Jump to content

Davis Cup & druga timska takmičenja


zoe Bg

Recommended Posts

Ne vidim koji bi bio Djokovicev incentiv ovde da cuva mesto, za koga, za Krajinovica i Lajovica!? 🤐😀 Jedino ako se jos dvoumi, vakcina ili ne, pa zeli da kupi jos nesto vremena za sebe.

 

Edited by Elias
Link to comment
Share on other sites

Australija može samo da pooštri, kako se razvija situacija, tako da lako može da se desi da vakcinisani teniseri dobiju isti tretman kao prošle godine.

Jedino ako zaključe da je omikron toliko opasan da više i nije bitno ko je vakcinisan a ko nije, ali to ne verujem.

Svakako ako ne misli da se vakciniše morao bi da krene već za nedelju dana i da tamo bude dve nedelje u karantinu samo za Sidnej, bez garancije da će ga pustiti u Melburn. Praktično bez odmora pred novu sezonu, a i ovako mu je odmor prekratak. Tako da nema više šta da čeka Australijance, mora da odluči ovih dana.

Edited by alcesta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Đoković selektor Srbije?

 

To je otkrio aktuelni selektor Viktor Troicki, koji najverovatnije na turnir neće ni ići.

"Ja se kao selektor na ovom takmičenju ne pitam mnogo i ne verujem ni da ću ići. Selektor ništa ne odlučuje, jer prvi i drugi reket po automatizmu igraju singl, tu nema nekih promena. Jedino ako se neko od njih dvojice povredi, može neko da ih zameni. Ne mogu ništa da odlučujem. Za sada ne idem", rekao je za "Sportski žurnal".

 

A inace se pita :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Boxy said:

Đoković selektor Srbije?

 

To je otkrio aktuelni selektor Viktor Troicki, koji najverovatnije na turnir neće ni ići.

"Ja se kao selektor na ovom takmičenju ne pitam mnogo i ne verujem ni da ću ići. Selektor ništa ne odlučuje, jer prvi i drugi reket po automatizmu igraju singl, tu nema nekih promena. Jedino ako se neko od njih dvojice povredi, može neko da ih zameni. Ne mogu ništa da odlučujem. Za sada ne idem", rekao je za "Sportski žurnal".

 

A inace se pita :lol_2:

pita se dubl, to je priznao ......................

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
35 minutes ago, alcesta said:

Pitam se koliko je sada ikom pametno da igra ATP kup s obzirom na sve, ko se zarazio dosad imaće vremena da igra AO (bar u teoriji, ja bih rekla da je to opasno za ove sa Mubadale), a ko se zarazi na ATP kupu džaba je krečio.

sada kada Fiip udari na mocnog Ruda, kakav je to spektakl u najavi ........................ 😂

Link to comment
Share on other sites

bruka, stvarno ce ispasti turnir drugoopzivaca i kvalifikanata, gde za sada imamo dva i po krstena igraca koji su tu i koji nisu bolesni i koje je vredno pratiti  ...................... ali kako je krenulo, stvarno nije nemoguce da se Rud pod ovakvim okolnostima proslavi i da postane i novi kralj betona ...........................

Link to comment
Share on other sites

E moj Duci, od ovakve velicine si nasao da izgubis 😂  .................... vec na samom pocetku sezone si potonuo, mozda i vise nego u celoj prethodnoj ..................... ukrstise koplja dva majstora za sljaku, od betona nista nije ostalo ........................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Nije ovo dobar znak što Cicipas i dalje ima problema s laktom, možda se prerano vratio treninzima.

Kako idu ovde poeni za dubl igrače, zna li neko? Ćaćiću će svakako dobro doći, ako ih ne ukopam sad kad sam ovo pitala :default_sofa:

 

Auuu kakav poen za pobedu :Hail: već sam mislila da sam ih ukanalila :classic_biggrin:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...