Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, Dracarys said:

Pa nije umro, ujeo ga pas.

Nisam doktor, ali znam da u slucaju ostecenja nerava, moze prakticno u potpunosti izgubiti osecaj u ruci/saci na neodredjeno vreme. Za sta ovde postoji veoma realna mogucnost, s obzirom na broj savova. Ali opet, ne znaju se detalji, pa moramo da sacekamo. Jedino sto se sa sigurnoscu zna, da je u pitanju suterska ruka i 21 sav ukupno, od ujeda po licu i toj ruci.

Cak i da se zanemari ovo, ostace tu sigurno i posledice od psiholoske traume, narocito ako je u pitanju njegov pas.

Ne treba zuriti sa zakljuccima dok ne izadju svi detalji, ali ja se bojim da ovo vrlo lako moze biti kraj sezone za njega, vec sada.

5 minutes ago, freethrow said:

Po licu... Užasno zvuči, nekako ne želim da znam detalje.

Video sam malopre neke slike sa Bozicne proslave na kojoj su on, Dru i verovatno ostatak njihove porodice. Tu sa njima na slici je neki rotvajler, koji je valjda njegov, posto ima jos neka slika sa tim psom od ranije, ali nisam 100% siguran. Jeza!
Jedan deo mene zeli da sazna sta se i kako dogodilo da do ovoga dodje, dok se drugi oseca kao sto si napisao. 
Daj Boze da nekako sve bude u redu i oporavi se u potpunosti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

ubiše nas đalen vilijams, četnik homgren i gta sga

i posle ne tankuj, bori se za zanimljivost lige

 

 

Posto Brunson?😀

 

Inace, bice OKC zajebana u PO itekako. Rano je jos za njih sto se tice nekih velikih rezultata ali za godinu, dvije? Hmmm

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Posto Brunson?😀

 

pa rekli smo, gabe + pacov, a kviklija dajemo za dž, pošto stipse neće da mu daju 20milki po sezoni a nema smisla da ostanete bez backupa na pg

..i još će da nam bude bolje, russell je lud igrač, znaš kako šutira trice fiju viju

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

pa rekli smo, gabe + pacov, a kviklija dajemo za dž, pošto stipse neće da mu daju 20milki po sezoni a nema smisla da ostanete bez backupa na pg

..i još će da nam bude bolje, russell je lud igrač, znaš kako šutira trice fiju viju

Da popravi spacing😀 Brunson, Randle i Barrett imaju 3/16. 

 

A sto se tice Brunsona pa moramo jos nesto dati, eto mozda Wood/Hayes? Ostali ste bez MitchLoba pa treba pomoc Hartenstein-u

Link to comment
Share on other sites

-------

šalu nastranu, mnogo mi se sviđa j-dub, svake sezone sve više, iako je usrao sa frizurom

Just now, Miki28 Teoljub said:

 

A sto se tice Brunsona pa moramo jos nesto dati, eto mozda Wood/Hayes? Ostali ste bez MitchLoba pa treba pomoc Hartenstein-u

 

ej bravo hvala ti! wood ili hayes, dijamanti u grubosti

ali previše je to, sramota bi bilo leona ružu

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

Naljutili su Kevina. Kakva partija🔥

Naljutio ga Woj. Zanimljivost sa meča  Goodwin i Eubanks niti minute. Yuta isto u garbage time. Uzubuike već drugi dobar meč kao back up centar. Lee na pleju. Gordon lights out ali utisak večeri, 16 asista KD-a. (izjednačio rekord karijere). 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, freethrow said:

Ma okej, naravno. Ipak kao neko ko je okružen srednje velikim psima ceo život, kada čujem ujedi po licu nisam baš siguran koliko je to lagano... A rot je verovatno poslednji pas sa kojim bih želeo da se kačim kao ljudsko biće.

Druga ujeo haski za vrat, doduše muvao mu je gazdaricu...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, freethrow said:

Koliko ste izmučili KDja kad je počeo da asistira... 

Stižu ljepši dani u Phoenix. Napokon jedan dobar meč od početka do kraja. Vrača se i Beal za koji dan. Homestand od 6 utakmica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...