Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, doragan said:

Odlicna tekma Bransona ,bukvalno sam pobedio Kraljeve..plus tvrda i koncentrisana odbrana Niksa.

 

Ali zato odbrana Kingsa na 94:91 za Nikse, sudeci po frizuri mislim da je izvesni Keon Ellis u pitanju, pratio je pogledom Bransona pa se okretao nazad pa se jadan pogubio. Ja sam ovako bagovao kao mladji kad popijem jedno 2+ litre vina pa krene da mi kasni slika a evo covek trezan igra u NBA i za ovo dobija milione.

 

 

😂

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, bodo said:

Taman kad pomisliš da Kingsi hvataju neki ritam oni iznenade nekim neočekivanim porazom doma mada su Knicksi sve samo ne loši ali opet. 

 

Pa jednostavno nisu dovoljno dobar tim za takav niz. 

 

Zajebani jesu, mogu svakoga da pobede, ali ekipe koje su konstantno dobre su posebna vrsta zverki. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, freethrow said:

Čestitke @delgado, kralj se opasno šiba.

 

 Pregledase ovi fasi oftamolozi kljaku pa je mucenik odma iziso izbijenih ociju...

 

 Iskreno, ovo je bila jedna od najgorih defanzivnih predstava neke ekipe za koju sam navijao. Imao sam utisak da GS moze u svakom trenutku da postigne kos i to kako pozeli, lagano na obrucu, kucanjem, a i ako ne daju, tu je bar jos 2-3 poseda i sanse jer ni skoka nema. Rui uvek krene fino i onda nestane, ili mu se smanji minutaza ili ne uzima vise nijedan sut u drugom pol, meni nikako nije jasno sta se desava. Tim deluje toliko rastimovano, uzasno defanzivno, lopte se prodaju na sulude nacine i u tome predjaci Rivs... 

Nisam se zavarao ni posle ovih pobeda protiv MIN/MIL, jasno je da ove sezone ama bas nista ne funkcionise i da je neki jaci niz pobeda nemoguc a imamo zdravlje udarnih poluga (doduse, nemamo cele sezone! Vincenta i Vandu koji bi u teoriji trebalo defanzivno znacajno da unaprede ovaj tim uz dodatak suta i skoka). Na kraju dolazimo u situaciju da nemamo homecourt ni u 1r playina a za ulazak u PlayOff potrebne su onda 2 pobede u gostima u par dana protiv izuzetno zajebanih rivala. Tuzan rasplet ako uzmemo u obzir sta smo ocekivali kad je sezona krenula i kad smo mislili da imamo dubok i dobar tim.

 

Btw, Finix je potpisao svakog moguceg vet-min igraca ove godine i trejdovima ih nakrcao mali milion  😄  

Link to comment
Share on other sites

Vratise se u 2 zamalo Sunsi jer su jbg pretalentovani da ih ovako isprase bez Giannisa, al opet ista prica i boljka kod njih. Nema dovoljno odbrane a i u 4/4 nestane gasa i tu se zavrsi svaka iole neizvjesnija utakmica. Koliko god da su pricali da im predstoji taj tezak raspored do kraja, drze se dobro za sad uprkos tome.

Link to comment
Share on other sites

Kee je prangijao za sve pare predvodjen Portisom, Finix nije uspeo da se vrati i potopljeni su. 

Kad god gledam Finix glavni utisak mi je Grejson, kako covek strelja trojke... Definitivno najbolji "3D" igrac ove sezone. 

 

Dobar pocetak Dalas-Denver derbija..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Vratise se u 2 zamalo Sunsi jer su jbg pretalentovani da ih ovako isprase bez Giannisa, al opet ista prica i boljka kod njih. Nema dovoljno odbrane a i u 4/4 nestane gasa i tu se zavrsi svaka iole neizvjesnija utakmica. Koliko god da su pricali da im predstoji taj tezak raspored do kraja, drze se dobro za sad uprkos tome.

 

evo potpisali su thomasa da poboljsaju odbranu.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zli Gli said:

Mozda je flop ali sudije nimalo nisu bile domacinski naklonjene Dalasu, cak naprotiv, vise puta su pogresili na njihovu stetu

 

Zavisi kako se gleda na pojedine situacije. Recimo tamo kad su tražili faul kod šuta Dončića za 3, po meni dobra odluka, jer je izbacio noge napred. Kasno odsviran faul prilikom defanzivnog skoka Jokića takodje dobra odluka. Htela je da pusti igru, ali kad je videla da je taj faul doveo do izgubljene lopte Denvera, svirala je faul. Po meni ispravna odluka.

 

Čini se da se sudije malo love sa tim novim smernicama, gde se dozvoljava više kontakta. Jednostavno nisu navikli na taj kriterijum.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...