Jump to content

Davis Cup & druga timska takmičenja


zoe Bg

Recommended Posts

Iskreno se nadam da su ovi luzeri makar nosili Novaku torbe po Insbruku i Madridu jer ni za šta više nisu. 

Goja je bilo ko od njih trebalo rutinski da pobedi, dečku svaka čast, ali em teniski limitiran em bez ozbiljnog iskustva..maltene poluprofesionalni nivo

Blam samo takav za Lajovića. 

 

P. S. I ja priznajem grešku u proceni... Kecman je trebao biti na terenu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je baš delovao Kecmanović loše fizički u završnici, mislim da je to presudilo.

Ne znam kako ih nije sve zajedno sramota da gledaju Đokovića koji se eno lomi za svaku loptu, stiže nemoguće na mreži sa drugog kraja terena i vuče ih sve na svojim leđima.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Meni je baš delovao Kecmanović loše fizički u završnici, mislim da je to presudilo.

Ne znam kako ih nije sve zajedno sramota da gledaju Đokovića koji se eno lomi za svaku loptu, stiže nemoguće na mreži sa drugog kraja terena i vuče ih sve na svojim leđima.

Pa Kecmanovic je igrao mec koji je cini mi se bio duzi od 3h, ovo danas bi bio maciji kasalj za njega ........................

Link to comment
Share on other sites

Ocekujem da ovo bude ne preterano dugacak mec, ili mozemo da ocekujemo brzu pobedu Novaka (sto je verovatniji scenario) ili nekakav blic krig Cilica (za sta je sansa nekih 10 %) ..............................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vanjabarsa said:

i hrvati imaju svog ducija :lol_2:

Daleko je Cilic od danasnje Ducijeve kreacije, ja se iskreno nadam da ce neko u dublu Pavic-Mektic biti hrvatski Lajovic ...........................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Ćaćić ovde zaslužio više poverenja od Krajinovića, ali stoji da su Novak i Filip uigraniji. Nije doduše kao da će to mnogo pomoći :classic_smile:

Zna li neko zašto se Čilić žalio na sudiju?

 

Ali Novak koji igra na isparenjima u singlu i Viško koji najavljuje ples u dublu :classic_biggrin:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...