Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, CuaTheTime said:

Direktor botuje da to igra Mimovic, mada nesto ne verujem dok je trener Milojevic

Znači, Mijailović !

 

Mada, negde sam pročitao, još davno, u zimskom prelaznom roku, kada je tek krenula priča za ovog Korejanca, da igra i levog i desnog beka podjednako dobro :-).

Tako da, cenim, u prvih 11 nam ne ginu na bekovima  ili Rodić ili Mićko.. a možda i obojica

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, CuaTheTime said:

Terzin potrcko Darjan pisao da je Dalsio zamena za Stamenica

Pa i sam Terzic je juce to rekao, ali kad se gleda kako je Miloje njih koristio uglavnom do sada (Stamenica kao sesticu, a Dalsija kao mecalu) onda i nemaju bas neku dodirnu tacku.

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Milko Miller said:

Pa i sam Terzic je juce to rekao, ali kad se gleda kako je Miloje njih koristio uglavnom do sada (Stamenica kao sesticu, a Dalsija kao mecalu) onda i nemaju bas neku dodirnu tacku.

Pa Miloje je Dalsija koristio i kao desno krilo... 

Link to comment
Share on other sites

Odlican potpis Anan i nadam se da ostaje kod nas a da cec Seol na vise na desnog beka. 

Sestica mora pod hitno i to jako kvalitetna, Radonja, spic i jos jedan ekstra stoper i zadovoljan sam prelaznim rokom eventualno bi prodao jos Ivanica ako postoji klub koji bi ponudio 2+ miliona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Da li ga je neko vise pratio, da li je u pitanju kombinacija ili decko ima stofa? Vidim da je bio u mladjim kategorijama Bolonje i u Novom Pazaru

Kazu da je bas dobar makar za nasu ligu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lekovic nam treba k'o cir na dupetu. Pritom su ostali bez 4-5 milki koje je Tvorza vec uracunao, moglo bi to da ubrza odlazak Hvanga.  

 

Imacemo 5 stopera (Spajic, Stojic, Djiga, Lekovic, Degenek) od kojih je svaki korektna rezerva, a nijedan nema kvalitet za startera. Ja bih forsirao tandem Stojic-Djiga, ali ne sumnjam da je Spajic siguran...

Link to comment
Share on other sites

Mnogo toga će zavisiti od plej ofa za LŠ. Ako udjemo eventualno, može se očekivati neko jače pojačanje, ako ne, vrlo verovatno će prodati Hvanga, Glazera...

 

Za sada je ovo vrlo tanko.  Adekvatna zamena za Dragovica nije došla. Ovaj Puma treba tek da se pokaže da li je bolji od Bukarija da bi se nazvao pojačanjem. Ilić vs Stamenic , vrlo diskutabilno , ni ovde se ne može reći da smo se pojačali.

Napadača niko ne spominje. Sve što je dovedeno, pa i ova imena što se spominju ne deluju kao pojačanja , već više da bi se reklo da smo nekog doveli.

 

Ove godine ulog u LS je ogroman. Sam ulazak nosi 25.miliona ...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Lekovic nam treba k'o cir na dupetu. Pritom su ostali bez 4-5 milki koje je Tvorza vec uracunao, moglo bi to da ubrza odlazak Hvanga.  

 

Imacemo 5 stopera (Spajic, Stojic, Djiga, Lekovic, Degenek) od kojih je svaki korektna rezerva, a nijedan nema kvalitet za startera. Ja bih forsirao tandem Stojic-Djiga, ali ne sumnjam da je Spajic siguran...

 

Na Degeneka se racuna koliko i na mene. 

 

Bahar nam jebo mater s njim, dva meseca plakao da ga dovedemo, doslovno niko nije bio za to, platimo ga 800k i ovaj ga posle Vozdovca, prakticno druge njegove utakmice - skloni.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, HAMMER said:

degenek toliko zaboravio fudbal?

Pitanje je kakav će biti posle povrede. Mada, baš sam mislio da će kod Miloja dobiti kakvu takvu šansu.

 

Elem, fokus za ovaj prelazni rok su morali biti startni bekovi, i desni i levi, al mi ipak odlučili da dovedemo jednog koji se služi dobro sa obe noge, pa će malo da menja Mijailovića a malo Rodića.

 

Što je najgore u svemu, čak mislim da je Mićko super rešenje za zadnjeg veznog u domaćici, ali šta je tu je.

 

Vladan Milojević je vrhunski taktičar, nema tu priče, ali njegovi prelazni rokovi su prosto negledljivi, najbolje da se prespavaju. Za sada je moralo dosta bolje, pogotovu na tim kritičnim pozicijama.

 

Za ovo do sad dovedeno, Radonja bi bio Embape. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2024 at 2:12 PM, atmsfr lnČ said:

Ja sam sa vise strana cuo od ljudi koji prate kiparsku ligu da je Dalsio odlican igrac, sad ja nit sam ga gledao ni njega ni Pumu da bi mogao nesto da pricam cekam da ih vidim na terenu. Prosle godine smo bili odusevljeni i Olajinkom i Krasoom pa nisu bas bili sjajni. A ubedjen sam da ce doci i ''zvucnija'' imena, polako prelazni rok prakticno nije ni poceo jos.

 

b1: Ja mislim da bi na kraju on možda i mogao da odradi posao. Ono, not great, not terrible.. Da bude u sredini kao neki poor mans Camavinga

b2: Kraso je meni bio i ostao sjajan. Sad šta se tu u pozadini zakuvalo pa je bio klupiran, to neznam.

 

17 hours ago, atmsfr lnČ said:

Kazu da je bas dobar makar za nasu ligu. 

 

Baš malo ima video materiala o njemu na internetu. Pravio je on neke klipove na svom kanalu, gde je uključivao i situacije gde mu lopta pri štopanju pobegne ispod noge u aut 😄 Fizički izgleda impresivno onako visok (za pozicijju) i sa dugim korakom. Ali imali su to i Hajdin i onaj Brazilac sa Kipra što je došao,  takod a znamo da to ne znači nešto mnogo.
Neki pasovi sa tih klipovi su mi tehnički upitni. Mada može biti da je i da je do umetne podloge, na kojoj je bila odigrana utakmica. Ja nešto nisam veliki optimista, ali se nadam da nisam u pravu jer izgleda kao neko ko ima dobar upside, kad bi stvari krenule u dobrom pravcu.

Ali obzirom da odma ide na pozajmnicu u OFK, izgleda da je to samo neka terzina kombinaža

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NikadProtivKaline said:

ovo mislim da niko i ne ocekuje

bukari je bio pun pogodak u svakom smislu

To i ja mislim, zato sam i naveo da smo na toj poziciji slabiji , odlaskom Bukarija i dolaskom Pume.

Stoper kvaliteta Dragovica nije došao. Licno mi se ne svidja sve ovo kako se odvija. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...