Jump to content

Serie A


Baros

Recommended Posts

Roma? :lol_2:

 

Lik je u prvoj sezoni postavio u tom momentu rekord Serije A po broju uzastopnih pobeda na startu sezone. Zamisli, njegov tim je startovao sezonu sa 10-0-0. Takođe je obe sezone završio kao drugi na tabeli iza Juventusa.

 

S obzirom da je Roma samo tri puta bila prvak Italije mora da je veliki neuspeh kad jedan takav velikan završi na drugom mestu na tabeli.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Baros said:

Roma? :lol_2:

 

Lik je u prvoj sezoni postavio u tom momentu rekord Serije A po broju uzastopnih pobeda na startu sezone. Zamisli, njegov tim je startovao sezonu sa 10-0-0. Takođe je obe sezone završio kao drugi na tabeli iza Juventusa.

 

S obzirom da je Roma samo tri puta bila prvak Italije mora da je veliki neuspeh kad jedan takav velikan završi na drugom mestu na tabeli.

 

 

 

Svaka cast ali je dobio sut kartu u sledecoj sezoni ako se dobro sjecam, nisu mogli dobiti nikog mjesecima.

I Spaleti je zavrsavao u top 3 naredne 2 ili 3 sezone, moguce cak i na 2 mjestu iza Juvea.

Link to comment
Share on other sites

Od svih klubova koje je vodio, mislim da je samo u Napoliju slaba karika. I to u ovosezonskom, u nekom drugom kome je cilj top4, bio bi klub po meri. Sto se tice drugih klubova svuda je ostavio jak pecat i klubovima je doneo istorijski uspeh. Dobio je svuda priliku koliko je trebao, neki rezultati su mu davali par mesevi duze. Daleko od toga da je zalutao u fudbalu, ali nije ni blizu da vodi veliki klub.

 

Ponavljam se, nije trener za ovakav Napoli, ali kako se gazda ponasa prethodnih par meseci i kako su ulaganja u sampionski tim bila skromna, nije ni cudo sto je u njegovoj glavi kliknulo da bi Rudi bio odlicno resenje. Pilicar.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam bas...
Sa Marsejom u tri sezone nije uspeo da se plasira u LS 😞

Sa istim (ne)uspehom je zavrsio naredne dve sezone u Lionu nakon prelaska iz Marseja. 
Najvisa pozicija ostvarena u tih pet sezona, sto su mu i poslednji ozbiljni anganzmani, je cetvrto mesto. Ja bih to nazvao nizom godina blagog underperforminga, koje fluke u polufinalu LS ne moze da obrise : D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2023 at 12:02 AM, RatzenStadt said:

Pa ne znam bas...
Sa Marsejom u tri sezone nije uspeo da se plasira u LS 😞

Sa istim (ne)uspehom je zavrsio naredne dve sezone u Lionu nakon prelaska iz Marseja. 
Najvisa pozicija ostvarena u tih pet sezona, sto su mu i poslednji ozbiljni anganzmani, je cetvrto mesto. Ja bih to nazvao nizom godina blagog underperforminga, koje fluke u polufinalu LS ne moze da obrise : D

 

A to sto je igrao finale LE? Sta su i Lion i Marsej postigli na evropskom nivou pre i nakon njega? Daleko su od tih rezultata i bice blizu uspeha kada ubodu trenera koji je iznad njihovog nivoa.

 

Da nije imao takvo pokrice leteo bi ranije, produzio je sebi ostanak na klupi.

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Samo Inter igra ozbiljno ove sezone, ovi ostali krs teski. Napoli se raspao nakon Spaletija.  

 

Vidim Alegri spominje Vlahovicevu sansu. Verovatno misli na onu kad je primio loptu kao srpskoligaski napadac. Juventus teska skupina mediokriteta. Sporo, sporo, sporije...

Link to comment
Share on other sites

Niste još osvojili..polako..:classic_tongue:

Mi se kao nešto zahuktali..forma deluje da je u uzlaznoj putanji iako se i dalje igra sa mnogo oscilacija,a ni povrede ne pomažu. Ja najviše došao da napišem kako Šarl De Ketelare igra vrhunsku sezonu u Atalanti..našao mu je Gasperini žicu,ali i poziciju. Iskreno,nemam pojma da li je on tamo na pozajmici iz Milana ili smo ga prodali?

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...