Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

13 hours ago, No name said:

Jel pratio neko Jovanovića iz Vojvodine  što je došao? Vidim i da skoro nije ni igrao u Vovodini...

Plata 200.000 ..

 

Ja cuh pre par dana od dobro upucenog coveka da je stvarno ogroman potencijal, ali i prsotina u glavi kakva se radja jednom u 100 godina. Kaze da je Neca Radonjic iz najgorih dana primeran decko za ovog malog... 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, fradler said:

 

Ja cuh pre par dana od dobro upucenog coveka da je stvarno ogroman potencijal, ali i prsotina u glavi kakva se radja jednom u 100 godina. Kaze da je Neca Radonjic iz najgorih dana primeran decko za ovog malog... 

 

To je to.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

 

Ja cuh pre par dana od dobro upucenog coveka da je stvarno ogroman potencijal, ali i prsotina u glavi kakva se radja jednom u 100 godina. Kaze da je Neca Radonjic iz najgorih dana primeran decko za ovog malog... 

evo jedan primer: https://sportal.blic.rs/fudbal/reprezentacija-srbije/otkriveno-zasto-je-sin-milana-jovanovica-izbacen-iz-kadetske-reprezentacije-srbije/2023051211253454194

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perkos2 said:

Dečko je "tatin sin" da ina kvalitet već bi ga tata uvalio u Belgiju

Sad vidimo zašto ga nije tamo uvaljao. 200 hiljada EUR godišnje, pa ti vidi kume. Možda sam ja izgubio pojam o tome šta je puno ali ovo mi definitivno zvuči baš puno.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, pentatonika said:

Misliš na Prosinečkog ili Boru Cvetkovića?

 

18 hours ago, Мџе said:

Može biti samo Tomislav Ivković. 

 

18 hours ago, CuaTheTime said:

Ili Ibanjez.

Bračun - 100%

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako se uopste ovom sinu od Milana Jovanovica isplati da prelazi u ekipu u kojoj ce svakako skupiti malo minuta?

 

Pa evo, prosle sezone je presao Kabic iz Vojvodine i vidim da se bas naigrao, toliko da ga niko nece sledece sezone (ni u Italiji ni u Crvenoj zvezdi).

Link to comment
Share on other sites

On 6/21/2024 at 7:48 PM, L' Imperatore said:

 

Da nije Kekov miljenik, teško da bi iko čuo za Karničnika. Dosta limitiran, defanzivno orientisan bek. Mislim da ga ubrzo čeka pomeranje na štopera, obzirom da i ovako ne doprinosi mnogo prema napred, a i sad če 30.

 

 

Meni je smešno koliko su ljudi neobjektivni kada se gledaju igrači sa strane, realno gledano lik je neka preslikana verzija Gobeljića ali ovaj ih ne iritira pojavom pa je kao odlično pojačanje. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Raskinuli smo ugovor sa Borjanom.

Potpuna ludost je bila da mu se produži ugovor do 2026.godine.

 

Svojim istupima u javnosti je zatvorio vrata u Zvezdi,umislio da je veći od kluba,negde je ovaj scenario bio očekivan.

 

Svakako hvala mu na svemu,bio je nekoliko godina odličan,ali što se mene tiče,lepa vest za dobar dan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Bluecuracao2 said:

Rajko Janjanin pre svih!


Uh i Janjanin je bio dobar, ali jedan je Robert Prosinečki.

 


 

Edited by Ikac
Link to comment
Share on other sites

Borjan kakav je god LEGENDA je moderne ere i jedan od najzaslužniji za uspon našeg kluba...njegove bubice i istupi njegove žene ne mogu to pokvariti...SRAMOTA je da se tako završi njegova era u Zvezdi...zaslužio je čovjek punu Marakanu i opraštajnu utakmicu...veliki kub ne radi ovako...al' dobro...odavno mi nismo velikan...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, CuaTheTime said:

Samo sto je Djiga triput bolji igrac od Boacija.

 

Ovo ne bi ni Naser Djiga SR izjavio. 

 

Boaci iz prvog mandata je najbolji spic kog je Zvezda imala u 21. veku posle Zigica (meni bolji od Pantelica, ali prihvatam da nekom nije). Od Djige mogu sad 10 boljih stopera da nabrojim koji su igrali od 2010.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Ovo ne bi ni Naser Djiga SR izjavio. 

 

Boaci iz prvog mandata je najbolji spic kog je Zvezda imala u 21. veku posle Zigica (meni bolji od Pantelica, ali prihvatam da nekom nije). Od Djige mogu sad 10 boljih stopera da nabrojim koji su igrali od 2010.

Mozda sam preterao za to sa Boacijem, ali je bolji igrac od stopera koje smo imali u skorijoj proslosti.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CuaTheTime said:

Mozda sam preterao za to sa Boacijem, ali je bolji igrac od stopera koje smo imali u skorijoj proslosti.

 

Meni su od njega mnogo bolji i Dragovic, i Degenek (prvi mandat), i Le Talek i Vujadin (prva godina), i Milunovic (druga godina). 

 

Moze Djiga da napreduje, ali daleko od toga da je nesto neverovatno. Meni rang Srkija Babica ili Spajica. 

 

S druge strane, Boaci iz prvog mandata bukvalno za klasu najbolji spic u poslednjoj deceniji. Ne znam ni ko moze uopste u recenicu s njim, tipa Hugo, ali opet level ispod. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni Djiga ima sve pre svega fizicke predispozicije da postane stoper za vrhunski nivo, sad je najvise do njega da li ce da izraste u vrhunskog igraca jos je dosta daleko od toga. Mada moje licno ocekivanje je da ce da nam bude najbolji stoper u sledecoj sezoni, mada nije ni nesto jaka konkurencija.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...