Jump to content

Recommended Posts

aha nisam to znao. Mrzi me da citam, a posto znam da ti pratis, ima li negde to pojednostavljeno, bez da se cita svaki paragraf? I imas li neki dobar podkast za dedlajn? Slusao sam malo Voja, ono sve nesto okolo naokolo, slabo sta je konkrento rekao, mada razumljivo.
 

8 hours ago, gggggggg said:

ne razumem bas ovaj bridges to houston rumorse.


Ovo nisam stigao danas da te pitam, jel Majls ili Mikal?
Za Mikala bi savrseno imalo smisla, ako mogu da ga plate. Mogao bi cak i na 2 da se pomeri ako zatreba, Dzejlen Grin je katastrofa, ja sam uveren da su oni digli ruke od njega.
Za Majlsa i meni nema smisla. Onda bi morali da sklone jednog od Dzabarija ili Isona, a to bas sumnjam da ce uraditi, za expiring igraca koji ce sigurno traziti veliki ugovor na leto. Ipak mi je on vise 4 nego 3, ne znam dal bi mogli da ih upare + bi Bruks morao da igra u toj petorci.

Mislim da je Majls Bridzis mnogima rezervna opcija za ovaj dedlajn i da je jedini razlog zbog kog se okleva van kosarkaske stvari. Tek sam pre neki dan video da je njemu ugovor za ovu godinu samo 7 miliona, tako nesto. Verovatno i cena koju Sarlot trazi nije visoka. Problem je sto on bira gde ce da ide, jer ima no trejd klauzulu, a odabrace sigurno onog ko mu obeca najveci ugovor na leto. Ako uopste bude takvih ponuda tj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

u pitanju je mikal. nije problem fit nego sto ima ekipa (okc) koje uvek mogu dati vise nego houston, pa mi bas nije najjasnije zasto uopste postoji ova konekcija houston-mikal. 

green bi isto verovatno bio u dealu a brooklyn vec ima cama thomasa na toj poziji sutera bez mozga. 

 

a za milesa se pricalo da phoenix zainteresovan. on je proslog leta potpisao qo i zato moze da vetuje trejdove (nema ntc, i dalje je samo beal ima ako ne gresim). i posto je uzeo qo, ekipa koja trejduje za njega sada, nece imati bird-rights za njega nego ce taj novi ugovor ici u cap, sto mnogi ne mogu trenutno da priuste. 

charlotte i ne mora sada da ga trejduje, oni ce imati bird-rights i mogu izvesti neki sign-n-trade...ili ga jednostavno zadrze i potpisu novi ugovor. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sombor Shuffle said:

aha nisam to znao. Mrzi me da citam, a posto znam da ti pratis, ima li negde to pojednostavljeno, bez da se cita svaki paragraf? I imas li neki dobar podkast za dedlajn? Slusao sam malo Voja, ono sve nesto okolo naokolo, slabo sta je konkrento rekao, mada razumljivo.

 

pa najjednostavnije je da udjes u dokument i ctrl+f ono sto te interesuje. xd

ja ovo pricam iz glave, vecinu sam i zaboravio vec ali ima nesto tipa da ekipe koje ugovorom predju drugi apron ce imati neke restrikcije kod trejdova u buducnosti (nece moci koristiti vise svojih igraca u trejdu, nece moci koristiti tpe i sl.). ovo se naravno odnosi na najbolje i samim tim i najskuplje ekipe i oni su najzanimljivije za pracenje kod ovih trejdova. 

 

ima jedan podcast koji je dobar za ove stvari ali ima samo jedna epizoda nedeljno i ako hoces da se sabskrajbujes izadje nekih 17 dollara mesecno. skupo. 

mozes i zapratiti larry coona ili marksa ili tako nekog slicnog pametnog, oni to znaju objasniti mnogo bolje. 

 

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Klipani se ne zajebavaju, bas ozb ekipa. Vrvt ce biti no1 na zapadu ako ostanu zdravi. 26-5 skor imaju od pocetka decembra, 9-1 u poslednjih 10.

Sa druge strane, Cavsi gaze i dodjose do no2 pozicije. Imaju 16-2 skor u 2024 godini.

 

Mozda da odrade neki trejd i ojacaju klupu mada bi im legao samo tako Mikal.

Link to comment
Share on other sites

Miles Bridges sipao kao lud, 41 poen a zanimljivo bez skoka. Opustanje posle velike prednosti, ali privesmo nekako kraju, klac rampa Dejvisa na Milesu resila mec. 

Sad 2 dana da se napune baterije pa onda spektakl protiv Denvera a priblizava se i trade deadline, najlepsi period sezone. 

To je taj 1 dan godisnje kad se ulogujem u ovaj X/twitter, mada i tad mi je sladje da ovde na forumu nekad procitam trejd

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, delgado said:

Miles Bridges sipao kao lud, 41 poen a zanimljivo bez skoka. Opustanje posle velike prednosti, ali privesmo nekako kraju, klac rampa Dejvisa na Milesu resila mec. 

Sad 2 dana da se napune baterije pa onda spektakl protiv Denvera a priblizava se i trade deadline, najlepsi period sezone. 

To je taj 1 dan godisnje kad se ulogujem u ovaj X/twitter, mada i tad mi je sladje da ovde na forumu nekad procitam trejd

 

Link to comment
Share on other sites

Meni su Pelicansi najčudnija ekipa u ligi. Imam osećaj da ih niko ne bi voleo za protivnika u prvoj rundi PO, mogu da izbace svakog ali verovatno i da se raspadnu protiv svakog.

 

Cavsi ozbiljno šamaraju u poslednje vreme pa iako kombo patuljaka + kombo visokih nije baš idealna kompozicija ja bih na njihovom mestu probao još ove sezone sa ovim nosiocima i nekako mi trenutno deluju najpopunjeniji da izazovu Boston na Istoku. 

Link to comment
Share on other sites

grizzliesi odigrali 50 utakmica ove sezone i jos uvek nemaju petorku koja je odigrala vise od 69 minuta zajedno. 

 

kRwPbaf.png

 

poredjenja radi, prva petorka denvera je u 31 utakmica odigrala 647 minuta zajedno. 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Potpuno ocekivano

Ja bih da sam na njihovom mestu opet gledao da poslujem sa Jutom, za jednog od bekova. Mislim da bez obzira na trenutnu poziciju i borbu za plejin oni ne bi trazili puno za bilo kojeg od njih, pa ni Klarksona. Valjao bi im za klupu, ako ostave Rivsa kao startera.

Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2024 at 12:06 PM, freethrow said:

Meni je to baš kul. Gde je dametime?

 

Evo je. :classic_happy:

 

Na temu imam da kažem samo - bolje živeti jedan dan kao krindž lik koji skenira kodove za pileća krilca (ili šta već), nego kao lik koji podržava snsmafiju.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, gggggggg said:

u pitanju je mikal. nije problem fit nego sto ima ekipa (okc) koje uvek mogu dati vise nego houston, pa mi bas nije najjasnije zasto uopste postoji ova konekcija houston-mikal. 

green bi isto verovatno bio u dealu a brooklyn vec ima cama thomasa na toj poziji sutera bez mozga. 

 

a za milesa se pricalo da phoenix zainteresovan. on je proslog leta potpisao qo i zato moze da vetuje trejdove (nema ntc, i dalje je samo beal ima ako ne gresim). i posto je uzeo qo, ekipa koja trejduje za njega sada, nece imati bird-rights za njega nego ce taj novi ugovor ici u cap, sto mnogi ne mogu trenutno da priuste. 

charlotte i ne mora sada da ga trejduje, oni ce imati bird-rights i mogu izvesti neki sign-n-trade...ili ga jednostavno zadrze i potpisu novi ugovor. 

Nisam video ovaj post sinoc, hvala na odgovoru.
Slazem se ovo oko Mikala. Povodom te price, znam da je prosli mesec bilo pomena oko nekih 5 pikova 1. runde kao ceni koju bi Bruklin trazio, tako da bih i ja rekao da bi Oklahoma tu bila glavni kupac, ako ne i jedini koji moze da pokrije zahteve.
Medjutim danas sam slusao nekoliko podkasta i citao tekstove najvecih imena koja prate NBA i bave se insajderisanjem. Svi pominju kako Netsi gledaju na Mikala kao buducnost fransize i ne planiraju da ga prodaju, kao i da se rebuild uopste ne planira. Tako da pretpostavljam da ce oni negde poslati jednog od dvojca DFS/Rojs O'Nil a pominje se da ima nekoliko zainetersovanih za Klakstona, bas Oklahoma na vrhu liste. Sa Benom nemam pojma sta ce da rade, to im je ogroman problem.

Ovo za Majlsa sam ja pogresio, mislio sam na pravo na veto a napisao NTC. 
I dalje ne znam sta je njegova ideja. Ta Finiks prica mi ne deluje bas najbolje po njega, jer prosto ne postoji nacin da ga oni zadrze dogodine, a on ce sigurno traziti daleko veci ugovor nego sto oni mogu da ponude. A i oko uloge, mislim da on ne moze da igra sa ovom cetvoricom, i da tu mora neki primarni defanzivac poput Alena da startuje i zatvara utakmice. Koji je uostalom vrlo dobar. Jedino u nekim smol bol petorkama, gde bi KD isao na 5. Video sam da su probali to skorije i nije izgledalo lose. 
Medjutim, takodje sam video da mu je agent Ric Pol. A posto znamo da on posluje po nekim svojim pravilima, mislim da je nemoguce predvideti i logicki zakljuciti sta ce tu biti naredni potez. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...