Jump to content

ATP Finals 2023


Keira

Recommended Posts

2 minutes ago, alcesta said:

Nije ni Sineru 200 bodova za bacanje sa sve parama.

Meni ovako prema gledanju LS :classic_biggrin: deluje da je Novak prosto umoran. Preskočio je valjda i trening. Uopšte mi ne deluje spreman da se kolje s bilo kim u polufinalu, i s ovim danom pauze.

Ma gubi Siner veceras 100 posto. Ako on ne zna, onda ovi oko njega Kahil I kompanija znaju sta dobija sa porazom veceras. 

Link to comment
Share on other sites

Dobija to da Novak ispadne, a ne neku garanciju da će on sam stići do finala. Mislim da je 200 bodova ipak veća sigurica :classic_smile:

 

Ali verujem da neće zapinjati i davati 200 posto ako krene loše. To ne mora da znači da će izaći na teren s planom da izgubi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Ako Novak pobedi, bilo kakva pobedi Sinera.

Ako Novak izgubi, pobeda Sinera od 2:0.

Siner pobedi bilo kojim rezultatom, Djokovic je unutra.

Rune pobedi bilo kojim rezultatom Djokovic je out.

Isto ovaj treci set protiv Hurkaca je totalno nevazan za finalni poredak u grupi. Nole moze totalno da odstatira ovaj set I iste su mu sanse. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Elias said:

Siner pobedi bilo kojim rezultatom, Djokovic je unutra.

Rune pobedi bilo kojim rezultatom Djokovic je out.

Isto ovaj treci set protiv Hurkaca je totalno nevazan za finalni poredak u grupi. Nole moze totalno da odstatira ovaj set I iste su mu sanse. 

Mislim da si u pravu, zaboravio sam na pravilo da ko novi dođe za treći meč, nema nikakve šanse da prođe dalje, dakle, tu odlučuje međusobni skor Novaka i Runea.

 

Bio bi hit da Novak prođe grupu sa samo jednom pobedom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, drungarija said:

 

Odgovara mu scenario da sto pre ode odatle, odmori se za DC i onda napad na AO24

Odgovara mu da ode na Maldive i odmori se pre priprema za iduću sezonu, a on će umesto toga da diže formu na DC i da se troši tamo bez veze. Onda može i danas da se potrudi koliko je u stanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Milko Miller said:

Siner sigurno neće pustiti Holgera. Igra za 200 poena, preko 700 hiljada dolara i pred domaćom publikom na prvom završnom turniru sigurno neće kalkulisati. Sto opet ne znaci da će sigurno pobediti jer Rune nije za bacanje. 

Kao da je Sineru zabetonirano finale sa Novakom, a SF i ne mora da se igra. On može lako da ispadne od Zvereva ili Alkarasa u SF.

 

Kada bi večeras pobedio Runea, imao bi samo dva turnira na kojima brani više od 600 poena. Nema on tako puno prostora da baca poene, a takođe i njemu je cilj da zabetonira TOP4 da više ne mora da nailazi na Novaka, Medvedeva i Alkarasa pre polufinala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, alcesta said:

Nema veze, u najgorem slučaju Novak ima 400 bodova u džepu i ne mora da se nateže s Danilom u polufinalu.

I biće odmorniji za DC :classic_laugh:

Ma ok, nego ne gledam i ne znam jel tankuje Siner :classic_sleep:

A ne znam šta mi je gore, da tankuje ili što je Novak izgubio od njega, ako tankuje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Helena said:

Ma ok, nego ne gledam i ne znam jel tankuje Siner :classic_sleep:

A ne znam šta mi je gore, da tankuje ili što je Novak izgubio od njega, ako tankuje.

Ni t od tankovanja a još su počela da ga zezaju leđa krajem drugog seta.

Edited by Урош19
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...