Jump to content

Recommended Posts

26 minutes ago, Zli Gli said:

Mrka kapa od Nagetsa, uzeli onu jednu srecnu titulu i resetovali se na fabricka podesavanja, druga runda plejofa je otprilike njihova realnost.

A do te titule su inace bili velesila? 

 

Ne desavaju se svaki dan Warriorsi, njima se poklopilo mali milion stvari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba se postovati najbolji igrac NBA lige godinama unazad. Preuzeo stafetu od Stepha i nastavio dalje, sledeci je Luka.

 

Jbt sad se razbacujemo sa epitetima top 10, top 20 igrac ikada i to sa razlogom jer su svi ti uzeli titule uz individualna priznanja dok je neko prsvio supertimove ( zahvaliti se Sternu na veto ) a onda imamo igrace poput Malone, Stockton, Barkley, Payton itd itd. 

 

Danas se recimo smatra KG>Malone, Barkley zbog titule.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na tvoju zalost, nisu.

Znam da bi volio da jesu pa mozda i da me kazne ali ja sam ga obrisao jer se ne bih valjao u toj prici sa tobom i pojedinim. 

 

Ovih 7 teskih i sumornih godina ce biti u fusnotama u slavnoj istoriji najvece fransize.

 

This too shall pass

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Jokic finished the Olympics averaging 18.8 points, 10.7 rebounds, and 8.7 assists. The three-time MVP ranked first total points, rebounds, and assists, becoming the only player in Olympics history to do so.

 

MVP!

 

Nije imao najboljeg igraca 2013-2023 da bude tu u 1/2 i finalu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Na tvoju zalost, nisu.

Znam da bi volio da jesu pa mozda i da me kazne ali ja sam ga obrisao jer se ne bih valjao u toj prici sa tobom i pojedinim. 

 

Ovih 7 teskih i sumornih godina ce biti u fusnotama u slavnoj istoriji najvece fransize.

 

This too shall pass

 

Nekad je teško videti kada troluješ a kada si kao ozbiljan. Teških i sumornih 7 god? Ok, u tom slučaju kako se računaju sezone 2003-2008? U tom periodu tih 6 sezona titule nije bilo, stiglo se do dva finala, doduše dosta lagano izgubljena (Imamo u tim finalima protiv Pistonsa&Celticsa i dosta blowouta/rutinskih poraza). Kako je slavna i najveća franšiza to uopšte pregurala i otrpela? Mislim jeste davno bilo, ali opet, kako se živelo tada u odnosu na sada iz ugla navijača Lakersa... Ako je do Bryanta i njegove veličine, to mi je fanboyish

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Marko said:

 

Nekad je teško videti kada troluješ a kada si kao ozbiljan. Teških i sumornih 7 god? Ok, u tom slučaju kako se računaju sezone 2003-2008? U tom periodu tih 6 sezona titule nije bilo, stiglo se do dva finala, doduše dosta lagano izgubljena (Imamo u tim finalima protiv Pistonsa&Celticsa i dosta blowouta/rutinskih poraza). Kako je slavna i najveća franšiza to uopšte pregurala i otrpela? Mislim jeste davno bilo, ali opet, kako se živelo tada u odnosu na sada iz ugla navijača Lakersa... Ako je do Bryanta i njegove veličine, to mi je fanboyish

03/04 se igralo finale sa Pistonsima a 04/05, 05/06 i 06/07 se gledalo sazrijevanje Kobija i kako poentira na sve moguce nacine. Kobe 62, Mavsi 61 poen za 3/4, 81 poen protiv Raptorsa, serija utakmica od 50+ itd itd. 07/08 je bila odlicna, vidjelo se da Bynum izrasta u dobrog crntra, skor 35-20 prije trejda za Paua a onda posle toga finale sa Bostonom i kasnije b2b titule.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Don Dusko said:

Ja predlazem @Miki28 Teoljub i @delgado da otvore zajedno novu temu.

Nemoj kvariti istorisjki uspjeh zelenih, umalo da bude punoletstvo od poslednje titule. Ne treba im uskracivati to zadovoljstvo da otvore novu temu kao aktuelni sam...., sam.....

Spoiler

Ne mogu to ni napisati, povraca mi se od same pomisli na tu rijec🤦‍♂️

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...