Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Sve lepše od lepšeg.

 

Prodali smo startno desno krilo, štopera, šesticu, a po svojoj prilici ćemo i osmicu, a od zamena imamo Luku Ilića, Nemanju Radonjića i ovu Vladanovu preporuku.

 

Kako svesti LE tim na nivo LK u jednom prelaznom roku.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bax said:

Sve lepše od lepšeg.

 

Prodali smo startno desno krilo, štopera, šesticu, a po svojoj prilici ćemo i osmicu, a od zamena imamo Luku Ilića, Nemanju Radonjića i ovu Vladanovu preporuku.

 

Kako svesti LE tim na nivo LK u jednom prelaznom roku.

Samo sto Dálcio nije sestica kao sto nije ni Stamenic

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dalsijo ne može biti zamena za Stamenica, nisu ni slični kao igrači. Dalsijo je često igrao i kao krilo kod Milojevića. Rekao bih da Dalsijo čisto dolazi jer je želja Milojevića, a slobodan igrac. Ne verujem da je planiran kao direktna zamena za bilo kog igrača. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice napadaca, Grk iz AZ-a je SF, a ovaj iz Karabaga nit' smrdi nit' mirise. Tu bih sacekao da vidim koga ce komsije naciljati kao zamenu za Saldanju, pa probao da ga privolim da skrene levo kod Albukerkija. Nije fer da prepisujemo, ali ako hocemo Saldanju/Rikarda/Sadika/Tavambu a ne Serifa/Kulibalija/Dionija/Tomanea, nema nam druge... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja bih za promenu voleo da dovedemo napadaca sa golovima u nogama. Da se manimo vise napadaca iz fenjeraskih klubova koji za 7 sezona daju ukupno 20 golova. Poslednji kojeg smo doveli da je bio rasni strelac je Ohi i gle cuda davao je i kod nas golove za ono malo sto je igrao. Taj iz AZ-a je svakako nerealan, ali treba teziti nekome ko igra u napadackoj ekipi i daje golove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po onome što ja znam Milojević nema ništa protiv da ponovo trenira Radonju, a ni Radonja nema ništa protiv toga da se vrati u Zvezdu.

 

Mislim da je njegov povratak i te kako realan. Ponavljam, ovo su samo neke informacije koje ja imam, a kako niko ovde nije demantovao ništa u vezi Radonje, kapiram da će on biti zamena za Bukarija. 

Link to comment
Share on other sites

Izvolite analizu novog pojacanja od decka koji gleda sve utakmice Apoela, morate da udjete u tvit pa ispod da procitate.

Ja ne mogu nista da kazem jer ga stvarno nisam gledao, nisam cak ni klip stigo da odgledam ali samo znam da jako kvalitetna sestica mora da se dovede ako hocemo bilo sta da napravimo u evropi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni dobra prodaja Stamenica. 5 miliona nije malo ako se pametno utroši, a ne da se puni magacin polu igračima .

Stamenic nije kalibar za LS i LE, to se videlo. Pokusao je Miloje da ga "ozivi", ali opet nije to bilo kako treba , na kraju krajeva igrao je JLS.

Momak koji nema pas u napred, u prostor,  koji nema završnicu kod gola, nema sta da traži u ozbiljnom fudbalu. 

Vrlo rizičan i oštar igrač koji je sklon kartonima, koji često koristi ruke u duelu. Igrao je koliko može, ali nama tu treba bolji igrač. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stamenić je oduševio na onim čuvenim Baharovim pripremama. Izgledao je kao moderni vezni igrač, sposoban da igra kvalitetno u oba pravca. Dobijao je duele i u vazduhu i na zemlji, ali bio i dovoljno kreativan da sačuva loptu i da odigra pas naprijed, ili da se kretanjem bez lopte nađe u prilici za gol. Utakmice u LŠ su ga već ogolile. Pokazalo se da nije sposoban za taj nivo fudbala, kao što nije bila ni ekipa. Kod Milojevića je na početku bio u drugom planu, ali se vremenom ponovo ustalio u tim. 

 

Na kraju mi je opšti utisak o njemu solidan. Doveden je bestplatno, odigrao je jednu korektnu sezonu i prodat je za 5 miliona. To je definitivno dobar posao za klub. Stamenić je fin momak i zaslužuje sreću u nastavku karijere. Pratićemo njegove igre u Koventriju, pa da jednog dana dogura do PL koju sam mu ja predviđao nakon onih sjajnih priprema.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bax said:

Sve lepše od lepšeg.

 

Prodali smo startno desno krilo, štopera, šesticu, a po svojoj prilici ćemo i osmicu, a od zamena imamo Luku Ilića, Nemanju Radonjića i ovu Vladanovu preporuku.

 

Kako svesti LE tim na nivo LK u jednom prelaznom roku.

Uz sve to danas je 1. Septembar 2024. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Bio bi super transfer, ali sumnjam da su 2,5 miliona dovoljno jer je mali slican kalibar kao Mijatovic. Mozda i veci potencijal. Ok ne moze klub kao Cukaricki da proda za cenu kao kod Mijatovica, ali 4+ miliona ce dobiti bez vecih problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cvetkovic moze da se unovci za lepe pare.

 

Nadam se da postoji neko izlazno resenje za Sremcevica.

 

Dobro je da se do pocetka priprema resi 80% transvera, a ne da nam igraci dolaze 31 avgusta, bez priprema, bez uigravanja

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...