Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, Dracarys said:

Moćni Olinik rastavlja Kejda.

 

 

25. poraz uzastopni, fino. Vidi se potencijal, nadam se da će sa 25 godina biti u mogućnosti da prekine niz poraza, a onda par godina kasnije da se ide na all in i napadne plej in.

 

 

zanimljivo, pistons blog to vidi malo drugacije od tebe:

 

The game came down to two key factors. The first, and probably most significant, was a total no-show from veteran shooter Bojan Bogdanovic. He finished the night 3-of-12 from the floor, was lost on defense and abused on the boards. Even a B- game from Bojan probably gets Detroit the victory. Instead it was an F.

 

The second factor was the absolute horrid play from the bench. Ausar Thompson was -18 in 19 minutes, James Wiseman was -16 in 25 minutes, and it only got slighly less ugly from there.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

D'Angelo Russell on his defense: "That's where I try to be better, but that's not what I do."

 

@alpaka Bereta Sida sta reci?

Da se preispita status Hama? Ekipa ima tolike oscilacije da je to nevjerovatno, 4 vezani poraz, 5 u poslednjih 6 utakmica.

 

Obje spodobe treba sutnut cim prije. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

zanimljivo, pistons blog to vidi malo drugacije od tebe:

 

The game came down to two key factors. The first, and probably most significant, was a total no-show from veteran shooter Bojan Bogdanovic. He finished the night 3-of-12 from the floor, was lost on defense and abused on the boards. Even a B- game from Bojan probably gets Detroit the victory. Instead it was an F.

 

The second factor was the absolute horrid play from the bench. Ausar Thompson was -18 in 19 minutes, James Wiseman was -16 in 25 minutes, and it only got slighly less ugly from there.

Pa tako se veoma lako za svaki poraz može naći izgovor.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Chaos Is Me said:

 ne znam kome je palo napamet da on glumi nekog plejmejkera, jedna od naj WTF odluka u novijoj NBA istoriji.

 

popu ofc; nije jedini koji glumi plejmejkera, sad nekoliko tekmi koje sam gledao, doduše na parče, i branham i wassell su bili neki plejmejkerski duo, iako imaju bolji handle, takođe nemaju plejmejkerski instinkt.

 

stekao sam utisak da pop koristi sezonu da između ostalog navežba par igrača da mogu pristojno da hendluju loptu, ono, k'o kari bjelicu.

ne izgleda mi kao da je u fazonu da ubuduće igra bez pleja, nego da više njih mogu da izvedu neki bazičan napad

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, uini said:

 

popu ofc; nije jedini koji glumi plejmejkera, sad nekoliko tekmi koje sam gledao, doduše na parče, i branham i wassell su bili neki plejmejkerski duo, iako imaju bolji handle, takođe nemaju plejmejkerski instinkt.

 

stekao sam utisak da pop koristi sezonu da između ostalog navežba par igrača da mogu pristojno da hendluju loptu, ono, k'o kari bjelicu.

ne izgleda mi kao da je u fazonu da ubuduće igra bez pleja, nego da više njih mogu da izvedu neki bazičan napad

Legao bi im Top ko budali šamar. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darko said:

Legao bi im Top ko budali šamar. 

 

to kazes jer si vec poredjao u svojoj glavi da ce little top biti neki sigurica dobar nba igrac;

 

kao sto rekoh onomad na zvezdinoj temi, spursi su retka, da ne kazem jedina ekipa u nastajanju (utah, detroit, portland), uz washington, ako su oni uopste u nastajanju a ne u nestajanju - koja ima dva otvorena pg mesta, i startera i rezervu.

 

ostali imaju niti jedno ili jedno.

 

zapravo bi spursi legli topu a za tvoju tvrdnju treba da se napravi neki uzorak, pa se mozda ispostavi kao tacna.

Link to comment
Share on other sites

Ja verujem da će Sparsi dovesti već sada nekog pg startera tipa Gidi, Kvikli, Fulc, njima je ovaj Vembanjama glavni projekat i sigurno će želeti nekoga ko već ima kakvo takvo iskustvo uz njega. Generalno Sparsi nisu nešto imali strpljenja niti su razvijali nekakve mlade plejeve/bekove a da im nisu neki šljakeri i igrači zadatka još od Parkera, eto i Mareja su relativno bez nekog ustezanja spakovali tako da ne znam baš da li su oni nekakva najbolja sredina za tu poziciju konkretno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bobby Shurda said:

Ja verujem da će Sparsi dovesti već sada nekog pg startera tipa Gidi, Kvikli, Fulc, njima je ovaj Vembanjama glavni projekat i sigurno će želeti nekoga ko već ima kakvo takvo iskustvo uz njega.

Pa sad, ako imaš veoma talentovanog pleja na draftu čiji je plafon veći, po meni je bolje njega izabrati nego ići na neke osrednje plejeve tipa Quickley. Čak iako treba vremena da se privikne na NBA, nije problem još jednu sezonu bez plejofa jer postoji šansa za visoki pik 2025-e, gde valjda ima mnogo talenta kako pišu. 

 

1 hour ago, uini said:

zapravo bi spursi legli topu a za tvoju tvrdnju treba da se napravi neki uzorak, pa se mozda ispostavi kao tacna.

I za jednu i za drugu stranu. Dok mi se u glavi vrti kvot iz Kazablanke. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

quickley jeste osrednji plej u smislu da nije neki madjionicar, kojih inace ima sve manje u ligi ali ni mini-top ne izgleda kao neki outlier u tom aspektu.

 

zanimljivo je da se pomenuo bas quickleyja kao osrednjeg u odnosu na talentovanog topa, posto bih se prenerazio kada bi se top pokazao boljim u sledecim aspektima:

- odbrana, quickley je iznadprosecni nba defanzivac

-sut, quickley je streaky suter koji moze da ima 1/12 ali moze sa ubaci i 20+pts za 20+mins. jako brzo poteze, ima solidan range u najmanju ruku

-floater

 

IQ slabo zavrsava na obrucu i slabo je kreativan izvan pnra

 

zvuci sve opisano nista posebno za nba ali kao sto rekoh, bas me zanima gde ce da bude bolji od IQa, iako je ovyj tek okej nba igrac.

 

@Darko

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...