Jump to content

Davis Cup & druga timska takmičenja


zoe Bg

Recommended Posts

Nije ni cudo, DC se ionako slabo prati, a sad se igra i svetsko prvenstvo i nema nekih velikih imena.

Ja ne znam da li sam ukupno, kadvse saberu svi mecevi, odgledala jedan set.

 

A vi sa onakvim dublom uvek imate lepu sansu, sad je dubl bas bitan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je logično da će mnogi kukati na predugačku sezonu. Ono gde je možda i ključna razlika je ko kuka samo zato što je sezona toliko duga, a ko se žali na to koji su sve obavezni turniri, odnosno na koliko tih i tih turnira treba da se igra da bi se ispunila ta neka obavezna kvota u toku jedne sezone. U načelu se slažem sa ovim drugima više: Zamišljam kako neki teniser u svojoj glavi završava sezonu na USO, a podosta obaveza mu ostaje i posle, bez obzira kakav je sa povredama i umorom. I sad šta da radi, da se zaista posveti tim turnirima njemu i ovima oko njega ne dolazi u obzir. Tako da mu ostaje ili da baš otaljava te preostale turnire što može da bude neki napor svejedno, ili da proba da laže, mulja i lažira nešto... Ako grešim nešto oko ovog za obavezne nastupe, neka me ispravi neko (Znam da ima ono pravo odsustva za veterane, samo ne znam tačno kako ide, po kategorijama turnira, nakon ne znam koliko nastupa, ne znam koliko pro staža, ne znam koliko god starosti, no mlađi i srednje mladi teniseri nemaju to pravo naravno) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • fancy locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...