Jump to content

Davis Cup & druga timska takmičenja


zoe Bg

Recommended Posts

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Da,ali ako procitas kompletan intervju,videces da je rekao i kako mu sistem zamrzavanja bodova nije odgovarao. Pa je kazao (parafraziram):"Ja sam vecinu sezone igrao dobro,a nisam mogao da napredujem na listi,a Federer nije uopste igrao i ostao je na petom mestu..to nije pravedno.." :kece:

 

Hoces da kazes da nije lupao gluposti samo o Dejvis kupu, nego je imao jos svetlih tacaka :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mene zanima da li teniseri stvarno za Žurnal govore "Australijski Open" ili je to neki manir Žurnalovih novinara. Ni kod koga drugog to nisam pročitala, bar se ne sećam.

Inače mislim da je ovo isto govorio i Zverev, ali ajde on ima malo veće pokriće od Filipa da to kaže :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Zverevu na isto izadje, kako god da se okrene, ne moze da bude top 4 za AO, a da li je 5., 6., 7., skroz je svejedno

I sreca pa je @wwww postavila ranking kad se racunaju samo bodovi iz 2020. i ovaj izmenjeni, Krajinovic koji je imao genijalnu sezonu, odlicnu ali mu zlikovci nisu dali da napreduje ima 760 poena, a Fed 720  :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iskreno rečeno jeste da korona ne pogoduje starom sistemu i da bi verovatno silom prilika ionako morali ove godine da organizuju DC turnirskog tipa, ali otkako je krenuo ovaj novi sistem uopšte mi nije više zanimljivo. Sreća barem što je ovo van Svetske grupe ostalo po starom.

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da TSS postavlja samo zvaničnog DC selektora, to nema veze sa ATP kupom. 
Hehe, TSS postavlja selektora [emoji23]

U svakom slucaju, mislila sam da ce selektor da sedi na klupi, ali vidim da igra neki od ova 2 turnira.
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...