Jump to content

Davis Cup & druga timska takmičenja


zoe Bg

Recommended Posts

1 hour ago, Drug Crni said:

Ja ti kazem da on tako rezonuje,a ti mozes da mi verujes ili ne. I ne samo rezonuje,vec konkretno i kaze.

 

Ma verujem ti ja, nego im je izgovor katastrofalan, mogli su nesto bolje da smisle :classic_biggrin:

Pritisak im je sto u timu imaju jednog od najboljih ikada, hahahaahah

Link to comment
Share on other sites

Nema ovo veze sa nekim pritiskom javnosti i/ili ocekivanja.

Ovi porazi su pokazatelj da Laslo,Miomir,Filip i Duci ne mogu da izdrze pritisak igranja za repku,pritisak bitnih (zivih) meceva..takodje i pokazatelj da tu veoma manjka pobednickog mentaliteta,ali i herca.

Valjda cemo Koreju dobiti,pa videti moze li se protiv Kanade.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Ovi porazi su pokazatelj da Laslo,Miomir,Filip i Duci ne mogu da izdrze pritisak igranja za repku,pritisak bitnih (zivih) meceva..takodje i pokazatelj da tu veoma manjka pobednickog mentaliteta,ali i herca.

Pre bih rekla ovo drugo generalno, ne vidim neku razliku u njihovom hendlovanju pritiska u reprezentaciji i u individualnim mečevima, gube ih na isti način.

Link to comment
Share on other sites

Da zabelezimo da su Amerikanci zabelezi dve pobede do sada. 

Prvo kolo protiv Britanije, Fricko izgubio od Norija, imao set u dzepu i TB ali ubedljivo je izgubio TB pa potom i 3S. Izvadio je Paul pobedivsi Evansa u mecu u 3 seta takodje, a onda dubl Ram/Sock bolji od Mareja i nekog random Britanca, tako da 2-1 odnesena pobeda uz sve meceve u 3 seta...

 

 Protiv Kazahstana dosta lakse, Paul odradio Kukushkina lagano, a Fricko u 3 S (prvi u TB 8-6, drugi pukao sa kecom, ali treci dobio 6-3) savladao Bublika...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve stoji, ali kakve su šanse propuštene, prvo je Koreja imala na kolenima Kanadu pa ispustila, mi imali svoje šanse protiv nekompletnih Španaca i na kraju novi kralj Alkaras ispusti set prednosti. Da je bila koja od te tri stvari otišla na drugu stranu naš dubl bi sad imao šansu da se iskupi za sve ove godine, ovako smo bačeni u bunar pomalo i nefer.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • fancy locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...