Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, Milos 3.14 said:

Ne znam , sutradan igraju sa Majamijem, možda bude malo zadrške + im Kingsi nikako ne leže

Miami ce da i dalje ima neke suspendovane igrace, mislim da im nece bit problem da idu all in protiv Kingsa i da imaju goriva i za Miami sledeci dan.

Link to comment
Share on other sites

Sve je uradio, ima potpuno dominaciju vec neko vreme, ali sada je stvar titula i FMVP u pogledu njegovog polozaja na all time listi.

 

Ako uz svu dominaciju ostane na 1 tituli + FMVP - sjajan igrac ali nema mesta u all time listama, ako bude na 2 titule + FMVP, najbolji evropljanin svih vremena i stidljivo dodiruje neke top 25-30 liste, ako to ode na 3 ili vise titule + FMVP, ona dzaba sto ga ne voli delo nasih ljudi i sto je SNS sendvicar, ostavlja iza sebe sve osim 7-8 igraca, znamo i kojih, a medju njima definitivno nije KD a bogami ni Stef. 
 

Svakako je sve na dugom stapu i ceka ga jos puno posla, tako je i nezahvalno odredjivati liku od 28 godina poziciju na vecnim listama.

Edited by bosMan_jr
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

ne znam sto ste se okomili na younga sada kada je mozda igrao i najbolju kosarku u karijeri. na papiru ova ekipa hawksa deluje kako treba ali u realnosti tu ima mnogo toga sto ne stima. nisam siguran da je young najveci problem tho.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...