Jump to content

VN Majamija 2024, 5. maj


Radoye

Recommended Posts

5 minutes ago, Drago said:

Krivo mi je kao Meklarenovcu što će Noris na ovakav način zabeležiti svoju prvu pobedu.

 

Zasto? Nema razloga da se stavlja * na Landovu voznju danas.

 

Btw. Jel ovo real performance ili Max ima neko ostecenje?

Link to comment
Share on other sites

Just now, momohyoideus said:

 

Zasto? Nema razloga da se stavlja * na Landovu voznju danas.

 

Btw. Jel ovo real performance ili Max ima neko ostecenje?

Lando vozi odlično i davno je trebao da pobeđuje ali nije ima opremu za tako nešto. Ovaj cirkus sa SC samo kvari celokupni utisak...

Link to comment
Share on other sites

SC ili ne ali Meklaren je napravio preko 7 sekundi razlike u odnosu na RBR na kraju trke. Plus Pjastri najbrzi krug (doduse, nove gume). Da li je ova brzina samo zbog specificnosti staze ili ima cemu da se nadamo i u ostaku sezone, mozda i ne bude laganica krunisanje Maksa kako je izgledalo u Bahreinu?

Ferari odradili dobru trku bez uobicajenih taktickih briljiranja ali bolid naprosto nema brzinu na pravcima, tu su gubili i juce u kvalifikacijama i danas u trci - ni DRS im nije pomagao, tojest taman toliko da odrze korak sa ovim ispred bez DRS.

Alonso zabavljao raju za sve pare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja zaspao u 20 krugu. Ne zbog dosade, več zbog godina 😂😂

Pogledam jutros ostatak trke i vidim, da se Mclaren vratio iz bunara. Svaka ċast. Zasluženo i bp. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je konačno bila dobra trka, najbolja u zadnjih dosta dugo. Bilo je pravog trkanja, DRS je pomogao ali nije bilo preticanje na dugme. Igrala je i strategija, i na kraju malo sreće. Bilo je i krljanja, ali ništa suviše opasno. Dakle, sve kako treba!

 

Konačno nešto vredno gledanja, pa čak gledanja i highlights!

 

Ovo je prva pobeda Landa od mnogih koje će tek da dođu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Od očigledne kazne za Piastria, dođosmo do kazne za Sainca. Mislim, ja jesam Meklarenovac ali što je mnogo, mnogo je...

Nije ni prvi put da jebu Karlosa ovako.

 

To je zato što je Španac, objasnio Nando 😂

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Od očigledne kazne za Piastria, dođosmo do kazne za Sainca. Mislim, ja jesam Meklarenovac ali što je mnogo, mnogo je...

Nije ni prvi put da jebu Karlosa ovako.

 

Bilo je u najgorem slucaju 50-50, nikakve ocigledne kazne ni za jednog ni za drugog ovde nije bilo. Cini mi se da su stjuardi ovde kaznili Sainsa zbog posledica po Pjastrija kome je incident upropastio do tada odlicnu trku. A bilo je receno da se ne kaznjavaju posledice, da nije bitno da li se neko slupao, izgubio poziciju ili nista od navedenog nego da se gleda samo prekrsaj izolovano od posledica. 

Ovo ce biti jos jedna Masijeva sezona, kao sto su tada cele sezone rezirali sve do onog nesretnog finala izgleda da ce i ove godine biti isto. Tada im je proslo i podiglo gledanost do neslucenih nivoa pa sto ne bi pokusali opet pogotovo sto je interesovanje pocelo da stagnira...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maharaja said:

 

Ovo je prva pobeda Landa od mnogih koje će tek da dođu.

 

Amen to that brother.

 

Inace, trka meni nista posebno nego smo svi jedva cekali da neko drugi pobedi pa nam zanimljivo.

 

Landa je bas prosralo, lose kvale, slab start i user SC bas kad je trebalo i mnogo svezije gume od Maxa, sve se podesilo fino.

 

Ali srecu treba zasluziti, a Lando i ponasanjem i talentom zasluzuje mnogo srece.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...