Jump to content

Recommended Posts

Svi potrcali da otpisu Sunse nakon onog poraza vs Spursa a ljudi u navodno najtezem rasporedu posle all-stara izgubili samo par utakmica koje su eto mogli dobiti i bili favoriti jer svima glavni igraci ili odmaraju vs njih ili su povrijedjeni. Sve neki mecevi vs ekipa poput Charlottea, SAS, Detroita, Raptorsa i slicne tank boranije +mecevi vs jacih ekipa kojima fale glavni igraci (Bucksi bez Giannisa, Cavsi bez Mitchella, Thunder bez Shaia, Nuggetsi bez Murraya, Pelsi bez Ingrama cak i ti Spursi onaj put kad su dobili nije Wemby igrao). Iako ne briljiraju bar imaju donekle srece da su im ti protivnici nekompletni pa se ne osjeti taj raspored.

Link to comment
Share on other sites

toronto je vezao 12 poraza i trenutno imaju sesti najgori skor u ligi...sto im bas odgovara jer im je pick iz poeltl trejda top6 protected...u 'trci' su sa memphisom koji je tu blizu. ako budu van top sest na lutriji, pick ide san antoniu.

utah je u slicnoj situaciji, oni imaju sedam poraza za redom i deveti najgori skor. a imaju top10 protected pick. ako pick bude van 10, pick ide okc (ako sam dobro razumeo).

brooklyn ima osmi najgori skor i njihov pick jos iz hardenovog trejda ide houstonu bez obzira gde zavrse. iz istog trejda houstonov pick iz ove godine ce ici okc, sto je trenutno oko 12. picka.

lakersov pick ide pelicansima a gsw pick ide portlandu. 

 

i toronto i utah imaju dosta zajebane rasporede do kraja sezone, tako da je najverovatnije da ce tu ostati i da imaju lepe sanse da im pickovi ostanu.

Link to comment
Share on other sites

Jes bila opasna utakmica Atlanta-Boston sinoc, Bogi pogadja za produzetak, Dejounte Murray pogadja 3 klac suta u nizu, poslednji 0.1s pre kraja, odigrao je ludacku partiju i sad mi je vec zao sto nismo uspeli nikako da ga dovedemo trejdom, ozbiljna haubica. Jeste uzeo puno suteva i sve, ali vodio je Atlantu 2x do pobede u nekoliko dana protiv tima koji ima ubedljivo najbolji skor lige. Atlanta nekako exposuje Bostonove probleme u skoku, nahvatali su im puno OR, i dalje je Boston tu ranjiv.

 

Lakersi su jedna tuzna skupina. Koliko ljudi ne mogu da uhvate ofanzivni skok, pa i lopte koje kao ukradu, izbiju, mucenici ne mogu da uzmu neko im se otkotrljaju do protivnika koji obavezno da lagan kos. Tu su i 3rd chance, 4th change pontsi za rivale ako pre toga ne uteraju loptu u kos. Ham je najgori trener u NBA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve lopte gubi Ostin Rivs :ajme: Sere mi se vise od njega kao plejmejkera, gomile retardiranih izgubljenih tokom utakmice. Dlo jos jednom u vaznom mecu deluje kao busan kurton. Zalosna ekipa i jos zalosniji trener...

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Reddish nas najbolje pojaca kad se misteriozno povredi i nema ga na parketu neko vreme. Kakva je to olupina od lika, imam osecaj da bi i u Evroligi bio beskorisno smece. Torijan je takodje zlocin koji ne prestaje. Jbg, jedina 2 igraca koja bi realno napravila neki impact na polju odbrane i uz to boljeg skoka/suta sede u odelu cele sezone, dok je razni skart primoran da igra. Obzirom da je ovako bila jako vazna utakmica (OKC vodi +11 protiv PHX na poluvremenu) - mozda i najvaznija u smislu da nas je pobeda drzala u trci za 8th seed, izasli smo beskrvno i izginuli bez ispaljenog metka. Kako je ovo bolna sezona, tantalove muke, sve mislis da si tu negde i hvatas zalet i izlazis iz rova, kad ono se vratis opet puzeci dole..

Link to comment
Share on other sites

Hjuston 13-1 u martu.

 

U tom periodu, Jalen Green 28.9ppg, 6.3 rpg, 4apg

 

Verujem da se skor tima gleda kada se bira igrac meseca? Svakako mislim da bi on trebao biti POTM na Zapadu.

 

A do pre mesec i po sam poceo da dizem ruke od njega i prizeljkujem neki trejd...sta dete na putu uradi od coveka 😁

Link to comment
Share on other sites

Mislim da.je Jalen eksplodirao pre zbog prostora.koji se stvorio povredom Senguna, ali sigurno da i ocinstvo pomaze..Na zalost po Rakete, GSW odbija da umre, kao golf 2 na Balkanu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mile1 said:

Bravo za Doncica sto je isprozivao Vlade Gljivca

 

hvala bogu pa se ti samo onda javljas kada treba opljunuti nekoga i to po mogucstvu bivseg igraca partizana.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...