Jump to content

Recommended Posts

31 minutes ago, YAO said:

Ne slazem se za MVP trku da nece uticati. OKC je prva,imaju najmladji tim,uspeli su da budu najbolji i Shai treba da bude MVP 

Već je na tracker objavljeno da Jokic zasad ima 7 od 7 za prvo mjesto. Mislim da će ipak uzeti.

 

Ovi svake godine prate glasanje i nikad nisu pogriješili. Treba ih pratiti.

 

 

https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1KMzwRcilLDej0BWl7eYE_OYC9Tx9olI_Ptn-nHjKfpQ/htmlview#gid=643451732

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Ne slazem se. Treba im veteran u toj svlacionici iako masa ljudi mislili da je Klay istrosen. Been there, done that type of player. To je neprocenjivo iskustvo.

 

Monk je volume skorer bez ikakvog iskustva, Klay je Klay. Isto tako ne vjerujem da ce Kingsi napraviti gresku kao Lakersi i pustiti Monka.

 

Klayu prodati pricu da bude 6th man, to je ozb prica jer imaju dobru odbranu i igrace koji ce samo rasti.

Uroš Tripkocic da bude 6th man.

Za to ti treba igrač koji zna da vozi loptu i radi bazične košarkaške operacije.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bodo said:

Još uvijek stignemo do 6. ali ne ovisimo samo o sebi. Ako ništa imamo HC prednost kroz play in. 

Pelikani-Lakersi mec za pozicije. Pobjeda Pelikana i 6 su. Poraz Pelikana i vi ste 6 ako dobijete svoj mec a Lakersi su onda 8.

Lakersi izgube padaju na 10 ako Kingsi i Warriorsi dobiju svoje meceve.

 

Borba takodje i za 1 mjesto ali za ocekivati je da OKC to uzme s obzirom da je vcrs Dallas odmarao najbolje a vrvt ce i na tom mecu.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

In other news, Lebronka mukica se cima da nekako dodje do toga da je goat, evo bratko 19 god. I onda se pojavi lik koji ce da se posere po njemu i po MJ-u u abilities, već do svoje četvrte, pete sezone.

 

Zato nisam voleo priče ko je najbolji, i nekolko puta sam napomenuo da takav  će tek da se pojavi. Neko ko je 215,220, vozi loptu, sutira, ima motoriku, i moze da nauci passing dobro. There you have it. MJ je da ostane greatest. BOAT is arriving…

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Pelikani-Lakersi mec za pozicije. Pobjeda Pelikana i 6 su. Poraz i vi ste 6 a Lakersi 8.

Lakersi izgube padaju na 10 ako Kingsini Warriorsi dobiju svoje meceve.

 

Borba takodje i za 1 mjesto ali za ocekivati je da OKC to uzme s obzirom da je vcrs Dallas odmarao najbolje a vrvt ce i na tom mecu.

Da pojedini već odmaraju glavne igrače tipa Dallas i LAC. NOP je ulovio momentum nakon jedne kratkotrajne  krize. Sunsima Sotta leži ali pitanje je možete li i vi do pobjede u NO. Mi samo čekamo protivnika za play in kako stvari stoje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Da pojedini već odmaraju glavne igrače tipa Dallas i LAC. NOP je ulovio momentum nakon jedne kratkotrajne  krize. Sunsima Sotta leži ali pitanje je možete li i vi do pobjede u NO. Mi samo čekamo protivnika za play in kako stvari stoje. 

S obzirom kako igra NO u zadnje vrijeme a kako mi igramo, tesko da mozemo dobit.

NO u b2b protiv Kingsa i Warriorsa po 20+ trojki, od toga 17 trojki dao CJ. U naletu su. Mi se jedva provukosmo protiv G ligasa

Spoiler

If Lakers win, and the Kings win and the Warriors win:
8. Lakers
9. Kings
10. Warriors

 

If Lakers win and Kings win and Warriors lose:
8. Lakers
9. Kings
10. Warriors

 

If Lakers win and Kings lose and Warriors win: 
8. Lakers
9. Warriors
10. Kings

 

If Lakers win and Kings lose and Warriors lose: 
8. Lakers
9. Kings
10. Warriors

 

If Lakers lose and Kings win and Warriors win: 
8. Kings
9. Warriors
10. Lakers

 

If Lakers lose and Kings win and Warriors lose: 
8. Kings
9. Lakers
10. Warriors

 

If Lakers lose and Kings lose and Warriors win: 
8. Warriors
9. Lakers
10. Kings

 

If Lakers lose and Kings lose and Warriors lose
8. Lakers
9. Kings
10. Warriors

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Ovo znači da će najverovatnije biti treći. Gube tiebreaker od Minny-a i OKC-a. Baš glup poraz, može mnogo da košta. 

Finiks mora na pobedu kako bi imao bilo kakvu sansu za obezbedjen plej of. Ne bi tu bas skroz otpisivao Finiks. Denver mora da ide na pobedu u Memfisu, imaju jos uvek teoretsku sansu za drugo mesto .

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

S obzirom kako igra NO u zadnje vrijeme a kako mi igramo, tesko da mozemo dobit.

NO u b2b protiv Kingsa i Warriorsa po 20+ trojki, od toga 17 trojki dao CJ. U naletu su. Mi se jedva provukosmo protiv G ligasa

CJ je i nas uništio u Arizoni. Prije toga smo ih dva puta pomeli u NO. U naletu su tu nema zbora ali ja bih ih uvijek poželio za protivnika u prvoj rundi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za nauk EL, da se utakmice koje nesto znace igraju u isto vrijeme kako Mesina i druzina ne bi kukali oko motivacije

 

Sunday: Game 82.

 

What will easily be the best NBA slate in years ⬇️

 

Nets @ 76ers:

- 76ers playing to get out of play-in tournament

 

Bulls @ Knicks:

- Knicks playing for a chance at the 2 seed

 

Bucks @ Magic:

- Bucks playing to hold on to the 2 seed

- Magic playing to stay out of play-in tournament

 

Raptors @ Heat:

- Heat playing for chance at the 7 seed and a chance at getting out of play-in tournament

 

Hawks @ Pacers:

- Pacers playing to stay out of play-in tournament

 

Hornets @ Cavs:

- Cavs playing for chance at the 2 seed

 

Wizards @ Celtics:

- Playing because fans have already bought tickets

 

Blazers @ Kings:

- Kings playing for chance at the 8 seed

 

Rockets @ Clippers:

- Playing for the love of the game

 

Jazz @ Warriors:

- Warriors playing for a chance to get the 8 seed

 

Pistons @ Spurs:

- Wemby

 

Mavs @ Thunder:

- Thunder playing for chance at the 1 seed

 

Lakers @ Pelicans:

- Lakers playing to keep 8 seed

- Pelicans playing to stay out of play-in tournament

 

Suns @ Timberwolves:

- Timberwolves playing for chance at the 1 seed

- Suns playing to get out of play-in tournament

 

Nuggets @ Grizzlies:

- Nuggets playing for chance at the 1 seed

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Zli jezici bi rekli da bjeze od Lakersa😀

Slabiji je ovo Denver od prošlogodišnjeg. Jesu jaki ali lani su bili baš zeznuti. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/11/2024 at 11:34 AM, Barkley#34 said:

Verovatno je Denver sinoć "izgubio" sve šanse da ne bude prvi. Do kraja gostuju Sparsima i Grizlijima, tu će verovatno da probaju da se što više odmore uz lagane pobede. Na kraju krajeva, i u prvoj rundi će im doći neko izranavljen i verovatno umorniji iz PI.

 

Jokić sinoć 16/20 iz igre. Surovo.

This didnt age well..

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Don Dusko said:

This didnt age well..

Baš sam pomislio koji sam "stručnjak" kad sam video rezultate jutros. :lol_2:

 

Koliko mečeva na jednu loptu koji su potpuno preokrenuli tabelu. A još nije kraj.

Link to comment
Share on other sites

Iz epizode odradio sam vam ovo da vi ne bi morali ide neki moj prediction kako ce se zavrsiti West standings za ovaj final day.

OKC
MIN 
DEN
LAC
DAL

NOP
PHX
LAL
SAC
GSW

LAC I DAL su zakljucani i ne mogu ni gore ni dolje ko 4 i 5 seed.

Prve 3 ekipe kapiram da ce svako dobiti svoje meceve jer OKC igra vs DAL kojem ne treba nista, vjerovatno ce odmarat i Kyrie i Luka, DEN bi trebalo da zavrsi posao u Memfisu, dok MIN ima mozda najtezi posao al ocekujem da i oni kuci dobiju PHX jer jbg da zadrze sto bolji seed + igraju kuci i dalje su u igri za 1 seed ako kojim cudom OKC izgubi od ovih G league Dalasa. 

NOP vs LAL bi mogao biti ponajbolji mec tu koji se igra za nesto al pored svega sto se desavalo ove sezone, tesko mi je da vidim da se propusti sansa da se gurnu LAL jos jednom jer bi u slucaju poraza pali na 10 mjesto. Sa druge strane NOP pobjedom osigurava 6 mjesto, dok bi porazom tu i pobjedom Sunsa u Minesoti oni otisli u play-in vs istih ovih Lakersa. LAL ako izgubi pada na 10 mjesto, pobjeda ih vodi na 8. Kingsi i Warriorsi imaju isto svoju racunicu za 8 mjesto al tesko mi je da vidim to da se dogadja nakon ovolikog truda koji je ulozen da se ova ekipa LAL ugura u plejof sto na kraju i ocekujem da se desi.

Play-in bi onda isao PHX vs LAL dje bi LAL to uzeo i otisao na 7 mjesto, dok bi PHX za 8 mjesto igrao vjerovatno vs GSW i tu vec svasta moze biti, istorijski chokeri vs ekipe koja lose igra u gostima pa ajde da odem sa PHX ovaj put jer bukvalno ne postoji ekipa u zadnjih 5 god da se mogu sjetiti da ih je sralo vise nego njih 2 polovinu sezone, pa zasto ne bi i odje.

Serije bi isle onda
OKC-PHX (povratak Duranta u OKC u plejofu solidna pricica za 1-8 matchup)
MIN-LAL (OG Lakersi vs holivudske verzije koja ce se pomenuti jedno 10x tokom serije)
DEN-NOP (Tesko da ce NOP odje moci uzet vise od 1, eventualno 2 game)
LAC-DAL (Round 3 i jedina plejof serija dje je Kawhi zdrav)

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nugetlija said:

I na kraju kurac, toliko trošenja nizašta, mogli smo imati i 5 poraza više.

previše ste imali nebitnih utakmica. skoro svaka druga vam je bila takva.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, MrTwister said:

NOP vs LAL bi mogao biti ponajbolji mec tu koji se igra za nesto al pored svega sto se desavalo ove sezone, tesko mi je da vidim da se propusti sansa da se gurnu LAL jos jednom jer bi u slucaju poraza pali na 10 mjesto. Sa druge strane NOP pobjedom osigurava 6 mjesto, dok bi porazom tu i pobjedom Sunsa u Minesoti oni otisli u play-in vs istih ovih Lakersa. LAL ako izgubi pada na 10 mjesto, pobjeda ih vodi na 8. Kingsi i Warriorsi imaju isto svoju racunicu za 8 mjesto al tesko mi je da vidim to da se dogadja nakon ovolikog truda koji je ulozen da se ova ekipa LAL ugura u plejof sto na kraju i ocekujem da se desi.

Fox gubi loptu namjerno da bi izgubili od Sunsa. CJ se pretvorio u Klaya u poslednje 2 utakmice protiv Kingsa i Warriorsa. 

 

Sve to da bi se pogurali Lakersi🤣🤣🤣

Ne znam kako se uklapaju porazi Lakersa od Minesote i Warriorsa u situaicji kada su imali legit sansu i za 7 mjesto ali sve je to dio velikog plana da se poguraju. Cak oce da sklone i Nuggetse u 1 rundi i nabace im mlade, neiskusne Thundere.

Link to comment
Share on other sites

:whistling:

7 minutes ago, bodo said:

previše ste imali nebitnih utakmica. skoro svaka druga vam je bila takva.

Tako je to kad si sampion, nema svaka utakmica isti znacaj. Nekad se previse opustis kao veceras, i autsajder to kazni.
Ne znam zasto te toliko tisti ovo, spomenuo si barem 10 puta, kad god Denver izgubi, iako je jasno da ono sto si pricao kako se svaka igra na 100% zalaganja veze s vezom nema.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sombor Shuffle said:

:whistling:

Tako je to kad si sampion, nema svaka utakmica isti znacaj. Nekad se previse opustis kao veceras, i autsajder to kazni.
Ne znam zasto te toliko tisti ovo, spomenuo si barem 10 puta, kad god Denver izgubi, iako je jasno da ono sto si pricao kako se svaka igra na 100% zalaganja veze s vezom nema.

Vi ste počeli sa nebitnim utakmicama a ne ja. Ja samo repliciram.izvuci moj post gdje sam ja rekao da je svaka utakmica na 100% angažiranosti. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...