Jump to content

Davis Cup & druga timska takmičenja


zoe Bg

Recommended Posts

On 11/24/2023 at 12:28 PM, Helena said:

Ali ti si pitao da li je prijala Hamadu, aj opetujem, da li Hamadu i Laslu prija himna sa onavim tekstom?ili meni?

Ja verujem da im himna prija, i to u istoj meri koliko "God save the King" Risiju Sunaku.  I jedni i drugi predstavljaju svoje zemlje u najboljem svetlu, i zato zasluzuju da slusaju himnu sa uzivanjem, i da zbog toga budu postovani od svih gradjana koje predstavljaju / zastupaju / u cije ime igraju / zabavljaju / ili rade nesto drugo.  I Medjedovic i Djere su voljeni i postovani od teniskih navijaca u Srbiji u istoj meri koliko i ostali reprezentativci. Njih dvojica, kao ni ostali igraci osim Novaka, ne sluze manijacima da vode rat protiv necega, nekog svetonazora, zapada ili bilo cega drugog.  Zbog toga ih ljudi vole, a izbog toga im himna prija. Pevao bi je i Ljajic na normalan nacin, da ga nisu u Novom Pazaru cekale pretnje lokalnih budala.   

Link to comment
Share on other sites

Opet servis volej ne prolazi. Bilo je i u finalu Torina problema kad popusti prvi servis, a ovde nije na tom nivou od početka. Što naravno nije ni normalno da bude na tom nivou stalno.

Previše grešaka, i ode prvi set. 

Ono što brine je što je Siner napravio dva brejka a servira na 42 posto. Kako će tek biti kad počne da mu ulazi prvi?

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Novak deluje kao izduvan balon. Odigrao je puno tenisa u zadnje vreme, mozda I previse za jednog 36 godisnjaka, ali sa druge strane toliko drugo je trubio da mu je Dejvis kup veliki cilj ove godine, tako da ova ravna linija mi je pomalo iznenadjujuca. 

Link to comment
Share on other sites

Ajmo sad, servira prvi, treba to iskoristiti :classic_smile:

Sineru je očigledno popustio bekhend u odnosu na početak.

 

@DameTime morala sam da ti dam lajk zbog avatara :heart:

 

Jeste da je početak seta. ali ovaj gem sve važnije deluje što duže traje. Biće šteta ako se Siner izvuče posle dve duple u gemu.

I izvukao se, samo sad Novaku da ne popušta fokus.

 

Puče mi strim na 4:5 i 0:30, verovatno je neki znak da ne gledam više :frusty: ozbiljno ću se iznervirati ako izgubi posle ovih meč lopti :frusty:

Edited by alcesta
  • Love 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...