Jump to content

Davis Cup & druga timska takmičenja


zoe Bg

Recommended Posts

Igrao je u dublu sa Feliksom pa su i to izgubili. Povukao se iz singla a razlog je "fatigue". Lepo kažem da je opasno da igraju tako brzo, zapravo on je pre nedelju dana bio pozitivan na testu i imao simptome, nije mi jasno kako je dobio dozvolu da igra uopšte.

Edit: jesam li ovo malopre videla transparent "Do not put pineapple on pizza"? :lol_2:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, alcesta said:

Edit: jesam li ovo malopre videla transparent "Do not put pineapple on pizza"? :lol_2:

Edited 30 minutes ago by

:lol_2:jesi videla i ja sam, ljudi su skroz u pravu :thumbup: mogu da ga stave al da je ne zovu pizza :thumbsup:

Izgubi Rimski lepotan od De Minora.

Beretinijevo jedino oruzje i dalje ostaje samo servis. Napretka ič vec par godina u njegovoj igri nema.

Gledam sad nesto oko Umbera pa on ima protiv Mede pozitivan h2h 2 0 :lol_2: levoruk je i ima super defanzivu, paralele ispaljuje u trku iz nemogucih pozicija.

Meni se njegova igra bas svidja, mislim da je sve vise igraca koji su tako lagani i koordinisani, poene grade glavom, a ne silom. 

U jednom intervjuu italijanskoj gazzetti je rekao da nema idola i da ne kopira nikog, kao ni Medo ni Sasa, vec zeli da bude svoj.

95LgNA1.jpg

Veliki je radnik, roditelji i sestra su mu glavna podrska, ne putuju sa njim jer vode jedan veliki restoran u Metzu u Francuskoj. Imao je povredu ledja u 12. godini i morao je da pauzira godinu i po dana pa je tad naucio da svira klavir. 

Spoiler

Evo kako je Medu isprasio u tom prvom njihovom meču

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milica said:

nema.

Gledam sad nesto oko Umbera pa on ima protiv Mede pozitivan h2h 2 0 :lol_2:

Dobro, jedini meč pre ovoga su igrali na šljaci ipak :classic_biggrin: videćemo, ali ima on još mnogo vremena, ne znam zašto sam mislila da je stariji.

 

1 minute ago, Milica said:

Ne znam da li Rud vise nervira jevrema ili mene Beretini 😱

Taman sam to htela da napišem :classic_biggrin:

 

Britanci dobili Nemačku, Australijanci Italiju, dubl je odlučivao. Drago mi je što dubl dobija na važnosti.

Link to comment
Share on other sites

Filip je nestao sa terena posle 2:0 u drugom setu.

Porodi ga nekako na kraju.

Mislim da nemam živaca još i za Lajovića danas...

 

Edit: biće ovaj meč odličan test za Cicipasov lakat. Ne izgleda da ima s tim problema, ali prilično je smrknut danas. 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam imala živaca više za Lajovića posle izgubljenog brejka prednosti u drugom setu bio je jasan obrazac :classic_sad:

Rekao Viško da su grčevi bili u pitanju, ali sumnjam da bi ishod bio drukčiji svakako.

 

Srbiji nema druge nego da postane sila u dublu, u singlu će teško napabirčiti dva boda i protiv slabih reprezentacija.

 

Nadam se da je Cicipas samo zarđao, Švarcman svakako nije pogodan prvi protivnik posle duge pauze.

Link to comment
Share on other sites

Možda sam permutovala onda s prvim setom, ko zna :smiley5:

Cicipas koliko god da je antipatičan, svaka mu čast što se redovno maltretira s reprezentativnim takmičenjima na kojima Grčka nema šanse u startu.

 

Ćaćić je svetla tačka otkako je počeo da igra za reprezentaciju, u skoro svakom dublu da maksimum svojih mogućnosti i obično onaj drugi zabrlja :classic_rolleyes:

 

Meč protiv Španije najbolje je prespavati :default_sofa:

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da on postaje prvi, ali nisam sigurna koliko je to obavezujuće. Mada ne vidim kombinaciju koja bi pomogla svakako. Izgleda uostalom da su kod Lajovića samo grčevi.

Feliks zamalo napravio od gotovog veresiju u prvom setu, ali ima još vremena da uprska stvar :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Da li ikog više zanima ATP kup i ko prolazi dalje u grupama? :classic_tongue:

 

Cicipasova izjava:

Quote

"Ako slušam savete lekara, mislim da ću biti spreman za Australijan open. Pre operacije, doktor je sumnjao u to da li je dobra ideja igrati ovde. Oporavak je prošao mnogo bolje nego što sam očekivao. Došao je u Dubai, bio je iznenađen kada me je video skoro na 100 odsto. Ne znam zašto, pretpostavljam da je to zbog gena, DNK."

U suštini, trebalo bi da bude spreman za Melburn.

"Koliko dana imamo do tada? Dve nedelje? Mislim da je to dovoljno. Nikada ranije nisam bio u takvoj situaciji, pa ne znam. Prvi put se suočavam sa nečim ovakvim", zaključio je Grk.

Hmmm... je li slušao on uopšte tog doktora ili je samo čekao da mu ovaj potvrdi da je na skoro 100 odsto?

Valjda će se makar paziti do početka AO. Nije mi se dopalo kako izgleda na terenu, nevezano za formu, totalno neraspoložen, kao da su ga puškom naterali da izađe. Naravno možda ima neke privatne probleme nevezano za povrede, nikad se ne zna.

Link to comment
Share on other sites

Safjulin namučio Sinera solidno, on se baš lepo pokazao na ovom takmičenju. Izner izgubio od Evansa.

Na kraju će ATP kup ispasti zanimljiviji nego AO, samo da ne bude više zaraženih do kraja.

Beretini je došao na meč tek u drugom setu, ali je odlično izvukao TB, mada mislim da neće izdržati ovako i u trećem.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Elem, ako ikog uopšte zanima, u polufinalima igraju Španija sa Poljskom i Kanada sa Rusijom. Feliks je uspeo da pobedi Zvereva opet, verovatno zato što meč nije bio bitan za prolazak dalje :classic_biggrin:

Rusija je praktično već u finalu, ali pošto su ovako desetkovani i njihovi mečevi su zanimljiviji nego što bi inače bili, posebno dubl.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...