Jump to content

Recommended Posts

Spoiler

Zasto, ja, ne volim, Skota?... Nikola iz okreta, jednom rukom baci tacdauN, ljudi se i na reprizi i dalje hvataju za glavu, a rednek se polomi da nam objasni, kako je Gordon savrseno primio loptu... :twak:

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tek sad vidim da je Rendl završio sezonu ipak. Šteta, mnogo su opasni mogli biti kompletni Niksi. Ovako baš teško. 

Pozicije 2-4 i 6-8 su još uvijek otvorene i biće mnogo bitno ko će izbjeći plej in a takođe i ko će izbjeći Filadelfiju i Majami u prvoj rundi. Djeluje da će na kraju najpoželjnije biti četvrto mjesto. 

Link to comment
Share on other sites

Zavrsavamo sezonu za koji dan, ali Udoka je ipak napravio lep pomak. Mladji igraci su se unapredili (neki vise, neki manje), skor ce biti blizu .500. 

 

Dobar je skor protiv nekih bas ozbiljnih ekipa (3-1 vs DEN, 2-2 vs PHO, 2-2 vs LAL, 2-1 vs NOP, 2-2 vs OKC, 3-0 ili cak 4-0 vs SAC, ne znam tacno napamet)... Bilo bi i 2-2 protiv Dalasa da nas Dzabari nije harikirirao sa bacanja na kraju regularea.

 

E sad, moram se uzdati u jos jedan BAŠ BAŠ ozbiljan iskorak Grina, Smita, Tompsona, Alpija, Isona i Vitmora za 24/25, jer je salary cap otisao na preplacivanje FVVa i Bruksa (nisu bacene pare, znacila su i te kako ova dvojica, ali su i pojeli najveci deo capa).

 

Verujem u Imea, pa da siguran ulazak u plej-in bude minimum sledece sezone. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MC Thunder 2 said:

E sad, moram se uzdati u jos jedan BAŠ BAŠ ozbiljan iskorak Grina, Smita, Tompsona, Alpija, Isona i Vitmora za 24/25, jer je salary cap otisao na preplacivanje FVVa i Bruksa (nisu bacene pare, znacila su i te kako ova dvojica, ali su i pojeli najveci deo capa).

 

Ne bih rekao da vam treba mnogo za siguran ulazak u play-in/prvu rundu plejofa čak i na ovom prenatrpanom zapadu.

 

Ali za nešto više od toga, da, potreban je all-star iskorak jednog  (ili više) omladinaca. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dogodine ce Zapad tek biti strasan. Na ovih 11 ekipa koje su ove sezone bile u prici za PO dodaj jos zdrav Memphis, Spurse koji cim prije trebaju dodati Wembyju legitimnu podrsku i vjerovatno Jazz. Jedino bi Blazersi trebali biti nekonkurentni mada i oni imaju solidnog kvaliteta. 

Link to comment
Share on other sites

u ovom danu pauze silver je trebao izaci i kaze da ce chicago i atlanta biti eliminisani iz play-ina jer su previse zaostali za osmim, nesto kao u bubbleu.

 

deluje da je clippers-dallas prvi izvestan par playoffa.

Link to comment
Share on other sites

Nazalost nije trol, Kljakava akrepcina je opet out u kljucnoj utakmici. 2X mu izbise oci odmah vs GS kuci takodje & sada sota, a sada propusta celu. Miki nek se kurci sa njegovim odigranim utakmicama al neka ne racuna ove 2 partije u igrane gde je izasao odmah ranjen. Ovo je by far najvaznija utakmica u sezoni do sad i njega nema.... Na kraju ce biti 10to mesto tako da smo naebali... Na kraju cemo imati 1-3 sa GS, u jednom mecu nije igrao Bron, prakticno u 2 Davis, a onaj jedan gde smo bili kompletni smo dobili posle ludila u double OT. Porazavajuce.... 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde, Koloradore, zagrizi.

Za neupucene navijace Denvera, ja sam malaren na kub, tako da: Perite sudove, glancajte parket, prosetajte macku, ako nemate psa, samo pustite timu, da kide zivce za sve - cuzamen... :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

To su ove nove fore ponizavanja kad ides kao da blokiras ili contestujes svog igraca, samo sto je Drumond mogao ubije Tori Krega odje.

 

Igra King, sa verom u Kralja, Prinsa i Dzeksona Hejsa !

Link to comment
Share on other sites

Ne vredi, ova klupa Denvera je beznadezna. Oni bi se protiv timova iz G lige mucili. Mec je trebao biti resen u 1. pol. ali njima jedan Horton Taker radi sta pozeli.
Nisam optimistican pred utakmicu sutra, iako se Minesota potpuno neocekivano muci sa Vasingtonom i trose startere na maksimumu prve 3 cetvrtine.
O plejofu vec da ne govorim. Bice barem dvostruko teze ponovo osvojiti. Cak i to je previse blagonaklonjeno ocekivanje.
 

43 minutes ago, gggggggg said:

meni se cini da je mamutcina mislila da ce alleyoop biti za njega pa se zaleteo. 


Iskreno i ja bih ovo isto ocekivao. Ne pamtim kad sam poslednji put video da neko u kontri baca sebi o tablu, narocito kad vidi saigraca, centra, koji trci iza njega.

 

14 minutes ago, gggggggg said:

kakvi napadi miamija za pobedu, kao da ih vodi byron scott a ne najbolji trener lige. 


Gledao sam zavrsnicu i ove produzetke, mislim da je Majami svestan da Filadelfija nema gde da kiskne i da su fiksirani na 8. mestu.
Pride, Dzimi je uzasan, a po izjavama i stavu na terenu, deluje mi da ga ove utakmice ne zanimaju i da jedva ceka da otaljaju ovo i da krene prava stvar. Sto ne cudi, nakon svega iz proslog plejofa, samopouzdanje mu je verovatno na vrhuncu.
edit obe ekipe su uzasne, ovo je mucno gledati sta igraju

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

hahaha Kakva 3 bacanja za Rasela, ovo je neverovatno. Podseti me na ono sto Harison Vind postavlja, kako Jokic jos nijednom u karijeri nije dobio bacanja na kraju cetvrtine, a bilo je nekih tako ociglednih faulova.
Bice snimak, pa cu postaviti. Cirkus.

Klipersi gaze Finiks 35-4 na oko minuta do kraja prve. Strasno.

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

OKC dobila Kingse, LAC rastavlja u prvoj na cinioce PHX, mozda se i mogla prigrabiti neka jaca pozicija al sta vredi kad ce GS da nas pokosi bez Dejvare i na kraju necemo imati homecourt ni u playin mecu. GS deluje nastelovano i uz homecourt bice ih bas tesko dobiti u plejin mecu. Bitno je da Dejvis nabijao statse protiv bednih rivala pa se Miki trtio...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...