekim slabijim protivnicima i bice zaboravljeno.

Evo ovaj sa arene ga nahvalio za sjajnu igru, možda mu rodić da popust prilikom kupovine stana.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Šta kaže ovaj "prijateljska pa je pravilo da kad igrač dobije crveni, može ući drugi igrač umjesto njega".  Pa što Rodić onda onoga ne izu iz cipela. Inače, meni ovi Argentinci izgledaju kao da svaki od njih ima nož za pojasom, spremni da izbodu koga treba..

Očajna igra, očajan turnir, očajan sudija...

Samo se nadati da ce se Terzic vratiti sa novim ugovorom od Gazproma.

Link to comment
Share on other sites

Ali svaki put kad kamera zumira u Rodica on kao da se upravo probudio iz kome nakon 6 godina.

Jedva dise jedva hoda pola minute mu treba da dodje da izvede aut i kao takav godinama igra bez ikakve zamjene..

 

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

Upalio tek pred kraj poluvremena. Kakav je bio Puma?

Ma ništa vrijedno pomena. Baš ništa..Ima on tu neku eksplozivnost ali bez efekta. S tim da danas nije ni to pokazao.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maksim said:

Ali svaki put kad kamera zumira u Rodica on kao da se upravo probudio iz kome nakon 6 godina.

Jedva dise jedva hoda pola minute mu treba da dodje da izvede aut i kao takav godinama igra bez ikakve zamjene..

 

I kao takav igra svaki jebeni minut na ovim pripremama, iako smo upravo dva beka potpisali... Jezivo

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Evo ovaj sa arene ga nahvalio za sjajnu igru, možda mu rodić da popust prilikom kupovine stana.

 

Ne preteruj, bice dosta da mu uzvrati pracenje na Instagramu. 

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Upalio tek pred kraj poluvremena. Kakav je bio Puma?

 

Deluje brzo i direktno. Primi loptu, dribling, sut. Meni se to svidja, tako da je prvi utisak pozitivan, ali videcemo. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fradler said:

 

I kao takav igra svaki jebeni minut na ovim pripremama, iako smo upravo dva beka potpisali... Jezivo

 Nije to ništa. Prošle pripreme nije ni igrao ( prošao) ..ali je bio spreman već od prvog kola da igra po 90 min.

Link to comment
Share on other sites

Pravicemo mi Bukarija od blata. Ionako glup je bio doktor za ovog Pumu koji samo rola loptu ovom levom nogom. Da bi makar jednom da probije za ovih sat vremena.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Svaki drugi igrac bi bio sklonjen iz tima nakon onoliko promasaja jesenas, ali ne i igrac Stojicevog sina

 

Stojicev sin je najnebitniji menadzer u Srbiji.

 

Serif igra da se opravdaju masne pare ulozene u njega, zato se uostalom i ne dovodi bolji spic. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Stojicev sin je najnebitniji menadzer u Srbiji.

 

Serif igra da se opravdaju masne pare ulozene u njega, zato se uostalom i ne dovodi bolji spic. 

Da li je istina ono da smo ga platili 4m, a da je svega 1.5m zavrsilo u njegovom bivsem klubu? 

Link to comment
Share on other sites

Ove trenere destruktivce koji jos zive u 1980-im po pojmanju fudbalske igre bih isterao iz Srbije , pa neka rade po Indijama, Indonezijama i Tadzikistanima....

Jel moguce da nijedan trener u Srbiji ne zna sta znaci savremen brz fudbal u 2024 ???? 
Jel moguce????

Milojevicu , igra ti je nula.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...