Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Neka im neko javi da je D'Andjelo dostupan 🫢

 

Nisi fer prema nasim LAL kolegama. Oni i priznaju da Rasel nije plejof igrac, vec da je igrac za regularku. 

 

E sad, da li ti timovi regularke imaju (i da su voljni) da daju plejof-relevantnog igraca bas za Rasela, pa makar i uz pik, je verovatno case by case. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

@uini

 

Vidim da je Mikal Bridges dostupan za trejd pa me zanima tvoje mišljenje kako bi se on uklopio kod Niksa?

 

Kada je pre par dana ovde bila diskusija ko bi legao Niksima meni je on bio perfect fit sa obzirom na atribute koje ima. 

Plata u korektnom rangu, odličan napadač i strelac,a nije da traži mnogo loptu i deluje kao komplementaran sa Brunsonom, trojka koja ide blizu 40 posto.

 

Brunson

Bridges

OG

Randle

Robinson 

 

 

 

sta i koga ovde knicksi daju?

mikala sam hteo snazno na draftu, bog & forumska istorija su mi svedoci

 

nisam ocekivao ovu aktuelnu transformaciju u primarnog skorera ali ujedno ne mogu da predvidim kako bi izgledao kao sekundarni ili tercijalni, kao i da li mu se jos igra odbrana

 

ne znam, pre bih jaylen browna.

og i mikal zajedno su super ali nesto ne verujem da mikal zeli da se vrati u tu ulogu

 

kao go-to scorer nije moj tip muskarca kosarkasa

Link to comment
Share on other sites

Kakvu odbranu je sinoć Grin odigrao na Embidu, a kasnije i Kuminga. Onda su ga i udvajali često. Nije vidio koš.

Ludi bi bili da daju bilo koga od njih dvojice. 

GS-u je taj faktor hoće li biti konkurenti ili ne Vigins. Ako se on vrati na nivo iz šampionske godine onda jesu definitivno, a ako ovako nastavi njegov trejd za nekog takvog igrača bi ih stavio u trku. Mada prvo treba da dođu i do plej ina.. Denver i Klipersi su definitivno klasa iznad svih po prikazanom, drugi mogu iznenaditi ali za sad ne obećavaju. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, uini said:

 

sta i koga ovde knicksi daju?

mikala sam hteo snazno na draftu, bog & forumska istorija su mi svedoci

 

U svakom slučaju manje moraju dati nego za Jaylena.

43 minutes ago, uini said:

 

nisam ocekivao ovu aktuelnu transformaciju u primarnog skorera ali ujedno ne mogu da predvidim kako bi izgledao kao sekundarni ili tercijalni, kao i da li mu se jos igra odbrana

 

ne znam, pre bih jaylen browna.

og i mikal zajedno su super ali nesto ne verujem da mikal zeli da se vrati u tu ulogu

 

kao go-to scorer nije moj tip muskarca kosarkasa

 

A kad nije tvoj tip onda ne bi legao ni Niksima 🙂

Link to comment
Share on other sites

^probao sam da budem objektivan a da usput izrazim i zabrinutost kako bi mikal izgledao kao top2 trosadzija lopti u ekipi koja napada visok plasman

 

mozda bi funkcionisalo, ukoliko i dalje ima stav da rilja u odbrani, bas nikada ne gledam bruklin pa ne znam.

 

takodje, ne znam kada se poslednji put desilo da neki bitan igrac predje iz netsa u knickse i obratno, mislim da im je to bas no-no, da pojacaju gradskog rivala. plus, cini mi se da bi netsi pre liferovali bilo koga drugog iz aktuelnog sastava pre nego mikala a da bi njega dali ne samo za pikove, vec i za nekog konkretnog talenta pride.

 

pojma nemam, razmisljam naglas prs 06 ujutru.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Kakav Doc specijal, -3 i 4 sekunde do kraja i kome ide lopta? Janisu naravno😀

Eh da ima u ekipi igrace poput Lillarda ili Middletona pa da mogu i za 3 da sutnu.

Vežba akcije za PO

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, jabadabaadu said:

Kakvu odbranu je sinoć Grin odigrao na Embidu, a kasnije i Kuminga. Onda su ga i udvajali često. Nije vidio koš.

Ludi bi bili da daju bilo koga od njih dvojice. 

GS-u je taj faktor hoće li biti konkurenti ili ne Vigins. Ako se on vrati na nivo iz šampionske godine onda jesu definitivno, a ako ovako nastavi njegov trejd za nekog takvog igrača bi ih stavio u trku. Mada prvo treba da dođu i do plej ina.. Denver i Klipersi su definitivno klasa iznad svih po prikazanom, drugi mogu iznenaditi ali za sad ne obećavaju. 

Napokon realan komentar koji uviđa da je ključ Wiggins.

 

Ne verujem da će se iko trejdovati, iako Luni u ovom trenutku ima pre svega sentimentalnu vrednost. Kuminga je počeo da ubija u napadu, Wiggins se probudio, ostaje da se preciznije definiše uloga Kleja (čitaj spot up šutevi i čuvanje sporih trojki i ne preterano teških četvorki) i to je to. Ma koliko verujem da bi legao jedan centar, nije realno.

Link to comment
Share on other sites

Evo sad je i Stiv izašao sa pričom koju sam  preneo ranije pa više nije ni tajna. Očekuje se da nas zdravlje malo posluži, da se vrati CP3 koji je postao neuobičajeno omiljen i očekuje se da Kuminga postane neka malo mlađa verzija Kavaje iz Spursa. Neće više biti dodavanja igrača, imamo ih i previše, a Lejkob i Adam Karington su u fazonu da je ovo jako zanimljivo i gledljivo. Vrlo je moguće da plejofa videti nećemo, ali plejin nećemo sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Apropos Kala

 

Teams calling but Nets reportedly will not trade Mikal Bridges. A couple of months ago the Nets were seen as trade deadline buyers, but their recent slump — they have lost 12-of-16 — has changed the dynamic. Now they look like sellers, with Spencer Dinwiddie the name heard most often rumored in deals. However, multiple teams — including the Knicks and Rockets — have called to ask about wing Mikal Bridges, only to be shot down, reports Michael Scotto at Hoopshype. The Nets plan to hang on to Bridges and big man Nic Claxton (who Brooklyn will have to pay this summer) but other players are available.

 

@uini dobro promišljanje u vezi sa njim. On se prometnuo u prvog skorera Netsa i nema više one lock down obrane koja ga je krasila pre trejda. Jučer je bio baš loš u tom segmentu protiv mojih. A gledao sam ga u još par mečeva gde je bio pa prosječan bi se usudio reći. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

najjaci podnaslov svih vremena za knicks updated trade rumorse:

 

Tari Eason has joined the conversation—and been intstantly banned from the chat room.

 

:lol_2:

 

inace, to se trazi, svidja mi se model igraca koji knicksi traze, ocigledno nisu u fazonu da samo nosioca pokupe

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

bridges nije za prvog igraca fransize sampionske ekipe, to verovatno nisu ni brunson ni randle. generalno naravno ne bi smetao ali da sam na mestu knicksa pre bih probao dovesti nekoga kao sto je mitchell, nego bridges.

sada trenutno ni ne vidim nijednu zvezdu iz drugih ekipa koja je blizu odlaska a da bi bas bio neki difference maker. jedino doncic ili mozda brown ako ove ekipe bas failuju u playoffu. za ovog drugog i nisam siguran da je bolji od bridgesa. od mitchella nije.

Link to comment
Share on other sites

Bridžes je igrao sa Bransonom na Vilanovi isto kao i Divinćenco i Hart, ova dvojica realno igraju mnogo bolje nego u prethodnim timovima, tako da kada bi Mikal došao glupo je i pričati da ne bi igrao bolje i korisnije nego u Netsima. 

 

Druga je stvar što su šanse za tako nešto blizu nuli jer Niksi i Netsi praktično nemaju nikakvu saradnju a kamoli o trejdovima ne pričaju a i ovi bi im tražili sigurno mnogo više nego bilo kom drugom timu, tu eventualno kada bi ih ovaj uslovio na trejd neki Obrva stil ili ko god je već tako radio ali mislim da ovaj nije takav. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

cleveland je prosle godine imao prvu odbranu lige a sada su u top 3, sa 'busnim' mitchellom.

 

btw ne tvrdim da je mitchell idealna opcija, nego da je od ovih 'realnih' najbolja.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, gggggggg said:

cleveland je prosle godine imao prvu odbranu lige a sada su u top 3, sa 'busnim' mitchellom.

 

btw ne tvrdim da je mitchell idealna opcija, nego da je od ovih 'realnih' najbolja.

 

top3 odbrana je ispala 1:4 od mitch loba & brunsona.

 

treba i to umeti. ili 4:2, nebitno, zaboravio sam ih kso dorucak od prekjuce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za Mičela kruži neka priča da neće da produži ugovor sa Klivlendom i da želi da se vrati u NY da li Niksi ili ovi predgrađani nebitno. 

 

Brauna i ja gotivim iako je konsenzus internet stručnjaka da je on prevara od igrača, svakako ima dosta jak ugovor ali najviše od svega mislim da je slična priča kao sa Bruklinom da će Niksi teško da sarađuju sa Bostonom i da bi ovi gledali da im oderu kožu sa leđa a ova uprava Niksa se za sada pokazala da se ne zaleće nešto preterano. 

 

Za Dončića i tako neke igrače je smešno i pričati, tu ako dođe do nekog zahteva za trejd dolazi neki San Antonio ili Oklahoma sa deset kila pikova i boljim igračima zaslađivačima nego što Niksi i mogu da ponude. 

Edited by Bobby Shurda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...