Jump to content

IZBORI '23 i '24 - prognoze, analize i odjeci


Div

Da li dajete svoj glas 02.06.24?  

155 members have voted

  1. 1. Da li ćete izaći / Da li ste izašli na lokalne izbore 2. juna 2024?

    • Da, glasaću za stranke bliske vlasti
      4
    • Da, glasaću za stranke bliske opoziciji
      12
    • Ne, glasao bih za stranke koje bojkotuju izbore
      6
    • Ne, nikad ne izlazim na izbore
      2


Recommended Posts

34 minutes ago, Klotzen said:

Izlaznost u NS je slična kao i u decembru bojim se da to neće biti dosta. U svim opštinama je bilo potrebno da izađe više ljudi. Jedina nada je da SNS-ovci nisu izašli u punom broju pa da opozicija na taj način prevlada. Biće dobro ako opozicija dobije one 2-3 centralne opštine u BG. No ajde da sačekamo da vidimo izlaznost na kraju.

 

Neće dobiti ništa, nigde... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Veliki deo opozicije je bojkotovao, čemu onda nadanje i kalkulacije. Rezultati će samo biti gori ali bitno da se glasalo, da postane navika da se glasa protiv vlasti. Za početak dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Neki opoziciJonari govoraše kako će napraviti haos ukoliko opet bude muljačina. Jesu li počeli da se organizuju ili možda rujno vino piju i preko Tnjitera ljutu bitku biju?

 

Pretpostavljam da će u slučaju dokazanih muljačina odbiti sva moguća mesta i fotelje, osim ukoliko nisu potrčali da odnesu tetki lek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Srbiji posle izbora svi kažu da su pobednici, i AV i oni što bojkotuju i oni što su pokušali da budu deo izbora. Gubitnici su samo građani ali njih više nije briga za izbore.

1 minute ago, Klotzen said:

SNS objavio pobedu u svim opštinama osim u 4 opštine gde su manjinske stranke pobedile.

Još ako njihov koalicioni partner sa Kosova pobedio i u Preševu eto sreće i kod čika Hila

Link to comment
Share on other sites

Od cele opozicije koja je izašla u NS mi je najmutniji Bačulov,s obzirom da kolaju priče o finansiranju njegove kampanje od strane kontroverznog biznismena koji je pri vladajućoj partiji.

Plus,njegovom rodjenom bratu,pre dva dana Vučević lično uručuje neke nagrade na skupu gde su svi gosti članovi partije.

 

Ne bi me iznenadilo da postane novosadski Gangula.

Link to comment
Share on other sites

Kapa dole aktivistima iz ZLF i PSG koji se barem bore protiv ovog zla i kuge.

 

I dobro je da se profilisalo ko je opozicija na koji se može računati da će se boriti u narednih desetak godina.

 

Situacija je crna, loša, i neće biti bolja tek tako.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Hoće li ovi koji su proglasili moralnu pobedu uprkos mahinacijama uvaliti guze u fotelje ili će sutra izjuriti na ulicu? Šta kažu?

 

Doduše, skidam kapu svakome ko ima broj članova stranke jednak broju gostiju prosečnog kafića, nema nikakav program za lokal, a uspeo je da uvali bar jednu guzu u fotelju.

Link to comment
Share on other sites

Hoce, boli ih kurac. Jebeni Pavle Grbovic...Sam da izadje na izbore ne bi imao 100 glasova. Jebe se njima za sve. Kaplje kinta, kao svađaju se nesto, ono "ala mu je rekao, svaka mu čast". 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

BG

 

AV 53%

Savo 17%

BB 12%

Nestor nisam čuo

 

izgleda i NS težak poraz :

 

SNS 52%

Ujedinjeni 24

Savo 10

Bačulov 4

Mađari 1,1

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Izasli smo u 19:50 da glasamo, jer sam se podsetio da vise mrzim orkove nego nesposobne makijato opoziciJonare i nove nedavace Kosova.

Zena za marksiste, ja za cojla manojla da podelimo glasove, mozda neki uruk hai ostane ispod odbornicke fotelje.

Link to comment
Share on other sites

"prava"opozicija uvalila je guzice u Republičku Skupštinu a ovim junošama ostavila da se bore za lokalne pozicije, što da se cimaju kad im AV redovno upćaćuje poslanička primanja i jeftino hrani i poji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Da li ce glasači DJB i svih drugih sličnih kvazistranaka ikada išta naučiti i prestati da glasaju za debile? Ako ih uzastopni ostanak ispid cenzusa ništa ne nauči ni pidle ovih izbira onda im stvarno nema pomoći.

Sašu Radulovića i njemu slične razumem, oni nikad i nisu bili prava opizicija već uvek plaćeni rasipači opozicionih glasova i jasno mi je da će izaziti na izbore dok god ih plaćaju da  pomažu rasipanju opozicionih glasova. Ne razumem glasače tih stranska i koalicija zar svi imaju IQ manji od broja cipela?

Sa druge strane kad god se setim "belog preletačevića" setim se da je prosečan gkasač u Srbiji budaletina.

P.S: Moraću da batalim ovo pisanje s-penom. Svaku drugu reč mi omaši.

Edited by tomas.hokenberi
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...