Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, 40Wins said:

Steta sto se Denver slabo razume u finansijske malverzacije, pa da nekim off the book nacinima zadrzi Brauna. 


Ako mislis na Brusa, bilo je o tome price, jednostavno je dobio ponudu koja se ne odbija. Ali ne onu kao u Kumu, nego za stvarno.
Da je kojim slucajem ta ponuda bila u rangu 12-13 miliona na 2-3 sezone, pa mozda cak i do 15 godisnje, verujem da bi ostao u Denveru i uzeo tih 8 koje je Denver mogao da mu da za ovu, pa da ga posle produze na veci ugovor kad se otvori prostor. Zaboravio sam tacno cifre, ali je ovih 21x2 u njegovoj situaciji prosto morao da uzme . 

 



To sa Rivsom i ugovorom koji je potpisao, najbolje da se ne vracamo - situacija je jasna, za onoga ko zeli da je pogleda iz neutralnog ugla. 
Meni je sve bilo jasno nakon sto su u prvih sat-dva FA, svi igraci koji su u tom cenovnom rangu (minimalac ili MLE) a vrede necemu, potpisali za Lejkerse i Finiks, koji je kasnije barem bio kaznjen za jedan od tih potpisa, iako je bilo vise sumnjivih, a Lejkersi naravno nista :lol_2:. Iako se vec tada znalo da su sanse da Denver vrati Brusa skoro nepostojece i da ce se ovaj dobro naplatiti, a to mesto i uloga ostati upraznjeno. Valjda ljudi mrze novac, sta znam. Ili pak najbolju sansu da uzmu prsten, za veterane kojima je to cilj. Kasnije vec i nije imalo sta da se probere, bukvalno sve valjano otislo prvi dan.
Razumem ja da je lepse za zivot i uzivanciju ako si stanovnik Finiksa ili narocito Los Andjelesa, ali 20 miliona je i dalje dosta vece nego 5, bez obzira na inflaciju.

Edited by Sombor Shuffle
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Sombor Shuffle said:


Ako mislis na Brusa, bilo je o tome price, jednostavno je dobio ponudu koja se ne odbija. Ali ne onu kao u Kumu, nego za stvarno.
Da je kojim slucajem ta ponuda bila u rangu 12-13 miliona na 2-3 sezone, pa mozda cak i do 15 godisnje, verujem da bi ostao u Denveru i uzeo tih 8 koje je Denver mogao da mu da za ovu, pa da ga posle produze na veci ugovor kad se otvori prostor. Zaboravio sam tacno cifre, ali je ovih 21x2 u njegovoj situaciji prosto morao da uzme . 

 


.

 

Dobio je 21x2 samo što je ta druga godina timska opcija tako da može lako da se desi da ne dobije tu drugu godinu ugovora. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Bobby Shurda said:

 

Dobio je 21x2 samo što je ta druga godina timska opcija tako da može lako da se desi da ne dobije tu drugu godinu ugovora. 

Dobio je 45/2 ali kontam da ce tim u kojem bude, odbiti tu opciju na 23 miliona za 2024/25 sezonu ali da ce dogovoriti neki dugogodisnji ugovor. 

22 miliona za 1 sezonu je fenomenalno i onda zabode visegodisnji ugovor i milina.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Kakvo divno vece i pobeda protiv Bostona bez vodeceg dvojca, pogledao sam kvotu pre meca i video 8.00 i izneverovao, pa sam video vest da ovi ne igraju, gledao sam utakmicu i stvarno svaka cast momcima na effortu i najvecoj pobedi u sezoni. Medjutim, nesrecama nema kraja, povredio se Vanda na nekoliko sedmica, taman kad je usao u dobru formu i kada je poceo da se oseca njegov uticaj na parketu. Davis ponovo u Day-to-Dayvis modu, a sledi nam gostovanje Niksima. Od Vincenta ni traga ni glasa. Situacija nije dobra i cela sezona je onako konstantno na ivici. 

 

Jos malo ce trade deadline pa cemo videti sta i kako. Ne bih se iznenadio da se ne napravi nijedan potez..

Link to comment
Share on other sites

ne pratite vise brondzine kriptichne poruke

 

 

The proposed trade package would include Randle, Fournier, and two first-round picks; one in 2024 (Mavericks, top-10 protected) and the other in 2025 (Bucks, top-four protected).

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, uini said:

ne pratite vise brondzine kriptichne poruke

 

 

The proposed trade package would include Randle, Fournier, and two first-round picks; one in 2024 (Mavericks, top-10 protected) and the other in 2025 (Bucks, top-four protected).

Sa tim presmijesnim paketom ne bi mogli ni Ruija da dovedete😀 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kakvo je stanje sa Bronijem, jel se oporavio ili je preventivno zavrsio sa kosarkom? Iako je Lebron ljakse, bila bi bas velika stvar videti oca i sina zajedno na parketu, msm da nema veceg ponosa za roditelja od toga. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

ne pratite vise brondzine kriptichne poruke

 

 

The proposed trade package would include Randle, Fournier, and two first-round picks; one in 2024 (Mavericks, top-10 protected) and the other in 2025 (Bucks, top-four protected).

 

Subscribed. Kakav bi to bio timeline, Delgi i Uini braca po oruzju. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Dajte neku ponudu da valja i da gledam koliko sutra da pali iz LA.👍 Randle i Fournier🤣🤣🤣

 

 

Biće i cash consideration za PIO fond. 

 

Inače navodno su se sastali Rich Paul i Leon Rose i "rešili nesuglasice" pa su verovatno počeli Kam tu Niks bro poruke po društvenim mrežama. 

Edited by Bobby Shurda
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, 40Wins said:

bila bi bas velika stvar videti oca i sina zajedno na parketu, msm da nema veceg ponosa za roditelja od toga. 

To smo vec imali priliku da gledamo. Luki puno srce kad god se sretnu.

download.jpg

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Zakljucano sve u 4/4, Knicksi bez poena vise od 5 minuta. 

 

4 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Back to back tamburanje istocnih pretendera. 

 

4 hours ago, delgado said:

Velika pobeda, kakva odbrana u 4Q, Niksi oko 7 minuta bez kosa. Dve najvece pobede u sezoni do sad, sigurno. 

Da li je to Ostin ukljucio plejof mod ?

 

svaka cast kako ste ovo uspeli da dobijete kada su samo og, grimes, randle i mitch lob out.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...