Jump to content

Recommended Posts

Ovo sa MVP nagradom postalo učestalo kao neki jači triple double, tako da nema nekog oduševljenja...

B2B FMVP bi već bilo nešto...

Lepa priča bi bila WCF protiv Luke, al izgleda će morati da sačeka sledeću godinu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

jedina sansa za denver je imo da se wolvesi useru od uspeha i pobede u game 3 pa da nuggetsi nekako ukradu utakmicu. posle da vidimo kako ce wolvesi da ponasati nakon prvog poraza i konacno nekog pritiska. sanse za ovo su ispod 10 posto rekao bih.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

jedina sansa za denver je imo da se wolvesi useru od uspeha i pobede u game 3 pa da nuggetsi nekako ukradu utakmicu. posle da vidimo kako ce wolvesi da ponasati nakon prvog poraza i konacno nekog pritiska. sanse za ovo su ispod 10 posto rekao bih.

Jel Tim Conely draftovao Nikolu?

Link to comment
Share on other sites

U redu je kada Sek izrazi nezadovoljstvo MVP-EM, ili neka slicna relevantna licnost, ali kad to cine neki igraci koji nisu uspeli tamo, pa igraju drugorazredne lige po svetu, onda to bude smesno, cuj pljacka😄.

Inace, zanima me stanje mozga igraca koji od svih kolona gledaju samo onu po broju ubacenih poena.

Dakle jebes asistencije, skokove, ukradene lopte, izgubljene lopte, procenat uspesnosti suta, liderstvo, preuzimanje odgovornosti, broj odigranih utakmica itd itd.

Jednostavna racunica kaze da je po indeksu korisnosti Jokic najbolji od svih u ligi, kraj. 

Ja licno sam zeleo da Luka dobije, ali kapiram da se to nece desiti dokle god mu bude prioritet licna statistika.

Teska srca cestitam Jokicu zasluzenu nagradu, vukao je ovaj tim uz Portera i Gordona koliko je mogao, sa druge strane, Minesota mi je bas  napunila oci i srce. Verujem da ce postaviti temelj i trend u novijoj kosarci.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Luchifer89 said:

Duzme titulu u MIN i dogodine nazad u Kolorado sa Nazom i MMorisom

 

ludilo kako se misljenje o njemu promenilo nakon samo dve pobede, pre par meseci svi su mu se smejali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Crni said:

U redu je kada Sek izrazi nezadovoljstvo MVP-EM, ili neka slicna relevantna licnost, ali kad to cine neki igraci koji nisu uspeli tamo, pa igraju drugorazredne lige po svetu, onda to bude smesno, cuj pljacka😄.

Inace, zanima me stanje mozga igraca koji od svih kolona gledaju samo onu po broju ubacenih poena.

Dakle jebes asistencije, skokove, ukradene lopte, izgubljene lopte, procenat uspesnosti suta, liderstvo, preuzimanje odgovornosti, broj odigranih utakmica itd itd.

Jednostavna racunica kaze da je po indeksu korisnosti Jokic najbolji od svih u ligi, kraj. 

Ja licno sam zeleo da Luka dobije, ali kapiram da se to nece desiti dokle god mu bude prioritet licna statistika.

Teska srca cestitam Jokicu zasluzenu nagradu, vukao je ovaj tim uz Portera i Gordona koliko je mogao, sa druge strane, Minesota mi je bas  napunila oci i srce. Verujem da ce postaviti temelj i trend u novijoj kosarci.

 

Samo jedan (bivši)MVP kandidat u ligi misli da je to jedino bitno. Zato on the road igra samo protiv timova ispod .500. Najočitiji primjer statpaddinga ikad.

Link to comment
Share on other sites

On 5/9/2024 at 8:48 PM, Bugl Khan said:

Samo jedan (bivši)MVP kandidat u ligi misli da je to jedino bitno. Zato on the road igra samo protiv timova ispod .500. Najočitiji primjer statpaddinga ikad.

Varas se, misle mnogi igraci, godinama izlaze sa tim stavom.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 40Wins said:

Nema sta, nemaju vremena da opet probaju sa njim. 

 

Ne bih se slozio da nemaju vremena za njega. Odnosno, jos manje imaju vremena za nekog potpuno novog. Verovatnije je da izgubio svlačionicu. 

 

Iskreno, los potez. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bugl Khan said:

Samo da čestitam najboljem košarkašu ikad rođenom u Europi njegov 3 MVP.  Na žalost nije dobio 4 u nizu, iako je zaslužio, ali djelit će šamare još godinama.

papak. Uplašio se p....

 

Najbolji košarkaš ikad rođen van Usa uz Hakima Olajuwona. Ne znam računa li se Duncan koji je rođen na nekoj američkoj koloniji.

Link to comment
Share on other sites

Allen opet out. OG out za G3, unlikely da igra G4. Neverovatno, kakva steta 😕 

Bostonu se crta da se nikad lakse domognu finala ali i njima je povredjen vazan igrac

 

Tesko da Kavsi mogu nesto pruziti. Da je tu Jarrettka uz ovo izostajanje Porzija, Kavsi bi mogli da ih maltretiraju na skoku i makar nekako uvuku utakmicu u blato. Allen je ove godine najznacajniji igrac Klivlenda i bio je iron man tokom sezone i jbg pade sad, mogli su ostati i bez druge runde. Surov je nba plejof, najjaci samo opstaju u bukvalnom smislu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...