Jump to content

IZBORI '23 i '24 - prognoze, analize i odjeci


Div

Da li dajete svoj glas 02.06.24?  

155 members have voted

  1. 1. Da li ćete izaći / Da li ste izašli na lokalne izbore 2. juna 2024?

    • Da, glasaću za stranke bliske vlasti
      4
    • Da, glasaću za stranke bliske opoziciji
      12
    • Ne, glasao bih za stranke koje bojkotuju izbore
      6
    • Ne, nikad ne izlazim na izbore
      2


Recommended Posts

Gledam ovog doktora sto je skoro pa pobedio sam u Nisu.... Najezih se posle njegovog govora. Gde su ti ljudi u Beogradu? Sramota je sta je opozicija uradila i dozvolila. Gangula gradonacelnik....ej 

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni glasao, a vidim da su PSG+ZLF+NPS+DS na ogromnih 13% i to pri smanjenoj izlaznosti. Opozicija na 30%, toliko o tome da su SSP, SrCe i NADA nebitni i da niko u BG nece da ih slusa. 

 

U NS jos gori cirkus. 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam skeptičan što se tiče Niša, pre svega dok se ne pomere malo procenti u korist opozicije a pre svega zbog Ruske stranke na čijem je čelu Tihomir Perić. Zajedno smo igrali fudbal u niškom Želji i to je jednom tup čovek. Kupite ga Zvala za sitne pare.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Prvo su objavili 53%. Padaju.

https://mediaportal.rs/2024/06/02/-a-ak-sns-osvojio-51-i-pobedio-na-lokalnim-izborima/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR19VqvSE0rIojqPHjRpdx7xmVmppkph-JUpgTOvnFiEb3TNvLMPJJ67rj4_aem_AfT-B7g_7b2vgD-srT02RoJyJTP3YKUn4ymTvCqlGFPmAExAy_J9AYA8vF2HL6Oy5Ir4sOnGhgmW3COVdc7Tdoo-

Da,video sam to.Pošto je ovaj stručnjak Gvozden Nikolić  Vučićev potrčko,verujem da je dobro informisan.Iskreno,nije mi jasno da medju prve tri liste nisu DS,Miki Aleksić i ostala ekipa.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

Nisam ni glasao, a vidim da su PSG+ZLF+NPS+DS na ogromnih 13% i to pri smanjenoj izlaznosti. Opozicija na 30%, toliko o tome da su SSP, SrCe i NADA nebitni i da niko u BG nece da ih slusa. 

 

U NS jos gori cirkus. 

 

 

Dovoljno je procitati tri prve reci i sve jasno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

Nisam ni glasao, a vidim da su PSG+ZLF+NPS+DS na ogromnih 13% i to pri smanjenoj izlaznosti. Opozicija na 30%, toliko o tome da su SSP, SrCe i NADA nebitni i da niko u BG nece da ih slusa. 

 

U NS jos gori cirkus. 

 

 

 

Sekta sa zavetnicom ima 20-30k manje, al opozicija izgubila zato 150k.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ras kass said:

Sekta sa zavetnicom ima 20-30k manje, al opozicija izgubila zato 150k.

ako bih morao da spekulisem, rekao bih da je tih 20-30k manje posledica sredjivanja birackog spiska i manjeg broja autobusa.
ovih 150k manje su Djilasovi i DSS biraci. da su i oni izasli, makar na posebnim listama, mislim da bi rezultat bio potpuno drugaciji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, shonke said:

Pa sad, nije opozicija izgubila te glasove nego ti glasači nisu izašli jer su za spp. 

 

 

To bi bila sreća u nesreći. Po meni većina tih što nije izašla nije bojkotovala nego se vratila u apstinenciju zbog raskola u opoziciji.

 

Link to comment
Share on other sites

Mala digresija...

 

Sa granice razuma - od njihovih, u očiglednom pobedničkom ludilu - upravo mi stiže priča koja kao kruži među viđenijim operativcima ovog ludila je da sad kad je ovaj "strašno jak" sledi - citiram - "ujedinjenje sa  RS". 

 

Ima I drugi deo priče (tiče se Kosova) koji je još luđi i krvaviji al mislim da je to baš plod ludila njihovih lokalnih Nestorovića...

 

Suludo je sve to, znam, ali meni to ludilo uopšte ne prija.

 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fancy said:

Mala digresija...

 

Sa granice razuma - od njihovih, u očiglednom pobedničkom ludilu - upravo mi stiže priča koja kao kruži među viđenijim operativcima ovog ludila je da sad kad je ovaj "strašno jak" sledi - citiram - "ujedinjenje sa  RS". 

 

Ima I drugi deo priče (tiče se Kosova) koji je još luđi i krvaviji al mislim da je to baš plod ludila njihovih lokalnih Nestorovića...

 

Suludo je sve to, znam, ali meni to ludilo uopšte ne prija.

 

 

 

Reci im da smanje rakiju :smiley5:

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
17 minutes ago, djura.net said:

ako bih morao da spekulisem, rekao bih da je tih 20-30k manje posledica sredjivanja birackog spiska i manjeg broja autobusa.
ovih 150k manje su Djilasovi i DSS biraci. da su i oni izasli, makar na posebnim listama, mislim da bi rezultat bio potpuno drugaciji. 

 

Da i opet ne bi uzeli grad jer bi ovi krali jos vise. Mozda jos neku opstinu.

 

Nestorovic je tu uvek da priskoci ako zatreba.

Edited by ras kass
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, robespierre said:

Ali ovi ''Vračarci'' što glasaju za SNS... Što je najgore, nisu fantomski glasači. Ala će jednog dana da se oduzimaju nekretnine stečene koruptivnim radnjama, sve će da puca. 

 

Da, isto koliko je bilo lustracije 6.10.2000...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ras kass said:

Da i opet ne bi uzeli grad jer bi ovi krali jos vise. Mozda jos neku opstinu.

vrlo diskutabilno, mislim da je ovo maksimum koji su ovom prilikom mogli da ukradu. ovog puta su malo menjali taktiku i fokusirali se na razjedinjavanje opozicije. svesni su bili da nece biti prilike za dovozenje i preseljenje tolikog broja biraca.

nova.rs

 

Prema preliminarnim rezultatima u Čačku, liste koje su opozicione osvojile su 53 odsto glasova, dok je koalicija okupljena oko SNS dobila 43 odsto glasova birača, izjavio je Pavle Jelisijević iz GG "Probudimo Čačak".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro čuo Žujović odlučuje pobednika na Savskom Vencu. SNS 46, opozicija 42 i on 4-5%

 

Na Vračaru je pobedila opozicija ali je prošlo dosta fantomskih lista. Postoji šansa da i to opozicija izgubi.

 

Stari grad Opozicija ako se dogovori ima većinu, trebaće im Bastać.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...