Jump to content

Recommended Posts

Prosle god je Embid nije zasluzio, a ove god nema ljutis ako je uzme bilo kod od pomenite trojke, s' tim sto imam neki osecaj da javnost oseca potrebu da se iskupi za proslogodisnju sprdacinu, pa u tom smislu Jokic ima najvise sanse.

A i nema amera u konkurenciji pa im nece biti tesko.

Link to comment
Share on other sites

Sto se Embiida tice, koliko kog mi bio antipatican i odbojan stvarno je prava steta sto se ove sezone povrijedio na duzi period. Ovo sto je igrao dok je bio zdrav je bilo nevjerovatno i da je odigrao full sezonu vjerovatno bi pricali o jednoj od najboljih individualnih sezona nekog igraca ikad. Nurseov napad ga je totalno otkljucao, ima vise poena nego minuta u prosjeku po utakmici. Sad je vrijeme da napokon odigra PO u skladu sa statusom koji ima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Irelevatno kad Tatum nije MVP nivo igraca. Sunsi su 2022. imali takodjer ubjedljivo najbolji score lige pa Booker nije bio u prici za MVPa jer individualno nije bio na tom nivou.  U Shaijevom slucaju on em igra na MVP nivou em ima taj kontekst gdje niko nije ocekivao OKC ovako visoko ove godine, a kamoli da budu prvi seed. Kako god, i Shai i Luka i Jokic zasluzuju MVP, ko god da dobije nece biti nezasluzeno. 

 

to sto sga ima tacno 0.0 pobeda vise od jokica i da bi zbog toga trebao da bude prvi je smesno. najbolje da nba tiebrake odlucuje o mvpju.

  • Like 6
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Sto se Embiida tice, koliko kog mi bio antipatican i odbojan stvarno je prava steta sto se ove sezone povrijedio na duzi period. Ovo sto je igrao dok je bio zdrav je bilo nevjerovatno i da je odigrao full sezonu vjerovatno bi pricali o jednoj od najboljih individualnih sezona nekog igraca ikad. Nurseov napad ga je totalno otkljucao, ima vise poena nego minuta u prosjeku po utakmici. Sad je vrijeme da napokon odigra PO u skladu sa statusom koji ima. 

Imao je, samo sam odgledao dva meca sa njim ove sezone i u oba je bio nestvarno dobar, ali, sumnjam da ce u PO moci da prikaze taj nivo.

A sto se tice povreda, on jako lose stoji sa kolenima i nema tu govora o nekoj konstantnosti u smislu broja utakmica, tako da sumnjam da ce moci ikada da racuna na mvp priznjanje, narocito po novom sistemu gde je uzet fond odigranih utakmica.

Ne znam koliko si ispratio, a siguran sam da jesi, covek vec godinama bira utakmice, odmara, dozira...eto uspeo je na neku kuknjavu da dobije to priznanje, da bi odmah po dobijanju istog pokazao da ga nije zasluzio. Zato kazem ove godine ko god da dobije, nece biti nezasluzeno 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

Imao je, samo sam odgledao dva meca sa njim ove sezone i u oba je bio nestvarno dobar, ali, sumnjam da ce u PO moci da prikaze taj nivo.

A sto se tice povreda, on jako lose stoji sa kolenima i nema tu govora o nekoj konstantnosti u smislu broja utakmica, tako da sumnjam da ce moci ikada da racuna na mvp priznjanje, narocito po novom sistemu gde je uzet fond odigranih utakmica.

Ne znam koliko si ispratio, a siguran sam da jesi, covek vec godinama bira utakmice, odmara, dozira...eto uspeo je na neku kuknjavu da dobije to priznanje, da bi odmah po dobijanju istog pokazao da ga nije zasluzio. Zato kazem ove godine ko god da dobije, nece biti nezasluzeno 

 

On je inicijalno po dolasku u ligu imao ogromnih problema sa stopalima, prve 2 godine karijere je fakticki propustio zbog toga. Problemi s koljenima su se kasnije javili. Mislim da je kljucni problem kod njega tezina, lik je ogroman i mislim da bi trebao solidno smanjiti kilazu ako zeli produziti karijeru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Nema odbrane od ovog. Ako Spursi pocnu dobijati, eto MVP.

Vec sledece sezone DPOY

Utakmicu su resili Gruzijac i Jokic koji je statirao tri cetvrtine. Jeste Wembanyamu posrao taj sut za tri poena u tom periodu  ali njegova rola nije bila kljucna.  Gruzijac je imao neke kljucne trojke i prodiranja prema kosu a Jokic je odlucio da statira posle prve cetvrtine gde je u napadu  bio dominantan. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, doragan said:

Zasto se kace skorevi Lebrona i Dejvisa nad obogaljenim Memfisom, kao da je to bog zna.kakvo postignuce ?SGA jos treba da se dokaze pa da dobije MVP titulu.Jeste odlican igrac,ali u prvoj ozbiljno odigranoj sezoni da to dobije,kako da ne...doduse, to je vise do kluba koji je dugo oklevao da pusti rucnu i da se konacno igra kako treba.

A ne treba zanemariti ni doprinos Holmgrena.

De de, nemoj da si na kraj srca. Svako se raduje onome sto smatra uspehom.
Evo jutros Lebron i Lejkersi slave svoj najveci uspeh

Ovo je ipak njihov vrhunac sezone, nemoj i to da im otimas.
A otkrili smo jutros da pojedini ovde slave i svaki poraz Denvera, tako da sad znamo da su se ove sezone radovali cak 25 puta. :thumbup:

Sreca je u malim stvarima, meni uvek bude drago kad ljudi tako uspeju da pronadju svoj mir i zadovoljstvo u necemu.
Narocito kad se zna da predstoje teska vremena. :cigar:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jokic kao da zeli da vidi koliko tim moze bez njegovog ucinka. Tako je Denver izgubio i od Dalasa i od Sansa...

Marej sto stariji, sve losije ulazi u zavrsnice. Njima npr Sansi uopste ne leze.

Link to comment
Share on other sites

Moja prognoza. LAL dobijaju u NO i Sunsi u Wisconsinu. To će ujedno biti i parovi prvog kola odnosno play ina i onda Lakersi opet dobivaju i idu na Denver ako im se opet ne dese Spursi protiv G ligaša Memphisa. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Nije frka da Shai dobije MVP, ali je suludo da to bude zbog toga sto OKC ima tiebreaker u odnosu na Sotu i Denver.

 

U svakom slucaju, to je sve za kezualce, prava prica krece narednog vikenda.

 

bukvalno neverujem sta citam. do pre 12h niko nije spominjao prvo mesto na zapadu kao bitan faktor za mvpja.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

bukvalno neverujem sta citam. do pre 12h niko nije spominjao prvo mesto na zapadu kao bitan faktor za mvpja.

Zato sto niko nije ocekivao da poslednji dobije prvog

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Jokicevi svjedoci i dalje optereceniji Lakersima nego svojim timom. Ludilo. 

Treba ih razumjeti, veci im uspjeh metla protiv Lakersa nego titula. I zato bi bilo dobro da se sastanemo u 1 rundi, dok je Lebron odmoran a ne da ih ukenja ko prosle godine da igramo na svaka 2 dana u finalu zapada. Ipak dedi treba malo odmora.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DameTime said:

 

Kako ono beše u Jokićevim MVP sezonama... :57:

 

2020/21 swept by Suns in 2nd round

2021/22 1st round exit vs Warriors

 

2022. smo igrali bez Murraya i Portera. Bezveze se vataš za to, Denver je imao svoj proces i osvojio je kad je došlo pravo vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nugetlija said:

2022. smo igrali bez Murraya i Portera. Bezveze se vataš za to, Denver je imao svoj proces i osvojio je kad je došlo pravo vreme.

 

Ovo je bio tvoj post:

 

Quote

Neće se blamirati kad sa Embidom, čekaju da se SGA prvo dokaže u playofu a ne ovoj neobaveznoj košarki.

 

Pa čisto da ti pokažem kakvu si glupost lupio, podsećam te kako je Jokić prošao u PO u svojim MVP sezonama. Naravno da je Denver imao proces, a uz to PO košarka nema nikakve veze sa MVP nagradom koja je za regularni deo sezone.

 

Što ti sve znaš, samo bi da troluješ.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Ovo je bio tvoj post:

 

 

Pa čisto da ti pokažem kakvu si glupost lupio, podsećam te kako je Jokić prošao u PO u svojim MVP sezonama. Naravno da je Denver imao proces, a uz to PO košarka nema nikakve veze sa MVP nagradom koja je za regularni deo sezone.

 

Što ti sve znaš, samo bi da troluješ.

Razlika je što je Jokić u plej ofu tih sezona igrao vrv i bolje nego u regularnom delu za razliku od Embida koji se u potpunosti raspao

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Kakve to veze ima? Embiid je dobio MVP za regularni deo sezone gde je sabio, u PO je odigrao loše i dobio ćorak. Jokić prošle sezone nije dobio MVP ali je zato odigrao fenomenalno u PO, doveo ekipu do titule i uzeo FMVP. Svakom po zasluzi za određeni deo sezone...

 

Inače, postoji taj obrazac sa recimo Jokićem i Giannisom, koji su poslednjih sezona uzimali više od 1 MVP nagrade, da su tada ispadali ranije iz PO. Dok kada nisu dobili MVP za regularni deo, u tim sezonama su uzeli titulu i FMVP priznanje... 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Ovo je bio tvoj post:

 

 

Pa čisto da ti pokažem kakvu si glupost lupio, podsećam te kako je Jokić prošao u PO u svojim MVP sezonama. Naravno da je Denver imao proces, a uz to PO košarka nema nikakve veze sa MVP nagradom koja je za regularni deo sezone.

 

Što ti sve znaš, samo bi da troluješ.

 

Prošao je tako da u playofu ima 30 ppg a u regularu 25. Ne znam ni šta raspravljam, Jokić je druga dimenzija i za Embida i za Lilarda. I Denver za Lakerse.

 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...